PS 4 nebo X Box??? Poradte :-)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1413
24.11.19 22:50

PS 4 nebo X Box??? Poradte :-)

Hezky vecer. Zvazujeme s manzelem koupi herni konzole pod stromecek. Muzete mi sdelit vase zkusenosti? Jaky je mezi nima rozdil? Dekuju mockrat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
91
24.11.19 23:07

Mám ps4 a jsem sní spokejenej, je na to více exkluzivních her. už jen kvůli těm hrám bych šel do Ps4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
24.11.19 23:10

Určité rozdíly jsou ve výkonu obou konzolí a i jejich verzemi (PS4 Slim / Pro — Xbox One S / X). Ale to je důležitější hlavně pro lidi, kteří se o tyto věci zajímají, pro obyčejné to hraní asi nepotřebujete znát naprosté detaily mezi těmito konzolemi.
Někomu může více vyhovovat xboxový ovladač, proto volí xbox, protože je prý pohodlnější pro hraní. Já osobně jsem ale zvyknutá na playstation, protože už v dětství jsme měli PS1. Ale ve Vašem případě bych se asi rozhodovala dle exkluzivních her pro konzole, což jsou hry čistě pro jednu konzoli. Pokud by manžel raději závodní hry, bude asi lepší volbou xbox a jeho Forza Horizon. Pokud spíše vyhledáváte žánr příběhových her, zombie atd., tak má PSko lepší hry, jako je The last of us, Spiderman, Days Gone (exkluzivní hry pro PS4 zde https://www.playstation.com/…-exclusives/). Já osobně mám PS4 Pro a nemohu si stěžovat. Snad vám toto trochu pomůže ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
25.11.19 02:19

PS4 má par exkluzivních her ale ve skutečnosti se nejedná o žádné velké projekty.
XBOX má taky ekluzivní hry ale za zmínku stojí jen Forza.

Co se týče normálního používání XBOX ONE S podporuje 4K blueray je to nejlevnější 4K přehrávač na trhu a dostaneš s ním bezdrátové ovladače. XBOX ONE X má mnohem vyšší výkon než PS4 pro a proho si ho brali lidi co hráli třeba RED2. Jinak je to celkem jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4141
25.11.19 04:44

Máme doma nově Xbox one X a jsme spokojení. Má to super grafiku :palec: jinak se rozhodni asi podle toho, jestli se ti líbí víc exkluzivní hry pro Xbox, nebo pro PS4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
25.11.19 07:51
@nunik píše:
Hezky vecer. Zvazujeme s manzelem koupi herni konzole pod stromecek. Muzete mi sdelit vase zkusenosti? Jaky je mezi nima rozdil? Dekuju mockrat :srdce:

Ani jedno. Pristi rok vyjde PS5

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12799
25.11.19 08:24

PS4 berte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
25.11.19 08:30
@Cenarius píše:
PS4 berte

Nema smysl v zari vyjde ps5. Vubec normalni ps4 se nevyplati ps4 pro stoji o 1500 vic. Ale nekupoval bych ted zadnou konzoli, kdyz pristi rok ma vyjit ps5 a novy xbox je taky za rohem. Je to vyhazovani penez kominem zrovna v tuto chvili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat