Problém s dýcháním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zdeňka86
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 29.07.14 17:06
Problém s dýcháním

Zdravím, potřebovala bych poradit. Od včerejška mám problém s dýcháním - je to takový pocit jako když se chci nadechnout ale žadný vzduch do plic nejde, k tomu ještě závratě! V noci jsem spala dobře ale od rána znovu. Když ležím je to o dost lepší ale jakmile se zvednu a posadím - konec… Dnes jsem byla u dr. plíce a srdce na poslech ok.Tlak taky dobrý. Napsal mi papír na internu, že pokuď se to nezlepší máme jet!
Přítel je doma, hlídá děti, takže můžu odpočívat ale od neděle jde už do práce, tak se bojím, že se to nezklidní a co potom, když nebudu mít sílu na děti!
Co myslíte, máme jet už zítra? Nebo si tam zavolat a poptat?
Díky moc…
PS:těhotná nejsem!!!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
myšák1187
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.14 17:11

Nemůže to být alergie na něco?? Já to občas mívám a zabere mi na to klasicky zirtec, mám pocit jakoby se mi dýchadla sevřela a nemůžu se nadechnout, sípám a zabere opravdu až lék na alergii, no údajně žádnou nemám :nevim: :nevim:

Zdeňka86
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 29.07.14 17:14

@myšák1187 nevím, nikdy jsem žádnou alergii neměla a ani jsem na žádných testech nebyla, takže to fakt nevím… ale je divné, že je mi zle jen ve stoje nebo v sedě a v leže ne, u alergie by to bylo v jakékoliv poloze, ne?

hanzbl00
Závislačka 3381 příspěvků 29.07.14 17:15

Ja to mam od porodu, coz je uz pres dva a pul roku, neni to teda porad ale obcas se proste nemuzu nadechnout, ted v tehotenstvi je to jeste horsi, nekdy i sotva stojim jak se mi spatne dycha, a pak na me jdou samozrejme i mdloby z toho :zed: Ja sem teda byla na ultrazvuku srdce i na interne a nic, pravda na plicni sem si jeste nedosla, furt to odkladam :oops: :mrgreen: Radsi si zajdi na nejaky vysetreni, at vis a hlavne at je brzo lip, vim jak je to neprijemny :kytka:

myšák1187
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.14 17:17

@Zdeňka86 no ono pokud se nemůžeš nadýchnout, tak ti bude ve stoje hůř, to jen nápad co se stává mě

Zdeňka86
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 29.07.14 17:21

@hanzbl00 díky snad bude, docela mně to děsí!

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 29.07.14 17:26

@Zdeňka86 tys nedavno psala, ze jsi ve stresu, muze to byt i tim. Presne jakoby se mi nedostavalo vzduchu, takova tisen. K doktoru bych ale zasla.

hanzbl00
Závislačka 3381 příspěvků 29.07.14 17:28
@Zdeňka86 píše:
@hanzbl00 díky snad bude, docela mně to děsí!

Tak proste zitra na tu internu zajdi, neodkladej to..Zkusila ses treba nejak protahnout, jestli nejsi nejaka skripla(nebo jak bych to nazvala, snad chapes :mrgreen: )? Ja tk teda radim, a sama dneska taky sotva funim, uz to taky budu muset nejak resit :zed:

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 29.07.14 17:41

Totto může být od páteře, nemáš bolesti v hrudní oblasti páteře?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14696 příspěvků 29.07.14 17:51

@Zdeňka86 zavolat a poptat je na nic - stejnak ti bez vyšetření nic neřeknou ;) spíš bych se teda ale objednala než jet na blind u nás je to na interně dost nacpaný. Minimálně ti na začátku udělají krev, EKG, vyšetří páteř, poslechnou plíce - já to mám teď taky, ale kvůli těhotenství - rychlá pomoc je zvednutí rukou a hluboké prodýchání, ale pomůže to jen na chvíli no :think:

Zdeňka86
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 29.07.14 17:53

@AniNevim taky mně už napadlo, zda to nemůže být od stresu ale pokuď bude interna v poho, tak zkusím to řešit z této stránky, pouď to samo neodezní…

Zdeňka86
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 29.07.14 17:54

@hanzbl00 už máme domluvené hlídání a zítra jedem, jj chápu :)

Zdeňka86
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 29.07.14 17:55

@Dalibor7 no záda mně bolí celkově, hlavně spíše bedra…

Zdeňka86
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 29.07.14 17:56

@Tichošlápek no jo, objednání… to je taky na nic! uvidíme…

marketa0211
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 29.07.14 18:03

Taky se mi poslední dobou hůř dýchá. Kolikrát nemůžu dodýchnout. Bolí mě ale i dost záda a na hrudi.Jsem pro jistotu objednaná na holtera.Snad je to jen od té páteře.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama