Prostupná pro prst a najednou pro špičku

22
11.1.21 16:20

Prostupná pro prst a najednou pro špičku

Ahoj holky, chci se zeptat jestli někdo z vás nemá stejnou zkušenost. Dneska jsem byla v poradně (39tt). Doktorka mi řekla, že jsem najednou prostupná pro spicku prstu, dneska jsem byla po třetí na kontrole a předešlé dva týdny jsem byla prostupná pro prst, hrozně se divila, že to není možný že sem byla 2× pro prst a najednou pro spicku, ale prostě mi k tomu víc neřekla :nevim: chci se tedy zeptat, zda to taky někdo měl takhle a čím to je. Vůbec nevím co si o tom myslet. :think: a víc sem z ní prostě nedostala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2017
11.1.21 16:39

Třeba měla nateklé ruce, nebo zimní rukavice :lol:

Pokaždé tě kontroloval stejný doktor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
11.1.21 16:44

@Rive :lol: :D to by bylo vysvětlení, ale pozvala si na to druhou doktorku :D a jinak ano, pokaždé stejná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19009
11.1.21 17:03

Za mě, kdyby doktoři neměli pocit, že musí pořád do těhotné sahat, tak udělají líp. Takové starosti ve 40tt bych fakt chtěla mít. Vykašli se na to. Až to přijde, tak to přijde. ;) :hug:

Mně poslední VV dělala ve 34tt. A další bude až při porodu, pokud to bude vše bez komplikací. Vždyť je to v tomhle týdnu jedno. Změnit se to může kdykoli. A že bych do sebe nechala sahat ještě druhou jen kvůli takové prkotině. To vůbec. Je to zbytečné a rizikové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
11.1.21 17:14

@P4ja no taky už me to nebavi, akorát mám pak celý den bolesti :zed:
Určitě až to přijde tak to přijde, jen mě to zarazilo a hlavně to, že začala říkat že to není možný. Pak malá začala otáčet hlavičkou a doktorka na to řekne " no aby se jí neomotala šňůra kolem krku", takže teď samozřejmě nemyslím na nic jiného :roll: :D nemohla ji ani naměřit stehenní kost, tak začala plasit, že má nějakou krátkou nožičku. No dneska mi teda fakt dala..ale děkuji trochu sem se uklidnila :D :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19009
11.1.21 17:20
@Vic23 píše:
@P4ja no taky už me to nebavi, akorát mám pak celý den bolesti :zed:
Určitě až to přijde tak to přijde, jen mě to zarazilo a hlavně to, že začala říkat že to není možný. Pak malá začala otáčet hlavičkou a doktorka na to řekne " no aby se jí neomotala šňůra kolem krku", takže teď samozřejmě nemyslím na nic jiného :roll: :D nemohla ji ani naměřit stehenní kost, tak začala plasit, že má nějakou krátkou nožičku. No dneska mi teda fakt dala..ale děkuji trochu sem se uklidnila :D :oops:

Můžeš odmítnout jakékoli VV, které uznáš za vhodné. A na konci těhotenství je to naprosto zbytečné. A něco měřit to je taková blbost. Mně třeba dělala utz ve 35tt moje doktorka. PA v nemocnici nic. Jen v naprosté pohodě prohmatala bříško, řekla, kde malý leží a poslechla srdíčko. Ve 40tt půjdu max na utz. Ozvy ještě nevím. Ale vnitřní rozhodně ne. To jsme domluvené až při porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19009
11.1.21 17:22

@Vic23 A o té pupeční šňůře bych taky trochu polemizovala. Přece jen je tělo chytřejší než 10 doktorů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
11.1.21 20:13

@Vic23 Jezisi, to asi nemela moc svuj den. To ze se ti otevira a zavira cipek neni nic nemoznyho. Asi se ti tam mala uvelebila tak ze je mensi tlak na cipek a ten se trochu uzavrel, taky to muze byt vlivem hormonu a trenovanim delohy. 8) To chce klid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19009
11.1.21 21:04
@peclen píše:
@Vic23 Jezisi, to asi nemela moc svuj den. To ze se ti otevira a zavira cipek neni nic nemoznyho. Asi se ti tam mala uvelebila tak ze je mensi tlak na cipek a ten se trochu uzavrel, taky to muze byt vlivem hormonu a trenovanim delohy. 8) To chce klid…

Já jen žasnu, že tohle doktoři v tomhle týdnu vůbec řeší. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat