Prosím vyzná se někdo v akupunktuře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pucinka1
Kecalka 414 příspěvků 31.07.14 07:10
Prosím vyzná se někdo v akupunktuře?

Ahoj všem maminkám, chci se zeptat na radu, nebo zkušenosti. Někdy před třemi týdny mě začalo bolet za krkem tak, že jsem skoro neotočila hlavou do stran, pohyb dopředu a záklon byl též hodně bolestivý. Nemohla jsem zvednou ruce, jak to bolelo. Došla jsem si k paní, která dělá masáže spojené s rehabilitací. Promasírovala mě, udělala nějaké ty rehabilitační cviky a bylo po bolesti. A od včera začínám cítit, že to zase začíná. Myslíte že by pomohla akupunktura? Nikdy jsem se po tom nějak nepídila. Chtěla bych zkusit tady v ČB, co dělá u pani Šimkové (zabývá se též čínskou medicínou), ale aby to vůbec k něčemu bylo. Ani nevim kolik něco takového stojí :nevim:. Budu ráda za každou radu, nebo zkušenost.
Do toh me začíná bolet pod zápěstím, doufám že to nebude nějaký zánět šlach :zed: :zed:.
Děkuji a přeji všem krásný den. :dance:

Přečtěte si článek: Na neplodnost může pomoci akupunktura

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33971 příspěvků 31.07.14 07:22

@pucinka1 Já jsem byla na akušce v ČB u dr. Vladka Bydžovského a naprostá spokojenost. Myalím, že by tohle měl dělat lékař..je to neurolog ;)

pucinka1
Kecalka 414 příspěvků 31.07.14 07:35

To jak už tu někdo psal u vlakovýho nádraží? A jak dlouhá je objednací doba cca u něj, nevíš? Díky.

Uživatel je onlinesmutná máma
Kelišová 5330 příspěvků 60 inzerátů 31.07.14 07:38

@pucinka1 Ahoj,u nás to taky dělá velmi dobře MUDr. Janská-Třeboň. Též lékařka, obvodní, která akupunkturu dělá odpoledne.

pucinka1
Kecalka 414 příspěvků 31.07.14 07:39

Tak jsem hledala nějaké recenze na toho Bydžovského a spíše negativní, než ty kladné: http://www.znamylekar.cz/…e-budejovice tak nevím :nevim:.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33971 příspěvků 31.07.14 07:50

@pucinka1 mě moc pomohl takže recenze nekomentuju ;) Ale chápu a když tak počkej co poradí ostatní ;)

alameda
Kecalka 294 příspěvků 31.07.14 07:52

Za zkousku nic nedas;) me akupnuktura vzdycky pomuze od ekzemu;)

pucinka1
Kecalka 414 příspěvků 31.07.14 07:57
@Denisa76 píše:
@pucinka1 mě moc pomohl takže recenze nekomentuju ;) Ale chápu a když tak počkej co poradí ostatní ;)

JJ uvidím a kdyžtak se k němu zkusím objednat, pokud teda nemá termíny třeba až za měsíc :mrgreen:, to bych asi nevydržela :nevim:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33971 příspěvků 31.07.14 07:58
@pucinka1 píše:
JJ uvidím a kdyžtak se k němu zkusím objednat, pokud teda nemá termíny třeba až za měsíc :mrgreen:, to bych asi nevydržela :nevim:

já si to už přesně nepamatuju, ale myslím, že to tak šílený nebylo tak když tak zkus a uvidíš. Hlavně at ti je líp :hug:

pucinka1
Kecalka 414 příspěvků 31.07.14 08:14

Tak jsem se k němu objednala, sestřička mě vzala hned na pondělí, tak uvidim. Nepamatuješ si kolik to u něj stálo? A můžu se zeptatod čeho pomohl tobě? A ty jsi byla u něj na tý akupunktuře?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34789 příspěvků 31.07.14 11:38

No tak nejaky pichani by ti urcite pomohlo, ale akupunktura ne. Obstriky, ale i sucha jehla - obstrik bez obstriku - jen se to pichne. je to reflexni terapie - vyuziva vratkoveho mechanismu. vlastne neco mezi reflexni masazi a obstrikem. Jinak je na miste rehabilitace (predepise ti i obvodak) a z dlouhodobeho hlediska pravidelny sport, aby se to nevracelo.

Na akupunkturu byla pred par lety delana multicentricka tisicihlava studie, ve ktere ucinky akupunktury nebyly lepsi, nez placebo.

pucinka1
Kecalka 414 příspěvků 31.07.14 11:47
@Pudloslava píše:
No tak nejaky pichani by ti urcite pomohlo, ale akupunktura ne. Obstriky, ale i sucha jehla - obstrik bez obstriku - jen se to pichne. je to reflexni terapie - vyuziva vratkoveho mechanismu. vlastne neco mezi reflexni masazi a obstrikem. Jinak je na miste rehabilitace (predepise ti i obvodak) a z dlouhodobeho hlediska pravidelny sport, aby se to nevracelo.Na akupunkturu byla pred par lety delana multicentricka tisicihlava studie, ve ktere ucinky akupunktury nebyly lepsi, nez placebo.

A tu reflexní terapii provádí kdo?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34789 příspěvků 31.07.14 11:54

Nekekteri neurologove. ale kdyz uz se chces nechat pichat, tak si rovnou nechej udelat obstriky, to ti pomuze uplne nejlip (je to uplne neskody, pokud nemas alergii na mesocain).

pucinka1
Kecalka 414 příspěvků 31.07.14 12:05
@Pudloslava píše:
Nekekteri neurologove. ale kdyz uz se chces nechat pichat, tak si rovnou nechej udelat obstriky, to ti pomuze uplne nejlip (je to uplne neskody, pokud nemas alergii na mesocain).

Jo tak ten pán ke kterýmu jdu, tak je neurolog a dělá toho víc, než jen tu akupunkturu, tak uvidim co on mi sám řekne. Jsou ty obstřiky bolestivý? Já jsem hroznej posera na jehly :mrgreen: :oops:

pavelrathousky
Stálice 85 příspěvků 31.07.14 16:43

Velice dobrý akupunkturista je paní Alexandra Vosátková z Třebíče (dělá čínskou medicínu). 8)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama