Protrpěl si někdo před porodem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 08:40
Protrpel si nekdo pred porodem ?

Dobry den, mel jste nekdo pred porodem poslicky? Jako tvrdnuti a bolesti v podbrisku vystrelujici do zad a fakt jako ze trpel ve dne v noci a nemohl ani spat? Me to trapi uz od nedele dnes jsem 39tt. a termin mam az za tyden a predstava ze tohle mam zazivat kazdy den je hrozna :( Podle vag. vysetreni cipek uz nemam jen se asi pomale oteviram a pripravuju na porod proto ty bolesti a vsechno. Jen me zajima jestli takhle muzu trpet i tyden :(

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 19913 příspěvků 03.07.19 08:46

Myslím, že to vypukne dřív, vždyt jsi v termínu. Brzy se to spustí a budeš to mít za sebou! Určitě lepší trochu dříve než se nervovat kvůli přenášení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 08:47

Mela jsem poslicky od 6 mesice… posledni mesic fakt sileny hlavne k veceru.. fakt to bolelo ale opravdu je to nic oproti kontrakcim ktere se rozjely pri porodu. Holt nekdo to ma horsi nekdo lehci a ano muze to trvat tyden nebo i 2 ale taky muzes rodit zitra.

Avu
Závislačka 3306 příspěvků 03.07.19 08:50

Já ano, v úterý odešla zátka, od té doby nepravidelné (5-15 min) velmi silné stahy, nemohla jsem ani spát, noci jsem trávila ve vaně. Každý den jsem jezdila do porodnice, kde mi pokaždé řekli, že to jsou poslíčci a vůbec jsem se neotvírala. Nakonec mě v sobotu, po 5 dnech poslíčků přijali do porodnice, otevřená na 1 cm, porodila jsem až v neděli ráno akutní CS.

robinka
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 03.07.19 08:53

Ano. Bylo to silene. Nechci tě strašit mym pred-porodem. Ale diky tomu uz dalsi dite nee. Hodne zdravíčko obema. Bude dobře. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 09:19
@Anonymní píše:
Mela jsem poslicky od 6 mesice… posledni mesic fakt sileny hlavne k veceru.. fakt to bolelo ale opravdu je to nic oproti kontrakcim ktere se rozjely pri porodu. Holt nekdo to ma horsi nekdo lehci a ano muze to trvat tyden nebo i 2 ale taky muzes rodit zitra.

a to si nedovedu predstavit ze prijde jeste neco horsiho :( jak jsem nemela strach z porodu tak ted mam a velkou :/ nebo spise z toho kdy to prijde protoze uz bych to mela rada za sebou :/ je to hrozne vycerpavajici

Avu
Závislačka 3306 příspěvků 03.07.19 09:40
@Anonymní píše:
a to si nedovedu predstavit ze prijde jeste neco horsiho :( jak jsem nemela strach z porodu tak ted mam a velkou :/ nebo spise z toho kdy to prijde protoze uz bych to mela rada za sebou :/ je to hrozne vycerpavajici

Já můžu říct, že pak až nastaly ty pravé kontrakce při porodu, tak to nebylo o nic horší než ti mí silní poslíčci. Ikdyž porod byl komplikovaný a skončil CS, tak zpětně hodnotím jako úplně nejhorší na celém porodu ty poslíčky, které jsem měla fakt šíleně silné.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9520 příspěvků 03.07.19 11:40

U treti jsem je mela posledni tyden nonstop. Ja nerodila nikdy v terminu, vzdycky driv.

mattule
Závislačka 3245 příspěvků 06.07.19 00:08

Já měla u třetího těhotenství, podl.6týdnů, miminko bylo příčně a leželo mi páteří na páteř, hodně mi pomohla fyzioterapeutka

pomme
Kecalka 308 příspěvků 07.07.19 21:12

Já mám zkušenost takovou, že u prvního jsem neměla poslíčky vůbec. Týden před porodem jsem chodila na dlouhé procházky protože jsem se nudila. Nic mi nebylo skoro až do porodu. A pak porod byl strašný. Velké bolesti, vůbec jsem nevnímala co se kolem děje. Málem jsem skončila na akutním císaři. Syna ze mě vytlačili „skokem“ na břicho. Tehdy jsem si říkala že už nikdy více. Jenže člověk zapomíná… A podruhé tak dva týdny před porodem jsem měla
každý večer poslíčky. Ke konci dost silné. Ale porod byl pak neskutečně rychlý a bez problémů. Ještě mi ani nerupla voda a nezačaly kontrakce a byla jsem na 6 prstů otevřená.

Váš příspěvek
Reklama