Průdušky a homeopatika

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lukina1
Stálice 88 příspěvků 13.01.11 14:53
prudusky

holky poradte malej ma 8mesicu, sedlou rymu na pruduskach,chrci jak traktor,horecku nemel,byly jsme u dok,a ta mi dala asi 3homeopatika,jeste jsem se stim nesetkala cekala jsem nejaky sirup nebo tak neco,ale prej to jsou jen cukriky myslite ze to zabere ja tomu nejak moc neverim,nejsem zastance teto metody leceni :roll: ,to se teda priznam,ale kdyz mi to dala dok.tak snad tomu rozumi… :think: :think: :think: jinak davam zabaly z cibuli prezden a nanoc jsem mu dala olivovej olejicek. :-?

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 13.01.11 14:57

homeopatika jsou kulicky z cukru.
my dostali na totez mucosolvan ana vykaslavani, nasivin na rymu, aby sla dobre odsavat a pak spray na vdechnuti a roztazeni prudusek

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 13.01.11 15:18

Ahoj, taky nejsem zrovna fanda homeopatik… Jestli to malému sedé na průdušky, tak by to chtělo něco na odkašlávání (Mucosolvan, Ambrobene, Hedelix, máme dobrou zkušenost s Prospanem) + k tomu fasujeme ještě Spiropent na roztažení průdušek (bohužel je jen na recept). Přes den na rýmu Sterimar, Vincentku, na noc třeba Nasivin, Olynth…
Ať je malý brzo fit :-D :kytka:

Matea
Echt Kelišová 8451 příspěvků 13.01.11 15:25

Ahoj, tak my dnes přišli od dr. taky s průduškama :cry:
Dostali jsme Spiropent + Prospan, Fenistil kapičky na rýmu (má ji už dlouho) a k tomu napsala ATB, ale ty máme dát jen když bude horečka ( tak jen abychom je měli případne na víkend). Zatím je bez teploty, tak snad to zvládneme :roll:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 13.01.11 15:35

ahoj, no vidíš, a já bych raději začala homeopatikama…
nicméně já bych dala mucoplant - jitrocelový sirup - dá se dávat co 2-3hodiny, do nosu nasivin či jiné kapky a odsávat.
A na průdušky zábal - z uvařených brambor - do sáčku přebalit plínou a na to body a po hodině zase vyměnit nebo priesnitze (nebo jak se pán píše :lol: ) namočit plínu či žínku bavlněnou do odstáté vody pokojové teploty, na to igelit, na to opět plínu a body a po hodině měnit.
Bohužel malému nepomohly ani kapky, ani zábaly - navíc furt lítá po bytě, takže to vždycky skončilo tak, že mu zábal sjel níže a promočil mu štramplíky nebo body :roll: (a to jsem mu zábal fixovala pružnou síťkou). Takže jsme najeli na antibiotika :roll: a už mu je zjevně lépe…

tterka
Kelišová 5420 příspěvků 13.01.11 15:38

Luki,
moc se mi to nezdá. Určitě bych osmiměsíčnímu mimču nedávala jen homeopatika, když to má na průduškách :nevim: . Abych řekla pravdu, tak já když před nějakou dobou zkoušela homeopatika, nějak jsem neviděla zlepšení, takže nakonec jsem stejně skončila v lékárně. Dala bych mukosolvan nebo hedelix, na rýmu mi na ORL mudra doporučila vincentku ve spreji nebo mořskou vodu a je fakt, že to dětem pomohlo mnohem lépe než jakékoliv jiné preparáty a hlavně mám pocit, že to tolik nedráždí sliznici :think:
A na hrudníček udělat zábal. Mám skvělé zkušenosti se psím sádlem (dá se koupit v lékárně). Trošku namazat, na to dát igelitový pytlík a zabalit třeba bavlněnou plenou :wink:
Držím palce, ať je drobeček brzy fit :kytka:

Evickita
Neúnavná pisatelka 17723 příspěvků 13.01.11 15:53

My dostali na totéž sirup Mucosolvan junior na ten kašel a sirup Spiropent na roztažení průdušek. Do nosu stříkám stérimar Bébé mořskou vodu a hodně odsávám, když nepomůže tak nasivin kapičky pro miminka. A´t jste brzo zdraví!

zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 13.01.11 16:10

mozna je treba si to s doktorkou ujasnit , co preferujes.
me prijde ze nam homeopatika pomahaj, jak detem tak dospelym, tak ale pouzivam i treba ten jitrocelovy sirup i mucosolvan atd. , proste to nejak kombinujem, starsi ma homeopatika na imunitu … ale pokud tomu neveris tak to si musis s doktorkou rovnou ujasnit

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 13.01.11 17:42

holky koukam, ze prtata maji totze
mucosolvan, spiropent, fenistil, antb :lol: a co rectodelt? ALE TEN JSEM JIM NEDALA, JE TO MOC SAJRAJT

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 13.01.11 18:45
jizvíková píše:
holky koukam, ze prtata maji totze
mucosolvan, spiropent, fenistil, antb :lol: a co rectodelt? ALE TEN JSEM JIM NEDALA, JE TO MOC SAJRAJT

No jo, 2 děti mají průdušky po mě :-? Tak jsem vždycky ráda, že to rozdejcháme s odkašlávadlem a Spiropentem a děkuju bohu, že to není pokaždé na ATB :zed: Budiž mi útěchou, že se s věkem ty průdušky zlepšují :pankac:

rozembaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.11 20:43
rada starsi zeny

ahoj Luci je mi 58 a muj kluk byl jako malinky 8mesicni astmatik dost silny a ver mi ze prave homeopatika ho z tohoto stavu a navtsv na alergologii dostali jezdili jsme az do Prahy stalo nas to ne moc penez ale zdravi ditete je jen jedno vytrvej nejde vse za jeden tyden pa Ruza

jeste pridavek trvejte zeny na poradnem vysetreni a nenechte se odbyt antibiotiky prave ty delaji v tele nejvetsi neplechu vznika pom nich jakasi houba v tele ktera tytom stavy opakuje a antibiotika jiz nepusobi jak by mely nejsem lekarka ale pamatuju do dnes slovo lekare ke kteremu jsme jezdili take psi sadlo je ucinne ale tenkrat jsme sehnali bohuzel-prave

teresta
Nováček 1 příspěvek 10.02.12 22:18
poradte prosím

ahoj, můj syn 9.měsíců začal z ničeho nic kašlat pískat, chrčí to v něm no hrůza a samozřejmě jako vždy v pátek večer, takže jediná možnost ppohotovost:-( nemá rýmu a ráno jen pokašlával spíš suchý kašel takže jsem mu dala stoptusin na kašel odpopl a ted jak začal pískat,tak radši sinupret.Je možný, že má průdučky bez rýmy? ještě jsem zapoměla,že má hemofila masivně v krku, ale byl přeléčen atb a měl ho tam stále 3týdny bez ničeho a ted z hodiny tohle.máte někdo zkušenost??moc díky za rady. jestli to bude ráno stejný tak pojedem, ale co ted??

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >