Jaké koupit první botičky?

167
14.6.20 08:37

První botičky-nevím, který typ koupit

Ahoj holky, prosím o radu, máme doma roční dítě a začíná dělat první krůčky. Už dva měsíce se snažim vybrat nějaké botky, ale nevim, jaké koupit. Značek je na trhu dost, takže to určitě nějaké vyberu, ale nevím, jaký typ. Jestli capáčky, nebo plné botky na ven nebo sandálky? Jako asi by to chtělo všechny tři, ale finančně si to nemohu dovolit. Takže koupím max. dvoje boty, a ted prosím o radu. Jaké? Capáčky na doma (máme dlaždice a je to zima, takže bosky nee) a ted, když je léto, tak sandálky na ven? Nebo radíte spíš na ven plné botky? Co myslíte? děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26265
14.6.20 08:45
@Sybilla2020 píše:
Ahoj holky, prosím o radu, máme doma roční dítě a začíná dělat první krůčky. Už dva měsíce se snažim vybrat nějaké botky, ale nevim, jaké koupit. Značek je na trhu dost, takže to určitě nějaké vyberu, ale nevím, jaký typ. Jestli capáčky, nebo plné botky na ven nebo sandálky? Jako asi by to chtělo všechny tři, ale finančně si to nemohu dovolit. Takže koupím max. dvoje boty, a ted prosím o radu. Jaké? Capáčky na doma (máme dlaždice a je to zima, takže bosky nee) a ted, když je léto, tak sandálky na ven? Nebo radíte spíš na ven plné botky? Co myslíte? děkuji moc

Dítě doma může mít max capáčky, když chodí po dlažbě. Jinak stačí ponožky. Dokud nebude opravdu chodit, boty bych nekupovala. Jinak se vždy hodí celoročky, preferuju kožené s měkčí podrážkou. Na léto sandále s plnou špičkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3219
14.6.20 08:47

Sandále bych nekoupila ani sobě.. Leda s uzavřenou špičkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3037
14.6.20 08:52

Sandály jsou blbý, protože určitě bude ještě i lézt, ne jen chodit, odre si špičky a dorasuje boty. Já mám takové ty klaunske botky s napletem na první krůčky. Jsou měkké a pěkně široké. Nebo capáčky kožené, když bude teplo a sucho. Dcera bude mít rok v červenci. A pak až na podzim koupím uzavřené boty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26265
14.6.20 08:57
@ProfZav píše:
Sandály jsou blbý, protože určitě bude ještě i lézt, ne jen chodit, odre si špičky a dorasuje boty. Já mám takové ty klaunske botky s napletem na první krůčky. Jsou měkké a pěkně široké. Nebo capáčky kožené, když bude teplo a sucho. Dcera bude mít rok v červenci. A pak až na podzim koupím uzavřené boty.

Ty sandaly jsem myslelala až v době, kdy bude opravdu chodit. Syn už nelezl, jakmile zjistil, na co má nohy a že jde běhat. Sandály měl až další léto na 1,5 roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29154
14.6.20 09:04

Na doma nemusi mit nic a na ven bych koupila klasicke detske kotnikove sandaly s plnou spickou. V plnych asi dost vedro v lete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
14.6.20 09:23

Na doma ponozky sa protiskluzovymi puntiky, prinejhorsim capacky. Na ven dokud neujde vic jak deset kroku v kuse samo, bych nechala ted v lete bose. Sandalky pozdeji s plnou spickou a, vysoke ke kotnikum, s pruznou podazkou. Pokud mas moznost vezmi dite treba do botickomatu a nechte si poradit od prodavacky, ktere znacky jsou pro vas vhodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5989
14.6.20 09:25

Doma ponožky s protiskluzem, na ven máme capáčky, kožené. Když jde nechávám i venku bos. Až na zimu/podzim pořídím nějaké zavřené boty. Jen na kolo má takové sandálky s plnou špičkou na suchý zip, ale to jen proto aby je neztratila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
851
14.6.20 09:38

Na doma ponozky (to byste museli bydlet v lednici, aby mu v teplých ponozkach byla v létě zima), na ven dokud se jenom potácí po hřišti a po trávě bych nechala bez bot, až bude chodit i po chodníku, tak kožené capáčky (typu capiki, lépe teda třeba dadoos, nolen… ale ty jsou dražší). Na podzim pak nějaké celorocky, ale až na podzim. Teď je neunosi a do podzimu z nich vyroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
14.6.20 10:20

Já koupila botky od zn. Froddo a můžu je doporučit. Jsou měkké, malá v nich nezakopává..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
14.6.20 10:27
@Platanka píše:
Na doma ponozky (to byste museli bydlet v lednici, aby mu v teplých ponozkach byla v létě zima), na ven dokud se jenom potácí po hřišti a po trávě bych nechala bez bot, až bude chodit i po chodníku, tak kožené capáčky (typu capiki, lépe teda třeba dadoos, nolen… ale ty jsou dražší). Na podzim pak nějaké celorocky, ale až na podzim. Teď je neunosi a do podzimu z nich vyroste.

Já naprosto souhlasím :-) také máme zatím capáčky dadoos a později, až bude prďola cupitat vic, než lézt, tak se poohlidnu po dalších. Treba froddo prewalkers atp.
Za mě tedy od mala barefoot. Dá se sehnat i bazarové, ne za tak velky peníz a holky na FB můžou poradit i více. Stačí najít skupiny :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama