Odnošení miminka

Anonymní
11.1.21 10:20

Odnošení miminka

Ahoj, máte zkušenosti s holkama co odnosí miminko? Já jednu znám, ne teda přímo. Vím že mluvila asi o 400tis. Přijde mi že to pro ni musí být hrozný.. ale těžko říct když to dělají i opakovaně. Ale na druhou stranu alespoň může mít potomka i někdo kdo nemůže. A je tu nějaká i mezi Vámi?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61610
11.1.21 10:31

Jednu znám, vyřešila tak velmi těžkou situaci, kdy neměla kam jít. Za peníze si koupila byt a teď je šťastná.. Šla do toho s tím, že si to v hlavě dokázala urovnat, k mimcu si vytvořila vztah ala teta, vidí ho vyrůstat a ví, že je to milované dítě. Už je to 7 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19247
11.1.21 10:41

Jednou jsem o takových ženách viděla dokument a v podstatě mi to potvrdilo to, co jsem si myslela. Kulantně řečeno bychom kamosky asi nebyly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
11.1.21 10:41

Za me rozdil, jestli odnosi vlastní vajicko nebo ne. S cizim vajickem si to dovedu predstavit, jde tam opravdu jen o půjčení delohy, kdyz to reknu tak blbe, a velkou pomoc nekomu jinemu. Financni kompenzace chapu, prece jen je tehotenstvii porod obrovska zátěž pro telo a bez rizika taky zdaleka ne. Treba darovat vajicko je oproti tomu pro me paradoxne nepředstavitelné, ze by nekde chodilo me vlastni dítě a ja ho neznala a hlavne nevedela, jestli je o nej dobre postarano :nevim: Ale je mi jinak upřímně jedno, jestli to nekdo dela, byt i opakovaně, se svym telem at si dela kdo chce co chce, ja prozivam těhotenství tak šíleně, ze budu rada, kdyz si odnosim svou kvótu a slus :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8595
11.1.21 10:45

Jednu znám, udělala to samozřejmě pro peníze. Jako ostatně každá. Ale to je v pořádku. Je to prostě obchod. Vzala za to 500tisic.ja bych to neudělala ani za milion.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3846
11.1.21 10:49
@karkarka píše:
Jednu znám, udělala to samozřejmě pro peníze. Jako ostatně každá. Ale to je v pořádku. Je to prostě obchod. Vzala za to 500tisic.ja bych to neudělala ani za milion.

V zemích, kde je to důkladně legislativně řešeno a ošetřeno, to ženy pro peníze nedělají. Ani nesmí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8595
11.1.21 10:55
@SlečnaDahlia píše:
V zemích, kde je to důkladně legislativně řešeno a ošetřeno, to ženy pro peníze nedělají. Ani nesmí.

Jasně. Tam to dělají zdarma jako koníček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42216
11.1.21 10:57

Znám jednu co do toho šla opakovaně, samoživiteleka, která tím zabezpečila svoje děti. V hlavě to měla srovnané. Jako ženská která bojovala 10let s neplodností má můj velký obdiv. Je to obchod a i ta náhradní máma si zaslouží ocenit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
11.1.21 11:37

Odnosit někomu miminko si neumím představit, darovat vajíčko teoreticky ano, ale muselo by to být bez jakékoli medikace a lékařských invazivních zásahů do mě, takže vlastně ne :lol: ale ta představa, že mám někde potomka bonusového, by se mi vlastně i líbila :lol:

Závěr je, že kdyby to bylo tak jednoduchý jako u chlapů darovat sperma, tak bych darovala :P :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3846
11.1.21 12:53
@karkarka píše:
Jasně. Tam to dělají zdarma jako koníček.

Promiň, ale víš prd a ani ti není blbý si aspoň něco dvěma kliky na netu zjistit, než začneš šířit moudra.

Ano, dostanou náhradu ušlé mzdy po dobu těhotenství (a nákladů spojených s vyšetřením a oplodněním, což v části světa jsou velké peníze vzhledem ke mzdám a cenám ošetření) a v tom smyslu ano, dělají to za peníze. Ale nesmí to dělat PRO peníze - např. v USA, kde je ten systém opravdu legislativně dobře ošetřen, ze zákona musí být náhradní matka vdaná, pracující, ekonomicky zajištěná. Agentura jí za tím účelem lustruje bankovní konto a majetky. Ženy, jejichž primární motivací jsou zjevně peníze, vůbec nejsou jako náhradní matky schváleny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8595
11.1.21 12:55

@SlečnaDahlia nic hledat nebudu. To, že peníze vezmou bokem načerno je mi jasný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat