Průjem a nevolnost v těhotenství

129
8.7.19 20:12

Průjem a nevolnost

Ahoj holky, fakt si připadám blbě, ale raději se vždy zeptám. Jsem těhotná poprvé a zatím na každé kontrole bylo vše sice v pořádku, ale pokaždé nějaké ALE…mám přímo fobii z toho že předčasně porodím, dnes jsem začala 22 týden. Ve středu na velkém UZ, čípek nezkrácený, tuhý…jenže dnes mám průjem, celý den mám takové těžké břicho a je mi nevolno. Chuť k jídlu mám, ale chvílemi mám pocit že budu zvracet. Měla jste některá něco podobného? Je to normální tím jak roste děloha? Moc díky všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

22387
8.7.19 20:16

To bude spíš nějaká střevní infekce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
8.7.19 20:25

Snad jo, ale nejsem si vědoma, že bych snědla něco špatného @pikola

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
8.7.19 20:35
@Kiwijeta píše:
Snad jo, ale nejsem si vědoma, že bych snědla něco špatného @pikola

Strevni infekce muze byt viroveho puvodu. Ne z jidla

• Nahlásit
  • Citovat
1937
8.7.19 20:58

No a taky bych se možná zkusila zaměřit na tu tvoji fobii, že předčasně porodíš. Hod se do pohody, stres ti neprospívá a může být i důsledek potom toto…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.19 21:41

Souhlas s Martha03. Fobii v těhotenství bych řešila a to možná i s odborníkem- takhle se stresovat, to nepomůže Tobě ani miminku. Navíc se Ti může přenést i do porodu, popřípadě šestinedělí (sice už se nebudeš bát předčasného porodu, ale nastřádaný stres může vybublat všelijak).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6088
8.7.19 22:01

@Kiwijeta asi nějaká střevní chřipka ted to strašně řádí aspon teda u nás v okolí…
a to že předčasně porodíš máš proto nějaký důvod? máš nějaké problémy?
nestresuj nebo se zblázníš já měla xxx problémů a dala jsem si cíl že dřív jak v 30tt neporodím no rodila jsem 39+2 a že jsem toho měla teda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama