Protihluková izolace pod koberec

563
2.10.06 15:10

Protihluková izolace pod koberec

Ahoj holky,

chci vás požádat o radu a zkušenosti. Existuje nějaká protihluková izolace, která by se dala dát pod koberec? Pokud ano a máte s tím nějakou zkušnost, funguje to? Budeme totiž pro malého předělávat pokojík a máme dost nevrlé sousedy, tak bych ráda minimalizovala stížnosti na jeho dupání. Bydlíme v paneláku, takže je slyšet skoro všechno, tak jsem přemýšlela, jak na to.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

203
2.10.06 17:18

Ahoj to by me taky zajimalo :P a jak vlastne odhlucnit pokoj aspon trochu,protoze mi pripada,ze je u nas rev na dennim poradku :cry: :roll: A ostatni sousedy je taky dost slyset, kdyz zacnou trochu vic diskutovat :lol: A neni mi prijemny,kdyz sousedi vsechno slysi a vi o nas temer vse :wink: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
4.10.06 12:45

Tak když nikdo neví tak vím že se prodává takový speciální koberec který se dává např. do zkušeben (muzických) aby z té místonosti nešel ohlušující kravál, normálně se to dává i na zdi. Tedy vetšina zkušeben bude odhlučněná platama z vajec páč ten koberec už je za větší peníz něž plato. Ale osobní zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
4.10.06 14:31

Jéjda holky, tak to u nás by byl potřeba odhlučnit strop :lol: . Máme třígenerační domek a my jsme bohužel v přízemí :? . V patře nad námi si mladí teďka pořídili šíleně uštěkaného psa a v dalším patře probíhá už skoro tři roky nikdy nekončící rekonstrukce. Takže je u nás rachot cca 20 hodin denně :evil: :evil: :evil: . Asi budu muset vybrat nějakou banku, abych se mohla odstěhovat někam na kraj světa :P .

Jinak co se týče té podlahy, tak existuje folie, myslím že se to jmenuje Tuplex. Dává se to pod plovoucí podlahy, ale myslím, že pod kobercem by to vykonalo stejnou službu. Potom vím, že odhlučňuje taky korek, ale to by asi stálo pořádný ranec peněz :? . No, moc jsem asi nepomohla. Zkusím ještě vzpomínat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
4.10.06 14:35

Jo, pak ještě existuje podlahový polystyren - ten by možná posloužil nejlépe. Zkus zapátrat na netu, určitě něco seženeš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama