Zdravka s trojkou

Anonymní
9.6.21 16:11

Zdravka s trojkou

Dobrý den, moje dcera je nyní v osmé třídě a ráda by šla za rok na zdrávku, jenže to tak vypadá, že v tomto pololetí dostane trojku z matematiky. Jinak má jedničky a dvojky a minulé pololetí měla dokonce vyznamenání, které by měla i teď nebýt té trojky. Myslíte že se dostane? V matematice nám chuděra úplně plave a já ani manžel jí nemáme jak pomoct.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5767
9.6.21 16:23

Zařidte doučování na příští rok. Jsou silné ročníky, musí udělat dobře přijímačky i z matematiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7539
9.6.21 16:31

Tak dostat se může, když se jí povedou přijímačky.
Dcera dělala přijímačky na dvě zdrávky a na jednu brali 90 žáků a hlásilo se 145, takže se jich hodně nedostalo a na druhý škole, v menším městě, ještě vyhlašovali druhé kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24414
9.6.21 16:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, moje dcera je nyní v osmé třídě a ráda by šla za rok na zdrávku, jenže to tak vypadá, že v tomto pololetí dostane trojku z matematiky. Jinak má jedničky a dvojky a minulé pololetí měla dokonce vyznamenání, které by měla i teď nebýt té trojky. Myslíte že se dostane? V matematice nám chuděra úplně plave a já ani manžel jí nemáme jak pomoct.

ale fakt nemusíš tu diskusi dávat každý den, co se jako myslíš, každý den dozvíš jiného? prostě se uč a uvidíš, jak to dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 16:35

Záleží na průměru ze ZŠ a přijímačkách. Letos byl u nás velký převis. Brali 60 žáků a hlásilo se přes 200. Na prvních místech měly průměr 1.0 a plný počet bodů z testu. Z matiky se test nepsal, jen z biologie člověka. Dcera kamarádky se dostala i se 4 z matiky, ale už je několik let a měla plný počet bodů z testu a hlásilo se méně dětí. Letos by se určitě nedostala.

• Citovat
  • Nahlásit
13581
9.6.21 16:38

Myslíte, že ten covid a závratné odměny k nám do zdravotnictví lákají najednou takový davy?? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24414
9.6.21 16:46
@Talitha píše:
Myslíte, že ten covid a závratné odměny k nám do zdravotnictví lákají najednou takový davy?? :mrgreen:
:mrgreen: jo, zakladatelka tady tu diskusi dává každý den, tak to dělá dojem, že všichni chtějí na zdrávku
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5229
9.6.21 16:52

Zařídilal bych holce doučování, ale mám za to, že na zdravku by mělo v rámci přijímacího řízení být už i něco odbornějšího? je v osmičce, máte rok čas, to je v klidu, dožene spoustu věcí, hlavně by se měla mimo češtiny a matiky soustředit na BIOLOGII, tam by si měla být extrémně silná v kramflecích! včetně třeba chemie, tam je dobrá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7539
9.6.21 16:53
@Talitha píše:
Myslíte, že ten covid a závratné odměny k nám do zdravotnictví lákají najednou takový davy?? :mrgreen:

Neřekla bych, že odměny, to asi nikdo nemůže počítat, že bude takový prachy dostávat i po covidu, ale myslím si, že si spíš lidi uvědomili, že ve zdravotnictví je jistá práce.
Moje dcera si teda zdrávku vybrala ještě před covidem. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7539
9.6.21 16:55
@Lucy75 píše:
ale mám za to, že na zdravku by mělo v rámci přijímacího řízení být už i něco odbornějšího?

Ne, ne, klasika Cermat testy. Ale na jedný škole dostávaly děti plusový body třeba za docházku do zdravotního kroužku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2761
9.6.21 16:58
@Talitha píše:

Jo, no. Myslí si, že budou v balíku. Inu, taky motivace. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12934
9.6.21 17:08
@Talitha píše:

No evidentně ani, je obrovský zájem. Otázka je, zda se všichni budou oboru věnovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
10.6.21 07:08
@Anonymní píše:

Máme vesteckou kouli :mrgreen: :lol: nedostane. Hele, tam se nedostala ani dcera kámošky a to měla samé. Nervozita a obrovský počet zájemcu, bylo jich 170, brali 30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat