Prostředky do myčky z DM

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.11 07:50
Prostředky do myčky z DM

Ahoj,

jaké máte zkušenosti s prostředky do myčky z DM, jejich značka DenkMit či tak nějak - sůl, leštidlo, prášek, tablety, čistidla… ??

Včera jsme koupili dvoukilovku soli za 24 Kč, přičemž vedle značkové somat a finish přes 70 Kč za 1,5 kg. Manželovi se to zdá podezřelé, zda to není nějaký shit a nezničíme si zánovní myčku :lol:

Jinak jsem s ostatními věcmi z dm spokojená, tak si to nemyslím, ale co vy, používáte nebo se vám neosvědčilo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 01.07.11 07:54

tak nedávno sem koupila na zkoušku ty tablety… řikala sem si, že sou fakt levný a za zkoušku nic nedám a jsem nadšená, mejou fakt dobře - maji dvoje - jedny za 99 a druhy za 119, brala sem ty dražší. Dokonce se do myčky strkají přímo v tom igelitu, kterej se rozpustí…
doporočuju - za tu cenu fakt kvalitní!

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.11 07:55

na ty jsem taky koukala, myslím ,že ty levnější jsou na použití se solí a leštidlem a ty dražší už mají vše v sobě :think:

KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 01.07.11 08:04

Já teda mám Somat gel, ale na doporučení jsem si k tomu koupila tu „déemkovou“ sůl. Mám též novou myčku, tak snad si ji nezničím, ale zase mi tu sůl doporučila ségra, má s ní zkušenosti, tak doufám, že je to ok :wink:

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 01.07.11 08:05

na zkoušku jsem koupila jejich tablety - a chválím - nepoznala jsem rozdíl mezi nimi a dřív co jsem používala Finish.
Takže příště zase koupím ty z DM.

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 01.07.11 08:05

my kupujeme tablety (nature 30 tablet, tusim za 99) a nic dalsiho - na malou mycku dam pul tablety a umyje krasne. Lestidlo nepouzivame, sul take ne - na nasi vodu by nemela byt potreba.
Zacinali jsme u ekologickeho prasku Sodasan, ale mycku to uplne zaneslo a musel k nam asi 3× opravar, s DMkovyma tabletama je mycka uplne v pohode :-D

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 01.07.11 08:19

…ty DM tablety vyšli velice dobře v testu, i somat byl v čele. Až doberu, co máme, tak se chystám na ta z DM :pankac:

alienka1
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 01.07.11 08:39

ahoj, já kupuju už jen Denkmit z DM páč vyšly v testu jako jedny z nejlepších, např. calgonit je přehnaně agresivní, s tímhle sme spokojený, je to levný a meje to parádně, takže za mně jedině doporučení :palec:

ivulik123
Kelišová 6292 příspěvků 01.07.11 08:47
Holky díky za další tip co koupit v Dm,tohle mě vůbec nenapadlo,ale určitě ráda vyzkouším
alienka1 píše:
ahoj, já kupuju už jen Denkmit z DM páč vyšly v testu jako jedny z nejlepších, např. calgonit je přehnaně agresivní, s tímhle sme spokojený, je to levný a meje to parádně, takže za mně jedině doporučení :palec:
mischni
Kelišová 5100 příspěvků 01.07.11 08:58

Taky používám DM a spokojenost. I jiné jejich výrobky. Poměr cena:výkon je super.

Brunifid
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.11 09:05

Taky jsem vyzkoušela ty tablety za 99,– a jsem moc spokojená. Předtím jsem od DenkMit brala žlučové mýdlo na plíny, sůl na skvrny a tuhle jsem koupila cosi na čištění koupelny. Je to s mechanickým rozprašovačem, máme tvrdou vodu, takže všude se děla sanytr, já dosud používala tekutý Cif. Paní mi v DMku poradila tenhle zázrak, že prý to je na baterie, umyvadlo, kachličky. A fakt to funguje, i ten bordel kolem baterií to bere, jsem moc spokojená, navíc za ty prachy :palec:

irbis
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 01.07.11 09:06

co myslíš, že ta sůl do myčky ve skutečnosti je - v podstatě obyčejná kamenná sůl, co koupíš za 8 kč kilo, takže bych se vůbec nebála. U tablet už je to o něčem jiném, ale zrovna s DM značkama mám ty nejlepší zkušenosti i když teda přípravky do myčky jsem nezkoušela

Brunifid
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.11 09:07
irbis píše:
co myslíš, že ta sůl do myčky ve skutečnosti je - v podstatě obyčejná kamenná sůl, co koupíš za 8 kč kilo, takže bych se vůbec nebála.

Přesně tak! Já sůl kupuju s Tescu kolem dvacky za 2kg? Nepamatuju se, ale cena úplně jiná než ty „značkové“, a nebojím se toho. Až mi dojde, koupím ten DenkMit, fakt se mi od nich líbí všechno, co jsem koupila.

ivulik123
Kelišová 6292 příspěvků 01.07.11 09:09
Brunifid napiš název,jak se to na ty koupelky jmenuje?
Brunifid píše:
Taky jsem vyzkoušela ty tablety za 99,– a jsem moc spokojená. Předtím jsem od DenkMit brala žlučové mýdlo na plíny, sůl na skvrny a tuhle jsem koupila cosi na čištění koupelny. Je to s mechanickým rozprašovačem, máme tvrdou vodu, takže všude se děla sanytr, já dosud používala tekutý Cif. Paní mi v DMku poradila tenhle zázrak, že prý to je na baterie, umyvadlo, kachličky. A fakt to funguje, i ten bordel kolem baterií to bere, jsem moc spokojená, navíc za ty prachy :palec:
Brunifid
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.11 09:14

ivulik: Jsem Ti to vyfotila, bez těch tlapiček to ale nešlo :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Sobota promluvil o rozkolu se Šimkem: Zazdil moji hru a dal přednost jiným!

Byli nerozlučnou dvojicí, společně bavili veřejnost v televizi i divadle... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >