Proti čemu dát očkovat?

Napsat příspěvek
Run
20670
27.6.12 09:37

@slunicko83 Rotavirové průjmy určitě nejsou nic příjemnýho, ale pokud je doktor alespoň trochu rozumný, tak ho většinou nedoporučuje.. A asi budeš překvapená, ale na očkování se bohužel i umírá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.12 12:32
@Kamča.dalmatinka píše:
Taky se přidávám s prosbou o radu.
malej má za měsíc jít na očko. máme pouze rotateg jednu dávku a dává se třikrát takže příští měsíc chce dr naočkovat hexu, rotateg a synflorix, ale přijde mi že dát tři vakcíny naráz 8o 8o 8o je to normální???

Kamčo, ano, takto je to povolené a schválené.
Osobně bych do toho nešla - a nešla jsem, moje dítě nedostalo TBC (byla ještě povinná), dostalo hexu od 6 měsíce (ale 3+1,příště bych taky volila 2+1),a Prevenar zvlášť (od 3 měsíce)- ne najednou s hexou. priorix dostane někdy časem. Rota vůbec. Meningokoka plánuju v adolescenci.
Jsem pediatr.

• Nahlásit
  • Citovat
37
27.6.12 12:55

Jj necham hexu a prevenar rotaviry resit nebudem. dekuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.12 12:55
@Anonymní píše:
Kamčo, ano, takto je to povolené a schválené.
Osobně bych do toho nešla - a nešla jsem, moje dítě nedostalo TBC (byla ještě povinná), dostalo hexu od 6 měsíce (ale 3+1,příště bych taky volila 2+1),a Prevenar zvlášť (od 3 měsíce)- ne najednou s hexou. priorix dostane někdy časem. Rota vůbec. Meningokoka plánuju v adolescenci.
Jsem pediatr.

děkuji. Já bych teda chtěla dát synflorix. Rotateq už máme jednu dávku a dává se třikrát + musíme dát na neštovice(špatná rodiná anamnéza co se dědí)jak to teda rozvrhnout aby se to stihlo?
Synflorix se prý musí dátnení hrazen a platit další tisíce když už mě rotateq stál 5000,– se mi moc nechce
:nevim: sem s toho fakt blázen jak rozvrhnout a nepředávkovat. Mrzí mě že tohle už řešim 4 dny místo aby mi dr navrhla lepší řešení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
27.6.12 13:34

Jeste jeden dotaz. kdyz mi kazdy den parkrat kychne a 3× za den zakasle trochu je nachlazena?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20670
27.6.12 15:54

@jaja777 myslíš kvůli očkování? Naše doktorka ho odložila hned jak jsem se zmínila, že jsem trochu nastydlá já.. Malý nic nebylo, ale nechtěla to ani riskovat.. Kýchání je vcelku běžný, zbavují se tím nečistot, to kašlání nevím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.12 13:00

Zdravim, nachala jsem dceru (rok a pul) ockovat „klistovkou“ mame za sebou jiz 2.davku a nadalsi jdeme za 8 mesicu, (ucinkuje ale jiz po 2.davce) bohuzel jsem se setkala s nazory ze jsem vyhodila penize, ze je to zbytecne protoze druhu moznych nakaz od klistete je mnoho a ne na vsechny ma ockovani ucinost. bydlime na vesnici, prislo mi rozumne nechat dceru ockovat prave touhle vakcinou. co myslite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
3.7.12 13:30

A ty už očkovaná jsi? Čím vyšší věk, tím horší průběh klíšťovky. Dítě jsem klíšťovkou neočkovala a nebudu. Spíš přemlouvám naše rodiče, ať do toho jdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20670
3.7.12 14:43

@wladushka to docela koukám, máme chatu v lese, tak jsem se naší Dr. ptala a ta říkala že nejdříve ve třech letech, ale i tak se na to moc netvářila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.12 15:22

Na klistovku muze jit dite jiz od roka, kdyz jsem videla dite se zanetem mozkovych blan a to diky klisteti, nevahala jsem. u nas na vesnici je riziko vetsi nez ve meste. chtela jsem i prevenar a rotaviry ale to mi zase doktor doporucil neockovat pry je to jen velka obchodni kampan jak zblbnout maminky z reklam. my kdyz jsme byli maly taky jsme nic takove nedotaly..jedinne s cim urcite pocitam je jeste ocko cervarix proti rakovine delozniho cipku ale to az ve 13ti letech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
26.9.12 12:29

http://www.slobodavockovani.sk/…rix-rotarix/
Tři vakcíny naráz mi připadají jako obrovské riziko… 8o

@Gladys píše:
@Kamča.dalmatinka teď jsem si všimla tvého dotazu, před nějakou dobou jsem četla, že po téhle kombinaci zemřela na Slovensku holčička, bylo to tuším i tady na Emiminu jako diskuze s odkazem na článek… Nedala bych, Nevím, jak dlouho se bude ještě doočkovávat ty rotaviry, ale já bych preferovala doočkovat toto a pak teprve načnout další očko. Hexa mi v tom půlroce přišla celkem v pohodě, mladej měl 8kg, snášel to dobře.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama