Prvňák dostal facku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 19:45
Prvňák dostal facku

Hezký večer,
máme doma prvňáka, takový správný hodný kluk, není vůbec problémový a je dost chytrý. Určitě by nikoho neprovokoval, kor staršího. A dnes přišel s tím, že na záchodě ho tam otravoval nějaký čtvrťák nebo páťák a skončilo to tak, že dal mému dítěti facku, viděli to i spolužáci. Syn to hned řekl učitelce, ta mu říkala, že si musí dávat pozor a jestli se to bude opakovat, tak ho půjdou hledat. Mně se o tom ale vůbec nezmínila když mi dítě po škole předávala.
Holky, co vám budu povídat jsem z toho na nervy. Sama vidím ráno jací smradi jsou ty starší děcka, ale dovolovat si na prvňáka? Co mám jako dělat? Jestli ho půjdou hledat a ukáže na něj, tak mu pak udělá ještě větší peklo.
Jak řešíte takové situace? Jako nic hrozného to asi nebylo, neříká že by se tam bál chodit, ale co když to bude pokračovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 12699 příspěvků 11.09.19 19:48

Nemyslím si, že starší dítě jen tak mladšímu vlepí facku. A učitelka by to měla řešit hned.

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 28559 příspěvků 11.09.19 19:52

Hned zítra ráno bych nabehla za ucitelkou, pokud by to nebylo možné, tak bych jí zavolala a domahala bych se řešení. To je špatný postup nechat to plavat. Měla na místě to starší dítě vyhledat a resit. Fackovani někoho je nepřípustné.
Zároveň bych ale neměla iluze, že to muselo být přesně tak, jak to řeklo Tvé dítě. I když má svědky Mohlo ho vyprovokovat. To ale nic nemění na tom, že fackovani je nepřípustné. Měli vyhledat to dítě a na místě to vyřešit. Kdyby učitelka odmítala spolupracovat, obrátila bych se na vychovnou poradkyni a vedení školy.

Nadpozemská drbna 28559 příspěvků 11.09.19 19:54
@divine woman píše:
Nemyslím si, že starší dítě jen tak mladšímu vlepí facku. A učitelka by to měla řešit hned.

Jj, taky si dovedu představit, že ta parta prvňáčků mohla vyprovokovat. To ale nic nemění na tom, že mu nesmí vlepit facku.
Děti jdou různé, prvnaci i ctvrtaci. Pravda může být kdekoliv. Je obrovské selhání učitelky, že to nechala plavat.

Monchichik
Echt Kelišová 9577 příspěvků 11.09.19 19:54

No pokud by se to mělo opakovat, tak bych šla okamžitě do školy a začala to řešit. A rozhodně bych nepřemýšlela nad tím, že mu nějakej spratek udělá ještě větší peklo, to by mohl zažít tak maximálně ode mě. Já jsem to kdysi řešila přes učitelku a když na dotyčného nepomáhaly její promluvy, tak jsem si ho chytla v šatně. Od té doby byl pokoj a dodnes mě zdraví.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 19:55
@divine woman píše:
Nemyslím si, že starší dítě jen tak mladšímu vlepí facku. A učitelka by to měla řešit hned.

ten starší je nechtěl pustit ven, postavil se do dveří a pak když chtěli odejít, tak toho mého praštil, věřím tomu, už jsem volala i mamince spolužáka který to viděl a potvrdila to

hanka.br.
Generální žvanilka 20474 příspěvků 11.09.19 19:57

Jako učitelka bych to vyšetřila hned bez ohledu na to, že je to první incident, jako máma bych se snažila zachovat klid a snažila se v sobě potlačit matku lvici, zvlášť pokud syn není nějak vynervovaný. Jako ruku na srdce, nikdo si nemůže být jistý, že zrovna to jeho dítě určitě nikoho neprovokuje - čímž neříkám, že si za to mohl. Je to kluk, musí se taky v tom světě trochu otrkat. Je dobře, že ti věci říká, to je strašně dobře. Že ti to učitelka neřekla se na ni nezlob, v první třídě má hlavu jako pátrací balón.

Monchichik
Echt Kelišová 9577 příspěvků 11.09.19 19:57
@Anonymní píše:
ten starší je nechtěl pustit ven, postavil se do dveří a pak když chtěli odejít, tak toho mého praštil, věřím tomu, už jsem volala i mamince spolužáka který to viděl a potvrdila to

tak evidentně vyhledával spratek záminku někoho praštit…no šla bych ráno do školy…

Nadpozemská drbna 28559 příspěvků 11.09.19 19:57
@Anonymní píše:
ten starší je nechtěl pustit ven, postavil se do dveří a pak když chtěli odejít, tak toho mého praštil, věřím tomu, už jsem volala i mamince spolužáka který to viděl a potvrdila to

Tak zítra nabehnout do školy a domáhat se řešení. Plavat bych to nenechala.

divine woman
Extra třída :D 12699 příspěvků 11.09.19 19:58
@Anonymní píše:

Tak zajdi za paní učitelkou. Měli by dotyčného machra srovnat.

Ou
Echt Kelišová 8937 příspěvků 11.09.19 19:58

A proč by ti to měla říkat- šlo o vnitřní věc školy, učitelka to řeší adekvátně. Znáš jen verzi svého syna, která bude dost ovlivněná tím, že tam okolo toho bylo spoustu emocí. Nevíš co ta učitelka pak sktuečně dělala.

Přestaň hysterčit, pokud to chceš ještě rozmazávat, tak se na to učitelky zeptej, ale nějak příčetně a věcně, ne že tam nakluše válečná galeona s plnou palebnou silou a sehraješ scénu mučí mi tu dítě a vy to dopustíte.

luci.no
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 11.09.19 20:00
@Anonymní píše:

A co tomu predchazelo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 20:02

Aby to nevyznělo, že se zlobím na učitelku, to ani náhodou mám k ní respekt je moc milá a sama z toho zmatku musí být ve stresu, jen si říkám, že kdyby to bylo nějak hrozné, tak by to řešila se mnou hned

Monchichik
Echt Kelišová 9577 příspěvků 11.09.19 20:02

@luci.no tomuhle přeci nemusí vůbec nic předcházet…prostě je nechtějí pustit ze záchodu, šikanují je, protože můžou…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 20:03
@luci.no píše:
A co tomu predchazelo?

vůbec nic, oni už chtěli odcházet když tam přišel… a jako opravdu si neumím představit že si vyděšení prvňáci po týdnu ve škole budou vyskakovat na staršího

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama