Prostinor otěhotnění

Anonymní
20.9.21 04:31

Prostinor otěhotnění

Ahoj, chtěla bych se zeptat, včera jsme měli sex bohužel ho včas nevytáhl když si vezmu postinor dnes nebo zítra má to ještě smysl když to není po 12hodinach?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7006
20.9.21 06:13

Má… běž co nejdřív do lékárny teď z rána a dej si ho.
Pořád lepší než nechtěně otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
20.9.21 06:29
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, včera jsme měli sex bohužel ho včas nevytáhl když si vezmu postinor dnes nebo zítra má to ještě smysl když to není po 12hodinach?

Postinor si můžeš vzít až do 72 hodin, takže to smysl má :) Ale kamarádka otěhotněla i tak, takže.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25335
20.9.21 06:47

Smysl to má, pokud ti už neprobíhá ovulace, jinak je ti k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
20.9.21 08:27

Smysl to určitě má. A pro příště, přerušovaná soulož není forma antikoncepce, otěhotnět můžeš i pokud se do tebe neudělá. Doufám, že to víš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11443
20.9.21 08:52

Záleží v jaké fázi cyklu jsi. Jestli zrovna proběhla ovulace tak ani postinor nemusí fungovat. A pokud dítě neplanujete tak si pořiďte nějakou spolehlivou antikoncepci. Vytahnout ho včas to fakt neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 13:36

@JancaS84 ovulaci jsem měla asi před týdnem jelikož menstruace mi začala před 16 dny a trvala 4 dny takže by to mělo být asi v pohodě

• Citovat
  • Nahlásit
20856
20.9.21 13:38
@Anonymní píše:
@JancaS84 ovulaci jsem měla asi před týdnem jelikož menstruace mi začala před 16 dny a trvala 4 dny takže by to mělo být asi v pohodě

Jestli ti začala menstruace před 16 dny, tak jsi 16 den cyklu, čili dost možná nejlplodnější období měsíce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25335
20.9.21 13:39
@Anonymní píše:

To víš jak? Naopak pokud začla ms před 16 dny, tak ses nejspíš přímo do té ovulace trefila, pokud nemáš nějaké hodně krátké cykly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat