Protékání lahviček Avent natural

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 19:44
Protékání lahviček Avent natural

Ahoj holky, máte prosím někdo doma Avent natural? Mám 6 lahviček a strašně protékají, Když udělám mléko a protřepu tou lahvičkou, tak mám od mléka úplně mokrou ruku. Teče to okrajem savičky. Samozřejmě i když krmím tak to malé teče všude po bradě :zed: Už si přijdu trochu jako blbec, protože si na to na internetu nikdo moc nestěžuje, tak já nevím co dělám špatně.. pořádně je dotahuju, i ta savička mi připadá, že je tam tak jak má být. A stává se to u všech lahví a skoro každé krmení.. máte někdo stejnou zkušenost?

Reakce:
Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 09.08.19 19:49

A máš opravdu savičku pořádně v těch drážkách víčka? Pořádně víčka na lahev dotahuješ? Mně se to občas stává, ale jen když to mám špatně nasazené…

Tricitka31
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 09.08.19 20:04

Mě se to stalo u jedné savicky, jinak flasek a savicek mám kolem 10 a jen u jedne :nevim: přišlo mi, ze už je opotrebovana. Mas to i u novych?

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 09.08.19 20:29

Podle mě tam dáváš blbě tu savičku, měla jsem ten stejný problém, než jsem zjistila, že ji tam nedávám správně.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 09.08.19 21:20

Mam uz asi 6tou a ani jedna mi netekla.chyt ji za ten dudlik a poradne to vytahni at si to „sedne“ na ten krouzek

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7936 příspěvků 09.08.19 21:38

Nemám, určitě máš blbě savicku ;)

Váš příspěvek
Reklama