První dioptrické brýle

1
15.4.21 11:40

První dioptrické brýle

Nemáte někdo zkušenost s brýlemi. Doktor mi napsal moje první brýle a já jsem bezradná. Pomalu všechno zavřené a s dcerou se mi nikam nechce něco hledat. Napište mi někdo typ na dobrou optiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16375
15.4.21 11:43
@paní977 píše:
Nemáte někdo zkušenost s brýlemi. Doktor mi napsal moje první brýle a já jsem bezradná. Pomalu všechno zavřené a s dcerou se mi nikam nechce něco hledat. Napište mi někdo typ na dobrou optiku.

Všechny optiky jsou otevřené - takže si zajdi do nejbližší podle místa svého bydliště a vyber si obroučky, které se Ti budou líbit a které pro Tebe budou cenově dostupné.

A ideálně si s sebou vezmi někoho, kdo Ti před obchodem pohlídá dítě, abys mohla v klidu vybírat a nemusela řešit, zda ono tam zatím někde něco nerozbije.

Příspěvek upraven 15.04.21 v 11:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
15.4.21 11:43

Optiky jsou normálně otevřené všechny. Nevíme odkud jsi, takže dávat tip na nějakou konkrétní je asi trochu mimo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
15.4.21 11:44

V jakém městě? Moji oblíbení jsou LumiOptic, ale nejsem si jistá, jestli nejsou jenom v Brně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19516
15.4.21 11:46

V pondělí jsem zrovna byla s manželem a synem v optice, ty normálně jsou otevřené. Zajdi do nějaké ve vašem městě, tam si vyber a recept jim tam taky ukaž. Určitě ti dají na výběr i z různých druhů skel, jako např. antireflex a to ti taky poradí na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
15.4.21 11:55

Vždyť optiky jsou otevřené. Pořád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63715
15.4.21 11:57

@paní977 optiky fungují.. osobně se mi osvědčilo mít kovové obroučky, víc vydrží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
15.4.21 11:58
@paní977 píše:

U nás ve městě je milá optička, ale k nám asi nepojedeš. Šla bych do nejbližší optiky, ideálně bez dítěte. Vyber zlatý střed. Mně vyhovují kostěné brýle bez těch paciček u nosu. Normální plastové s antireflexem. Nezabarvovací. Když máme občas se synem kočkovací chvilku a nestihnu je sundat, vydrží bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6447
15.4.21 12:08

Vždyť optiky jsou celou dobu Covidu otevřené :nevim: Já si své první brýle nechávala dělat loni na podzim. Ale nemá smysl ti nějakou konkrétní doporučovat. Podívej se na optiky ve tvém okolí. Já šla k tomu, ke kterému chodí moje máma a vím, že je s ním spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53496
15.4.21 12:28

Optiky jsou otevřené. O jarních prázdninách si syn zlomil brýle. Takže jsme nechali dělat nové a dceři v březnu. Že dostala od Dr. lístek na nové.
Pokud mají někde zavřeno nebo na jiný režim.
Tak zvednu tel. a zavolám, domluvím si termín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 12:30

Ahoj, odkud jsi? Já mam dobrou zkušenost s optikem do domu. Optiky by měly mít teda otevřeno, ale oni za tebou umí přijet až domu, což já s prckem docela ocenila. Nedavno mi mládě ulomilo nožičku a normálně mi je fakt zadara opravili. Tomu jsem do tý doby nevěřila. A cena taky úplně jinde. Zkus mrknout tady https://optikdodomu.cz/ , mně to doporučil tenkrát manža, že tak objednával jejich šéf v kanclu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat