17 let a žádné poprsí, ve škole se mi za to smějí

Anonymní
25.11.19 15:23

Prsa - mladiství

Ahoj
Chci se zeptat
Je mi 17 let a mě poprsí je strašně malé skoro žádné a holky v mém věku už nějaké mají… Je chyba ve mě nebo je to normálni. Už nevím co dělat. Všichni kluci mají že mě akorát výsměch :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19734
25.11.19 15:46

Taky jsem v 17 neměla prsa. A teď bych si klidně pár čísel odpustila. Neboj, narostou. A kluků si nevšímej, jsou to puboši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11566
25.11.19 15:47

Mne nenarostly a je mi to fuk. Se svym luxusnim zadkem nepotrebuju kozy jak vozy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
25.11.19 15:55

Neboj se nic a vydrž! :hug: Taky jsem to tak měla, prsa mi moc nevyrostla, mám skoro ve svých třiceti letech asi jedničky… Taky jsem to řešila ve tvým věku (zní to jako fráze, ale je to tak, snad mi odpustíš :-) Dokonce jsem si šetřila na plastiku : )) Musíš bohužel vydržet puberťáky, brzo je to přejde a na vysoký tohle už nikdo neřeší. Pokud ano, jsou to blbci! Jinak s mými kozenkami :D žádný přítel nikdy neměl problém, naopak byli rádi, že jsou pevný. Omlouvám se víc vyvinutým holkám, ale teda nechtěla bych. Viděla jsem v šatně na cvičení velká prsa a opravdu jsem ráda za ta svoje. Nikde nic nepřekáží, můžu v pohodě ležet na břiše, sport je super.. Navíc prsa jsou, jaká jsou, ale zadek, ten se dá vymakat a na tom si zakládám. Takže si postav sebevědomí na jiný části těla a vydrž! Za pár let budeš ráda :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
25.11.19 16:06

Chyba neni v tobe, ale v tech klucich. Hele oni na to nektery z tech kluku casem prijdou, ze nejsou jen velky prsa a ze zenska ma i jiny kvality. Sama jsem na tom byla v tvym veku podobne, ale dospela jsem k zaveru, ze maly prsa jsou prakticky a jestli mi jeste narostou, tak z toho nebudu dvakrat stastna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1293
25.11.19 16:22

Vidíš a já měla v 17ti prsa a teď po dvou dětech mám leda prd :lol: :roll: neboj, spoustě chlapů se líbí menší prsa :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
25.11.19 16:29

Buď v klidu. Existují i chlapci, kterým se malá prsa líbí… :kytka: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
25.11.19 16:40

Já mám taky malý prsa. Trápila jsem se tím na základce, ale na střední už opravdu ne. Hrdě jsem nosila svoje ani ne jedničky. Holka může vypadat krásně i s plochým hrudníkem. Podívej se třeba na Keiru Knightley. Navíc když s tím budeš srovnaná a budeš mít zdravé sebevědomí a charisma, tak se za tebou budou kluci otáčet. O prsách to fakt není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
25.11.19 19:05
@Anonymní píše:
Ahoj
Chci se zeptat
Je mi 17 let a mě poprsí je strašně malé skoro žádné a holky v mém věku už nějaké mají… Je chyba ve mě nebo je to normálni. Už nevím co dělat. Všichni kluci mají že mě akorát výsměch :,(

Si nevybereš, mě se zas smáli už na základce, že mám kozy jako vozy, vel. 4 od 6.tridy. Ty kluci jsou prostě jen v pubertě. Ale chápu, že to s tebou zaclouma, prsa jsou citlivá záležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21811
25.11.19 19:08
@bobulka88 píše:
Chyba neni v tobe, ale v tech klucich. Hele oni na to nektery z tech kluku casem prijdou, ze nejsou jen velky prsa a ze zenska ma i jiny kvality. Sama jsem na tom byla v tvym veku podobne, ale dospela jsem k zaveru, ze maly prsa jsou prakticky a jestli mi jeste narostou, tak z toho nebudu dvakrat stastna.

Ježíšmarjá. Jaký? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
25.11.19 19:13

@Chauvinist vsak jsem rikala, ze jen nektery kluci na to prijdou, ocividne mas svy priority :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19734
25.11.19 20:09
@Chauvinist píše:
Ježíšmarjá. Jaký? 8o

Ten luxusní zadek přece :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7313
25.11.19 20:49

Moc dobře vím, jak se cítíš. Taky se mi puberťáci posmívali (kluci i holky), dodnes z toho mám komplexy. Ale naštěstí existují i kluci, kteří se víc dívají na boky, zadek a nohy. :lol: Když jsem někde v šatně viděla hodně prsaté ženy, tak jsem jim vlastně nezáviděla, jen jsem nedokázala pochopit, co se těm chlapům na tom líbí. Jestli tě povzbudím, tak v prvním těhotenství jsem měla obavu, abych vůbec byla schopná kojit (jakože jsem si myslela, že malá prsa = málo mléka) a šlo to mnohem líp, než prsaté paní na pokoji. Stejně tak i s druhým dítětem, to už jsem obavu neměla a strašně mě potěšila sestřička, která řekla: „Máte ideální prsa.“!!! Moje původní nic!!! :mrgreen:
Je mi jasné, že ve tvém věku je kojení chabá útěcha, jen jsem tím chtěla uklidit, že na velikosti fakt nezáleží. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
28.11.19 02:12

V pohodě. Já to měla také tak. Hubená, plochá dráha :lol: Teď skoro před padesátkou mám dvojky a nemusím nosit podprsenku. Na srazu spolužáků ty co měly dvojky vypadají jako sudy a prsa dohromady s pupkem. Takže já, které se spolužáci posmívali jsem tam za hvězdu.
Tvůj čas také přijde ;)
Myslím, že tvá varianta je do budoucna lepší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat