Těhotenský a ovulační hlen

3
28.10.20 19:51

Prosím tehotensky hlen

Ahojky, nevím jak jsem to měla nazvat a hledala jsem i podobné téma zde. Ale at čtu nějaké články či jiné informace tak jsem s toho jelen :nevim: ale chtěla bych aby mi mohl někdo vysvětlit nějak normálně jak poznám ovulaci hlen a jak tehotensky hlen v počátku. Dělala jsem si testy jeden v pondělí odpoledne a měla jsem tam malého ducha abych měla jistotu ukázala jsem to sousedce a ta ho tam taky viděla. Včera jsem si znovu dělala a ukázala se mi tam trošku silnější. Mám fotku ale nejde to vůbec vidět protože můj foťák je prostě blbý. Na spodním prádle mám výtok který když zasáhne je bílý ale když si stáhnu dovnitř pi… abych zjistila jaký je tak je průhledný a lepkavy..tak prostě nevím jak to poznat klidně přidám tu fotku toho testu mohl by mi někdo vysvětlit jak trupce jak poznám jsem v tehu a jak před mestruaci?? Když mám dostat menstruace tak ten hlen je strašně hustý to vím a před mestruaci pomalu mizí a tento naopak a zpoždění mám plus minus 5-6 dní. Moc děkuji za odpověď prostě jsem trupka která se v tom nějak nevyzná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19619
28.10.20 19:53

Jezis nezkoumej hleny, jestli mas pozitivní test, tak tehotna budes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17464
28.10.20 19:54

Neřeš to teď, počkej pár dní, udělej další test a pokud bude sílit, tak jsi v tom. Nic jinýho, jako diagnostika, nemá smysl. I kdyby jsi za sebou nechávala stopu jako slimák, tak to nevypovídá vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5510
28.10.20 19:55

Já jsem hlen nikdy nezkoumala. Nepřišla menstruace, na testu byla druhá čárka a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
28.10.20 19:56

@Janli moc děkuji..snad budu..jestli budu vědět více napíšu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5510
28.10.20 19:57
@Janli píše:
Neřeš to teď, počkej pár dní, udělej další test a pokud bude sílit, tak jsi v tom. Nic jinýho, jako diagnostika, nemá smysl. I kdyby jsi za sebou nechávala stopu jako slimák, tak to nevypovídá vůbec nic.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sem si málem cvrkla :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17464
28.10.20 20:04
@JancaS84 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sem si málem cvrkla :pankac:

Promiň… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8207
28.10.20 20:33

A to sis dělala těhotensky nebo ovulační test? Nějak se v tom ztrácím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
28.10.20 20:56

@karkarka tehotensky test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu