Provident druhá půjčka

134
18.8.15 06:27

Provident druha půjčka

Ahoj, mám půjčku u providentu a nedávno mi moje OZ nabízela druhou půjčku. Já ji nechtěla, jenže ted po pár týdnech se to změnilo a ja nutne potřebuji několik tisíc. Da mi ještě tu půjčku nebo už ne? Kdo máte zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5538
18.8.15 07:09

Provident je lichva, která dá vždycky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
18.8.15 07:39

@dement231 dají, protože se jim to hodí - ty jejich super úroky jsou fakt best off..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 07:40

Ahoj kve-tinka má pravdu, jsou to lichváři a špatně se jich bude zbavovat. Nemáš někoho ve svim okolí kkdo by ti půjčí a za menší úroky. Jinak oni ti pujčí kolik chceš když jim nacpeš tolik peněz zkoro bez práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
18.8.15 07:47

Určitě dají… tam ti dají 10 půjček klidně… jenomže tu půjčku by si vzal opravdu jenom dement ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1530
18.8.15 07:48

Musíte oslovit svého OZ, záleží zda pro vás má stále nabídku..nerozhoduje o tom on resp. není pravda, že vám půjčí kolik chcete… je to omezeno jakousi nabídkou, kterou mají oz pro vás k dispozici… a ps:lichva je nezákonná…úrok je sice vysoký, ale bohužel, platí se za to, že člověk dostane peníze ihned a i když je v obtížné fin. situaci a jinde by na půjčku nedosáhl… doporučuji se poptat po půjče bezhotovostní…tedy na účet… je levnější. a propo už jste se dívali kolik přeplatíte napš. u čes. spoř. půjčka 80,na 5 let a zaplatíte 150 a to nemluvím o tom že musím mít pojistění pro případ nesplácení, které nechci, ale prostě být musí, plus poplatky za vedení účtu atd., takže 400 kč měsíčně platím jen za to že u nich půjčku máme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
18.8.15 07:50

Půjčí ti vždy, žádný strach, co by dělali bez svých dlužných oveček :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
18.8.15 07:51

Koukal jsi kolik je tam RPSN u tech pujcek :o lidi neblbnete!!! Tyhle spolecnosti, to je klasicka lichva. Opravdu to tak nutne potrebujes? Pokud ano, oslovila bych banku, kde mas ucet.Sicc taky zadna slava, ale lepsi nez tohle ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
18.8.15 07:53

@Klementyna asi tak :pankac: hrozny, ze lidi tehle sluzeb jeste hojne vyuzivaji 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
18.8.15 07:55
@veronika67 píše:
@Klementyna asi tak :pankac: hrozny, ze lidi tehle sluzeb jeste hojne vyuzivaji 8o

A kolik jich má exekucí na tyhle půjčky… to je teprve ryto! Namlsá se jak společnost, tak exekutor :pankac: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
18.8.15 07:58

@Callipo90 cekam.az tu za par mesicu od uzivatelky vyjede tema, mam exekuci, co mam delat? :think: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
18.8.15 08:00
@veronika67 píše:
@Callipo90 cekam.az tu za par mesicu od uzivatelky vyjede tema, mam exekuci, co mam delat? :think: :zed:

To je nějakej troll podle mě, zakládá diskuze jen o půjčkách a nebo někdo hodně mimo 8o ale ať, pokud jsou lidi tak blbý, že si od někoho takového něco půjčí, tak proč ne :roll: dokud bude poptávka, bude i nabídka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
18.8.15 08:06

Dají, tyhle společnosti rády dostávají lidi na dno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17390
18.8.15 08:07

Otázka je na co si zakladatelka potřebuje půjčit :nevim: třeba ex si půjčil 300 000 na obývací stěnu a postel :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
18.8.15 08:10

@dement231 Tchýně u provi něco měla, tušim, že jde o revolving… Tedy, máš stávající půjčku a k tomu Ti nabídnou ještě jednu, tedy budeš splácet dvě… Většinou ta nabídka tam leží týden a třeba za měsíc apod zase na týden atd, je to lákačka jako prase, jednou odmítneš, tak Ti to budou tak dlouho rvát pod rypák, dokud se stejně nechytneš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama