Zánět duhovky oka

PeBe24
27.7.14 12:29

Zánět duhovky oka

Ahoj holky, měla jste některá zánět duhovky? jak dlouho jste se s tím lečily atd…? vrátilo se vám to?
Jde o to, že jsem měla ten zánět, měsíc jsem chodila k očnímu. Je to 14 dnů co jsem tam byla naposledy a co?? mám to zpět :-( jsem z toho úplně v háji. Zítra tam ráno opět pofičím, nejhorší je, že zítra i dopoledne máme jet na dovču :-( A první zánět jsem pro změnu dostala na dovči, takže mám ja to štěstí jako blázen :-(
Jelikož všechny výsledky krve jsem měla úplně vzorové, tak se ani neví z čeho to bylo. Takže mám celkem strach. A teď tím okem vidím i trošku mlhavě :-(

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8041
27.7.14 14:25

To k tomu zanetu patri, ze vidis mlhave a ze ti bude vadit slunko.
To asi nebylo dolecene.
Pokud se ti to bude vracet, tak se musi dosetrit, z ceho to muze byt. Bat se nemusis, ale je to neprijemne. Nejcastejc to jsou kloubni nemoci, nekdy se pricina nezjisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
27.7.14 14:54

Kup si v lékárně světlík lékařský, udělej odvar dle návodu a kapej 2× deně přímo do oka. Světlík je mocná bylina, která dokáže léčit takřka všechny oční potíže, ale kapej jen 7 dní a odvar skladuj v ledničce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8041
27.7.14 16:20
@Dalibor7 píše:
Kup si v lékárně světlík lékařský, udělej odvar dle návodu a kapej 2× deně přímo do oka. Světlík je mocná bylina, která dokáže léčit takřka všechny oční potíže, ale kapej jen 7 dní a odvar skladuj v ledničce.

svetlikove kapky sice nejsou spatne, ale na zanet duhovky naprosto k nicemu. Jsou dobre na zanet spojivek a u mimin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
27.7.14 19:23

Kapky jsou slabé, lepší je vlasní výroba. At je to jak chce, ale určitě to vždy stojí za pokus, protože světlík je velmi univerzální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8041
27.7.14 21:11

Jo, ale u zanetu duhovky ( pokud to vazne je), tak neni na zadne pokusy cas. Je to vaznejsi nez zanet spojivek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama