Prosím radu mám rakovinu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.20 15:50

Prosím radu mám rakovinu?

Dobrý den prosím o radu pár dní cca týden pozorují krev ve stolici a po utření je ji malinko a je světle červená byla jsem už i u dr.ale ne praktologa takže to nemám černé na bílém zatím beru detralex 5 dní 2tbl. denne a nic moc teda..tak jsem se koukala zrcátkem a mám okolo konečníku normálně jakoby venku takový ty nafialovělý boulicky 2 a když jsem je prstem jakoby roztáhla abych pořádně viděla a ještě jsem zkusila tlačit jako na velkou ani nevím proc mě to napadlo tak začalo lézt něco červeného bylo to takový trochu krvavý a šel z toho i hlen a bylo to jakoby propojený s tím co je venku akorát tenhle zbytek nebo jak to říct byl schovaný uvnitř a ukáže se jen po tom co to pořádně roztahnu prstem ( konečník) a pak vidím odkud přímo je ta krev a hlen…jsem rok po porodu a celej rok mám zácpu a ten hlen pozorují taky delší dobu jinak žádný bolesti břicha nic prostě a teď i ta krev no..Dr říkal že žádný vnitřní hemeroid tam není ale to bylo vyšetření ani ne vteřinu a nic ani jakoby důkladně nehledal jen strčil a vytáhl říkám ani ne vteřina..
Co by to mohlo být? Mám strach z rakoviny :( je mi 22 :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20834
1.1.20 15:55

Ne, není to rakovina. Červená krev na stolici je z podráždění konečníku, ne z nádorů ve střevě.

Jinak zajdi ještě na alergologii, stává se že porod spustí nějaké potravinové nesnášenlivosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 15:58
@Ou píše:
Ne, není to rakovina. Červená krev na stolici je z podráždění konečníku, ne z nádorů ve střevě.Jinak zajdi ještě na alergologii, stává se že porod spustí nějaké potravinové nesnášenlivosti.

Přesně to jsem měla já. A nemusela jsem být ani po porodu, ale byl to projev potr. alergii

• Citovat
  • Nahlásit
12376
1.1.20 16:00

To, co ti leze z konečníku, jsou na 99% hemoroidy. Tím, že jsi krátce po porodu a trpíš zácpou, tak je to hodně pravděpodobné. Červená světlá krev je z konečníku, takže rakovinu střev opravdu nemáš. Proč hned myslíš na to nejhorší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12483
1.1.20 16:05

Mas hemeroidy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6994
1.1.20 16:06

Ty už jsi tu měla nedávno diskuzi - Moc se bojím že umu, že?…Na 99% proc jsou to hemoroidy, jak je psáno už výše. Krev ze střev navíc není jasně červená, ale tmavá. Už jsi se objednala na proktologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 16:13

@Konnny neobjednala :( bojím se že je to něco horšího neunesla bych to vážně ne :( už jednou se mi totiž stalo že mi jedna dr. rekla něco co mě úplně znicilo a dlouho jsem se z toho dostávala vlastně jsem se z toho do teď nedostala :( všeho se bojím

• Citovat
  • Nahlásit
39868
1.1.20 16:14
@Konnny píše:
Ty už jsi tu měla nedávno diskuzi - Moc se bojím že umu, že?…Na 99% proc jsou to hemoroidy, jak je psáno už výše. Krev ze střev navíc není jasně červená, ale tmavá. Už jsi se objednala na proktologii?

Jo, taky bych řekla, že je to ta samá. V podstatě každý ji tam řekl, že rakovina to nebude, tak nevím, co se další diskuzi změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 16:20
@Anonymní píše:
@Konnny neobjednala :( bojím se že je to něco horšího neunesla bych to vážně ne :( už jednou se mi totiž stalo že mi jedna dr. rekla něco co mě úplně znicilo a dlouho jsem se z toho dostávala vlastně jsem se z toho do teď nedostala :( všeho se bojím

nesmíš si to tak brát. Já měla hrozne bolesti hlavy na eeg se doktorce něco nezdálo. Tak mě poslala na magnetickou že tam je nějaký nález a neví zda to není rakovina.
Sice mě to psychicky dostalo, ale držela jsem to v sobě nechtěla jsem psychicky ničit ostatní když nevím co to je. Nakonec se to neprojevilo, což mě šoklo taky jsem počítala s nejhorším.
A veškeré zdr. problémy zmizely když se potvrdila potr. alergie. Která mě psychicky dostala ještě víc (vědomí že už nebudu jíst to co jsem jedla) než vědomí že mám možna rakovinu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 16:21

A ten detralex pomůže na to krvácení nebo ne? A mastička faktů asi nepomůže když to mazu jen na povrch že?..

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
20834
1.1.20 16:24
@Anonymní píše:
A ten detralex pomůže na to krvácení nebo ne? A mastička faktů asi nepomůže když to mazu jen na povrch že?..

Nemáš vnitřní hemeroidy, máš vnější - mastičkou je maž - pomáhá to proti svědění a na hojení.

Jak jíš a piješ? Kolik máš vlákniny - pokud už rok trpíš zácpou, změnila si alespoň stravování?

Na krvácení pomůže změkčená stolice, která nebude odírat ani konečník, ani hemeroidy.

A přestaň hysterčit s rakovinou, respektive - začni řešit to jak moc si zaplavená úzkostí a nevíš co s tím.

Ona ta úzkost totiž taky dost zhoršuje zácpu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6994
1.1.20 16:26
@Anonymní píše:
@Konnny neobjednala :( bojím se že je to něco horšího neunesla bych to vážně ne :( už jednou se mi totiž stalo že mi jedna dr. rekla něco co mě úplně znicilo a dlouho jsem se z toho dostávala vlastně jsem se z toho do teď nedostala :( všeho se bojím

A tak videli te na chirurgii, ne? Podle popisu, ty boulicky, to jsou vnejsi hemoroidy. Doktor to vidi stejne, kdyz ti napsal Detralex..Co ti napsal do zpravy? Skoc si do lekarny a prikup jeste neco k Detralexu, treba MastuS, ta je dobra, porad se tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 16:26
@Anonymní píše:
nesmíš si to tak brát. Já měla hrozne bolesti hlavy na eeg se doktorce něco nezdálo. Tak mě poslala na magnetickou že tam je nějaký nález a neví zda to není rakovina.
Sice mě to psychicky dostalo, ale držela jsem to v sobě nechtěla jsem psychicky ničit ostatní když nevím co to je. Nakonec se to neprojevilo, což mě šoklo taky jsem počítala s nejhorším.
A veškeré zdr. problémy zmizely když se potvrdila potr. alergie. Která mě psychicky dostala ještě víc (vědomí že už nebudu jíst to co jsem jedla) než vědomí že mám možna rakovinu.

Vím že si to beru hodně ale každý má nejaky hranice co zvládne a co už ne a tohle by byl pro mě konec a o dost víc je to pro mě tak strašný je mi 22 a mám malé děti :(

• Citovat
  • Nahlásit
1097
1.1.20 16:29
@Anonymní píše:

No tak si zajdi k psychologovi..když máš furt myšlenky na to že zemřeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
1.1.20 16:30

Krev ve stolici je vzdy potreba vysetrit. Promin, necetla jsem vse, nebylo mi z toho dobre. Kazdopadne rakovina ve strevech v mladsim veku je vzacna, ale byt muze. Mel ji nekdo z blizskych pribuznych a nebo rakovinu vajecniku a prsou? Zasla bych za obvodakem a uvidis, co ti rekne, pokud mate zminovane rakoviny ci polypy ve strevech v rodine, tak mu to rekni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat