Prsa po plném kojení

Anonymní
2.1.20 23:31

Prsa a plne kojeni

Ahoj mamky. Jsem poprve maminkou zdraveho 4 tydeniho chlapecka. Je to velka radost, ale zmeny me desi. Konkretne to bricho a prsa. Bricho je jako sulc a prso jedno vetsi nez moje hlava a druhe vyrazne mensi. Podprsenky pro me ted snad neexistuji. Muzu nosit max. sportovni. Na jedno je bud kosik mkc velky nebo zase moc maly. Jednim prsem nakrmim za par minut, tece z nej hoodne mleka a druhym se unavi a usne u nej, tece z nej mene mleka. Maly pribira cca 300g tydne, takze v tom problem neni. Chci se zeptat az prestanu kojit budou aspon prsa zase vic symetricka? Ted je to fakt docela hruza.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lynx.lynx
2.1.20 23:34

Tak to doufám taky. Dcera pije už tak rok jen z jednoho a z druhýho zbyla snad jen bradavka. Dřív to byly lentilky pod kobercem, teď tak drobek z rohlíku. Druhý je o dost větší a jestli to tak zůstane.. tak budu fakt smutná.

• Citovat
  • Nahlásit
20649
2.1.20 23:36

To ti nikdo neřekne, mě po prvním kojení z prsou nezbylo skoro nic :D můžu si gratulovat že aspoň břicho mám pokaždé hned po šestinedělí v původním stavu, ale prsa katastrofa. Druhého zatím kojím, skoro 8 měsíců a taky mám jedno skoro o 2 velikosti větší :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14214
2.1.20 23:57

Ja jsem po dvou dětech, z toho jeden císař Břicho mám samou strii a povysle, to už nikdo nezpraví.
Prsa, každou jsem kojila přez 2 roky, asymetrie zůstala, trochu se zlepšila jak jsem teď přestala a prsa jsou dost povadla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17689
3.1.20 02:34

Asymetrie netusim, ale ta „vypitost“ prsa se spravila.Zase se naplnila, ale fakt to trva, rok a vic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2803
3.1.20 06:31

Musis prsa stridat. Kdyz u druheho usne - dalsi kemeni dej prsi, co bylo pred tim posledni. Zkus to podchytit uz v zacatku.
Doporucuju kolagen az prestanes uplne kojit, ty kuzi trochu pomuze. Jinak teda cviceni a pri nejhorsim plastika to jisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12002
3.1.20 06:34

@Micaella22 prosim te ty pracuješ na novorozenckem oddělení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
3.1.20 08:18

@Lenka_Hal tvůj komentář mi dal naději, díky! :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
14014
3.1.20 09:58

Jsem po císařích a břicho mám ok. Prsa taktéž, ale kamarádka měla hezká prsa a po kojení má jedno A a druhé D. Už se to nespravilo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat