Prosím poraďte - jde o porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 09:28
Prosím poraďte-porod?

Dobrý ráno,
Holky mam od 0:30 nepravidelné bolesti.. jednou po 5minutách, potom po 7-8minutách.. Vana to neustálila ani nezesílila :think: zaspat to nejde. od té půl jedné ze mě padají šílené hleny. Někdy s trochou krve.. Myslela jsem, že zátka odejde naráz 8o Jak to prosím je? Fakt kusy od 0:30.. :think: Děkuju za odpovědi..

Přečtěte si článek: Bezbolestný porod

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 24.04.19 09:29

Vubec nemusí odejít najednou.

verujan
Kecalka 360 příspěvků 24.04.19 09:32

Nejlepší bude, když zavoláš do porodnice a zeptáš se, jestli máš hned přijet, nebo ještě počkat.

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 24.04.19 09:32

Mně třeba neodešla vůbec, nebo jsem si nevšimla :think:
Jinak já jsem měla kotrakce taky takhle v noci. Po hodině. Horká sprcha s tím nic neudělala. Ráno jsem šla na plánovanou kontrolu, tam mi dr. řekla, že kdybych byla vícerodička, tak dá ruku do ohně za to, že tam nejpozději večer přijedu rodit. No, po obědě mně praskla voda, kontrakce zpravidelnily teprve po tom. O půl desáté večer byla malá na světě. A kdybych se nepřestala otvírat, tak je na světě o pá hodin dřív :)

Uživatel je onlineLioness34
Závislačka 2660 příspěvků 24.04.19 09:38

Když nevíš tak jed. Tím nic nepokazis. Zkontroluji te a řeknou co a jak dal.

Mala.ještěrka
Kecalka 419 příspěvků 24.04.19 09:40

Já to takhle měla při prvním porodu. Po šesti hodinách slabých a nepravidelných kontrakcí jsem radši zajela do porodnice a byla jsem otevřená na šest cm. Kamarádka při prvním porodu a osmi? hodinách takovýhle kontrakcí/nekontrakcí přijela a za hodinu porodila. Takže já bych pro jistotu jela

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 10:16

Ahoj, měla jsem to podobně. Do porodu dcery jsem měla kontrakce nepravidelně jednou po 3min, pak po 2min pak třeba po 4min. Ve sprše jsem byla furt a taky se nic nedělo. Zátka odcházela po kouskách dny před tím, největší kus odešel po Hamiltonu. Do 12hod. od Hamiltonu mi v noci začala odtékat plodovka po kapkách, takže jsem myslela že špiním po porodu. Dalších 12hod na to začaly vyloženě tyhlety kontrakce, před tím mě jen hrozně bolelo břicho jako na MS. Já bych jela, radši, ať tě zkontrolují, vždycky se můžeš vrátit domů.

iamlenka
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 24.04.19 10:17

Já to tak měla po Hamiltonu. Ráno mi ho udělali a odpoledne začaly hleny. Bylo toho hrozne moc. No druhy den jela radši do porodnice a tam mi řekli, ze jsem na 5 cm a ze už rodim. A to jsem nemela žádné bolesti jen ty hleny.

Zesta
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 24.04.19 10:22

Mně zátka neodešla ani před jedním porodem (ani voda mi nepraskla). U druhého porodu jsem 8 dní přenášela, potom od rána nepravidelné kontrakce, jednou po 8m, pak po 10m, pak po 5m, trvalo to takhle celé dopoledne, až nakonec úplně odezněly, byly to poslíčci (a to jsem si myslela, že opravdu rodím - bylo to vyčerpávající a k nerozeznání stejné). Až do večera pak byl klid a druhý den ráno to samé, ale rozdíl byl v intenzitě, to už jsem pochopila, že není na co čekat a rychle jsme pádili, i když intervaly byly pořád okolo 8-10minut. A dcera se narodila 25minut po příjezdu do porodnice, ani převlíknout jsem se pořádně nestačila, jaký to nabralo spád. Takže určitě doporučuji spíš zajet si do porodnice, kde tě buď vrátí domů nebo si tě tam nechají, ale za ten klid to stojí.

Příspěvek upraven 24.04.19 v 10:24

nabab
Kecalka 255 příspěvků 24.04.19 10:23

Taky bych jela. Já to měla takhle asi od 3 od rána (před 1h ranní mě vzbudil silný výtok - ale plodovka to prý nebyla, už jsem pak nemohla usnout), časové rozestupy různé, jednou po 5 min, pak zase třeba po 8. Ani jsem nevěděla, jestli to je ono, neměla jsem do té doby ani poslíčky. Zátka ze mě odcházela současně. Radši jsme jeli, měla jsem pozitivního streptokoka. A přijela jsem otevřená na 4 prsty a šla rovnou na porodní box :lol: hodně štěstí :)

elena.78
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 24.04.19 10:30

Holky, trochu mimo dotaz zakladatelky, ale jak to, že některá má ty kontrakce bolestivý jako svi. a a některá ani neví, že už rodí? Já jsem měla sice nenápadný nástup, lehké píchání v podbřišku asi 12 hodin, potom jsem začala lehce krvácet a následovalo osm hodin brutálních kontrakcí..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 11:39

Jste zlatý, dekuju! Odpoledne radsi zajedeme. Jeste jeden takovy hloupý dotaz, ale mě to hrozně zajímá :lol: Takže jste necítily, že se otevíráte? Nepřišlo Vám dole něco jinak? :think:

Zesta
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 24.04.19 11:40

Ne, ten samotný proces otevírání fakt vůbec necítíš :) od toho jsou kontrakce.

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 24.04.19 11:46

Ne, dole jsem nic necítila. Ale když se ve mně doktor hrabal při kontrakci :roll: Jsem myslela, že ho kopnu do nosu :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 11:46

Tak děkuju.. :srdce:
Snad to porod bude.. Už přenášim :roll: Do těch kontrakcí mam od rána průjem :zed: hnus

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama