Nachytala jsem pošťačku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
425
14.4.21 18:40

Nachytala jsem pošťačku

Tak mi měl dnes přijít doporučený dopis. Celou dobu dělám na zahrádce za rohem. Najednou vidím pošťačku. Jelikož nám pořád hází výzvu do schránky, jsem schovaná a natáčím si ji. Přijde ke schránce, vhodí výzvu a odchází. Jsem úplně nasaná! Nechám ji odejít a o pár domů dál ji odchytnu a říkám, že jsem doma byla, že nezvonila a že mi jen hodila výzvu. Celý to popřela, že jsem se teď musela vrátit nebo že nezvoní zvonek. Tak jsem jí ukázala video, sebrala mi mobil, až jsem spadla. Je to taková tlustá ženská. A nahrávku mi smazala! Hodila po mně mobil, až mi praskl display. Než jsem se vzpamatovala, tak nasedla do toho svýho modrýho Fiata a odjela.
Jak si tohle může dovolit? Volala jsem na poštu, prý si vymýšlím. Jediný svědek: sousedovic 5 letý syn. Takže taky nic. Fakt jsem znechucená a pokusím se Poště vyhýbat. P
ča jedna!!! :pocitac: :zed: Bohužel, na některý dopisy chodí jen ČP… Spíš jsem se tu chtěla vybrečet. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67507
14.4.21 18:43

@PT PCE proč jsi ji to ukazovala? Mmchdm, nemá někdo na domě kameru? Plus smazane soubory lze obnovit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2820

Tak doporučím kombinaci datová schránka+přepravci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509

Pokud máš iPhone, smazané soubory jsou ještě 30 dnů v mobilu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22058
14.4.21 18:44

@PT PCE A proc jsi ji ukazovala video? To jsi mela predat az se stiznosti na ni. Pouceni pro priste :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
14.4.21 18:45

@cecetka Nenapadlo mě, že tohle udělá. Chtěla jsem ji vystrašit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
14.4.21 18:46

@BeNiPe
Vážně? No já mám sice LG ale je fakt, že když omylem vymažu fotku, najdu ji v koši. Díky!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55790
14.4.21 18:47

@PT PCE a ty venku na zahradce slysis domovni zvonek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22058
14.4.21 18:47

@PT PCE Stiznost podej. Tohle si nesmi dovolit. Takova agrese :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
14.4.21 18:48

@matkabagristy
Máme ho u dveří a schránku blíž k brance. Ke zvonku ani nedošla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
14.4.21 18:49

@cecetka
Jako ale tohle mě fakt dostalo. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22058
14.4.21 18:51

Ale nedovedu si predstavit, jak to smazala. Kazdy telefon je trosku jiny a asi jste se pretahovaly, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4473
14.4.21 18:51

1. Naprostá většina smazaných souboru lze obnovit. Tos jako stala, koukala na ni a čekala, až to smaže? Ja bych to i na svém telefonu mazala pěkných par vteřin, natož tak na nějakém, který neznám a ještě když se u toho s někým dohaduju…

2. To ses jako na ulici prala s pošťačkou? Proboha proc? My jsme toto řešili tak, ze jsme napsali na nějaký oficiální kontaktní mail, hezky všechny informace, ony jsou v tom lístku, co mas ve schránce… od té doby u nás vždycky zvoni, i vícekrát. Jestli byla postacka nějak potestana, to nevím a je mi to jedno. Mne neslo o to uškodit postacce, ale o to, abych si nemusela pro dopisy na poštu, když jsem doma a muzu je dostat do ruky.

3. Dej pozor na to, že nesmis nikoho nahrávat bez jeho vedomi a souhlasu, tak aby se to ještě neobratilo proti tobě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33420
14.4.21 18:56

Proč jsi nezavolala PČR? Video jsi jí neměla ukazovat. V novějších telefonech jsou smazané v koši 30 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.4.21 18:59

:cert: :cert: :cert: stížnost! Ale bez toho videa to je asi na houby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat