Prosím spěchá

574
18.9.06 12:36

Prosím spěchá

Ahoj holky,

dneska jsem si byla přihlásit SIPO, na poště jsem dostala vytištěný papír s mym číslem a řekli mi ať si přihlásim všechny platby které chci platit.

Mě se jedná hlavně o televizi, tu taky musím přihlašovat nebo je to automaticky? Fakt nevím. Prosím poraďte mi.

Předem mnohokrát děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1858
18.9.06 12:39

televizi musíš přihlásit na poště, mají tam na to formuláře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1785
18.9.06 12:42

Verunko, když jsem zřizovala SIPO, tak jsem zároveň v tom kamrlíku na poště požádala o přihlášení rozhlasu a TV, paní mi to na místě vypsala, nic víc k tomu nepotřebuješ.
Elektrika, voda, plyn atd. se pak přihlašujou každé zvlášť, vždycky jim tam nahlásíš to spojovací číslo, které ti na SIPO vystavili.
Stačí?:-)

Jazzi a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
18.9.06 18:28

O TV s rozhlas zažádej normálně na poště na přepážce. Budeš muset vyplnit přihlášku. První platbu budou po tobě chtít asi v hotovosti, než SIPO naběhne. Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
18.9.06 20:53

Ahojka,
než navedeš nějakou platbu na SIPO, tak si zjisti, jestli ten dodavatel (Elektrárny,vodárny …) vůbec takvou platbu přijímají. U těch elektráren a vodáren asi nebude problém, ale já jsem třeba chtěla navést platbu úvěru ze stavebního spoření a bylo mi to zamítnuto, ale třeba pojistky u České zase šly. Musíš se dotázat vždycky toho dodavatele, na poště ti to asi neřeknou …

Petka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
18.9.06 20:56

Ahojka,
než navedeš nějakou platbu na SIPO, tak si zjisti, jestli ten dodavatel (Elektrárny,vodárny …) vůbec takvou platbu přijímají. U těch elektráren a vodáren asi nebude problém, ale já jsem třeba chtěla navést platbu úvěru ze stavebního spoření a bylo mi to zamítnuto, ale třeba pojistky u České zase šly. Musíš se dotázat vždycky toho dodavatele, na poště ti to asi neřeknou …

Petka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5784
18.9.06 21:04

Tak je to tak jak holky říkali. TV si přihlásíš na poště - budou po tobě jen chtít vědět to spojovací číslo, které ti přidělili. Nemusíš nic vyplňovat jen budou chtít asi občanku a z ní si opíšou tvé nacionále zrovna do pc a od příštího měsíce to už budeš platit. Je to už po novu než holky který ti to tu psali, že budeš muset platit první měsíc v hotovosti . to už neplatí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama