Průběh zánětu prsu

810
10.6.20 12:53

Průběh zánětu prsu

Dobrý den, prosím o radu maminek, které si zánětem prošli a byli by mo schopni poradit s průběhem zánětu… včera jsem měla horečky (skoro 40), pak se vybarvila červená čára, žádná zatvrdlina… nahřívání, ibalgin, paralen, chlazení, tvaroh, slivovice, masáže kojení, odstříkávání atd… dnes už horečky nejsou, nicméně doktor mi i tak předepsal antb s tím, že si je mám vzít, podle sebe a svých pocitů (zlepšení/zhoršení)… jenže ja dnes už horečku nemám, červený flek zůstává a v prsu,,píchá/řeže,,, což včera nebylo… takže otázka zní, lepší se to, když nemám horečku, nebo horší, když to začalo píchat? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

672
10.6.20 12:59

Já horečku neměla vůbec, ale zatvrdlinu velikosti tenisaku, která začala ustupovat až po 10 dnech na ATB. Takže bych se spíš řídila bolestí, pícháním a řezáním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3371
10.6.20 12:59

Já si je vzala vždycky. Měla jsem zánětu víc, a vždycky jsem si je vzala hned první den. Pichani neznaci hojení, vzala bych si je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9437
10.6.20 13:12

Mela jsem horecky, bolestivost a zatvrdlinu, ATB jsem vzala, uz po 2 tabletach to bylo dobre. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3345
10.6.20 15:23

Mela jsem zanet pred par dny.. Rozhodne bych si ty antibiotika vzala, i kdyz zrovna nemas horecku. Zanet tam mas porad, kdyz te to boli a muze se rozsirit. I ta horecka se ti klidně muze vratit. Nepodcenovala bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama