Prosím raduuu.

Anonymní
včera v 15:42

Prosím raduuu.

Dobrý den, chtěla jsem na učnák a dnes jsem se rozhodla že tam nechci a chci jít na obchodku/ekonomku či tak. Problém je že mám pár trojek má vysvědčení. Mám šanci se dostat pokud budu mít dobře vysvědčení v 9. a dobře napíšu přijímačky?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
29179
včera v 15:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla jsem na učnák a dnes jsem se rozhodla že tam nechci a chci jít na obchodku/ekonomku či tak. Problém je že mám pár trojek má vysvědčení. Mám šanci se dostat pokud budu mít dobře vysvědčení v 9. a dobře napíšu přijímačky?

Nechápu, to teď rozdávají adresu na epipi ve všech školách? Je to tu samý pilný student. A fakt ti nikdo neřekne, kam se dostaneš a kam ne. Závisí to snad na té dané škole, jaký je zájem, kolik berou…

• Nahlásit
8436
včera v 15:47
@Anonymní píše:

Nedostaneš se tam.

• Nahlásit
Anonymní
včera v 15:50

Letos nevzali 13 lidí.

• Nahlásit
22638
včera v 15:50
@vokishka píše:
Nechápu, to teď rozdávají adresu na epipi ve všech školách? Je to tu samý pilný student. A fakt ti nikdo neřekne, kam se dostaneš a kam ne. Závisí to snad na té dané škole, jaký je zájem, kolik berou…

ne, to je pořád jedna a ta samá holka, neví jestli má jít na kadeřnici nebo obchodku a každý den o tom zakládá diskusi :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
Anonymní
včera v 15:52
@stinga píše:
ne, to je pořád jedna a ta samá holka, neví jestli má jít na kadeřnici nebo obchodku a každý den o tom zakládá diskusi :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

Nezakládám tu každý den diskuze je to má 2.

• Nahlásit
22638
včera v 15:56
@Anonymní píše:
ále nepovídej, já to samé od tebe čtu už asi po třicáté - a pořád je to stejné
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 15:58
@stinga píše: ále nepovídej, já to samé od tebe čtu už asi po třicáté - a pořád je to stejné

Už v první mé diskuzi mě někdo nahlašoval na admina.. :roll: Opravdu je to má druhá diskuze

• Nahlásit
9760
@stinga píše:
ne, to je pořád jedna a ta samá holka, neví jestli má jít na kadeřnici nebo obchodku a každý den o tom zakládá diskusi :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

@admin ať ji prověří.

• Nahlásit
1052
@Anonymní píše:

Dobře a co je na tom tak osobní, že musíš být anonym? Ty se za vzdělání stydíš?

• Nahlásit
Ou
16872
včera v 15:59

Hele většína nezaměstnaých středoškoláků jsou právě absolventi obchodek.

A ano, když dobře napíšeš přijímačky tak tě vezmou, ale to není ta klíčová otázka. Otázka je, jestli ti ta škola k něčemu bude a jak moc se na ní budeš trápit.

Jestli nejsi studijní typ, ještě bych přemýšlela dál, co vlastně chceš dělat. Máš na to čas.

• Nahlásit
Anonymní
včera v 15:59

Nejsem ta která tu zakládá stále diskuzi o školách.

• Nahlásit
Anonymní
včera v 16:04
@Cenarius píše:
Nedostaneš se tam.

Berou 30 lidi a hlásilo se 43 myslím se že bych měla mít, alespoň minimální šanci.

• Nahlásit
LvE
299
včera v 16:14

Hele, a vy ve škole nemáte takového poradce, který s váma probere výběr školy? nebo třídní, maminka?

• Nahlásit
8436
včera v 16:28
@Anonymní píše:
Berou 30 lidi a hlásilo se 43 myslím se že bych měla mít, alespoň minimální šanci.

Ekonomky a obchodky jsou k ničemu, pokud nechceš se dal vzdělávat. Máš jenom obecne a dost omezené vzdělání. Pak jdeš dělat nějakou administrativu, kde je největší natrask

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat