ČSOB nezdařená platba

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.4.21 16:18

ČSOB nezdařená platba

Ahoj holky, přítel měl narozeniny a chtěl koupit jednu hru za 500, tak jsem mu chtěla udělat radost. Poprvé jsme to dělali přes telefon a to se nám ukázalo, že platba přijata nebyla a že nákup se nezdařil, ale já to měla v blokaci ve strhnutých platbách :nevim: tak jsme psali na podporu, ale dlouho nepsali, takže jsme chtěli zkusit znovu koupit tu hru, protože na ni byla ten den 50% sleva. To se tedy podařilo, ale stále jsem měla strhnutých 1000 Kč. :zed: podpora nám napsala, že oni ty peníze nemají a že je chybe na straně banky. Tu platbu mám stále v blokaci, kdežto tu povedenou už ne, je v “pohybech na účtě”. Myslíte, že mám ještě počkat a peníze mi přijdou nebo se mám co nejrychleji obrátit na banku? Máte někdo podobné zkušenosti? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2348
13.4.21 16:22

Peníze v blokaci se většinou vrátí do 7 dnů. Můžete si to ovšem ověřit po telefonu. Mám taky ČSOB a rádi pomohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
13.4.21 16:26

Já měla stejný, nebo podobný problém nedávno, dokonce u stejne banky :mrgreen: ale bylo to u zboží z eshopu, taky dvakrát nepovedena platba a už byla v blokacich a peníze za pár dní fuč. Psala jsem do banky a poslali mi nějaký reklamační formulář, ale že se mám spojit s prodejcem zboží a kdyžtak přiložit komunikaci. Nakonec jsem to vyřešila bez banky. Platila jsem kartou přes nejaky pays, nebo tak nějak se to jmenovalo. Prodejce zjistil, že jim platba nedošla, tak jsem musela psát na ten portal pays a tam chybu našli a do 7 dnů jsem měla peníze zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 16:59

Ok díky holky :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
2196
13.4.21 21:07

Taky se mi stalo u ČSOB. Peníze jsem měla během druhého dne zpět na účtě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat