Reklamace doporučeného dopisu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
46
13.4.21 07:05

Reklamace doporučeného dopisu

Ahoj děvčata nevíte zda se dá reklamovat doporučený dopis bez podacího lístku. Od paní jsem si zakoupila zboží, které bylo zasláno doporučeně. Bohužel již týden zásilka leží bez hnutí na podacím místě. Kontaktovala jsem prodávajícího, ale paní mě arogantně odbyla, že to není její starost, že ona odeslala. Psala jsem ji žádost, alespoň o zaslání fotky podacího lístku, ale nijak nereaguje. V reklamační řadu ČP je, že při reklamaci musí být originál podacího lístku. Nemáte někdo zkušenost zda jde vyreklamovat jen s podacím číslem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41630
13.4.21 07:14

No ty to stejne reklamovat nemuzes, musi ten, co poslal. Jsi si jista, ze to poslala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10618
13.4.21 07:21

No nejsem si jistá, jestli je tentokrát chyba na straně pošty :think: Tys to už celé zaplatila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3155
13.4.21 07:27

@Chantal 1 A ty máš podací číslo a vidíš zásilku ve sledování? Neposlala to ekonomicky? Tam mají týden na doručení a dopisy často na poště leží. Ve sledování můžeš kliknout na poštu, zjistíš telefon. Jinak reklamaci můžeš poslat i emailem, ale pošta na ty zaslané emaily reaguje až po týdnech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12041
13.4.21 07:36

Tak jestli máš číslo zásilky a vidíš, že je na podací poště, tak očividně paní zásilku poslala. Blbě je, že pokud ti nedorazí, bude to muset reklamovat ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
13.4.21 07:57

@elpiska Jojo poslala to ekonomický, mám číslo dopisu a ve sledování zásilky je vidět, že se to nehnulo z podací pošty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3155
13.4.21 08:08

@Chantal 1 Tak musíš počkat. Pokud to bylo podané 6.4. a dříve, tak na tu poštu zavolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2631
13.4.21 08:13

Já měla taky dlouho jednu zásilku na podací poště dle toho systému, ještě ráno jsem se koukala a v deset už zvonil pošťák ;). Může být klidně dávno na cestě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
13.4.21 08:13

Zkusím zavolat a domluvit se. Díky moc za rady vsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17001
13.4.21 08:15
@Chantal 1 píše:
Zkusím zavolat a domluvit se. Díky moc za rady vsem

Zjisti si číslo na podací poštu a zavolej rovnou tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6966
13.4.21 08:55
@Chantal 1 píše:
Ahoj děvčata nevíte zda se dá reklamovat doporučený dopis bez podacího lístku. Od paní jsem si zakoupila zboží, které bylo zasláno doporučeně. Bohužel již týden zásilka leží bez hnutí na podacím místě. Kontaktovala jsem prodávajícího, ale paní mě arogantně odbyla, že to není její starost, že ona odeslala. Psala jsem ji žádost, alespoň o zaslání fotky podacího lístku, ale nijak nereaguje. V reklamační řadu ČP je, že při reklamaci musí být originál podacího lístku. Nemáte někdo zkušenost zda jde vyreklamovat jen s podacím číslem?

O o cinnosti nebo spuse necinnosti Cp lze vypravet legendy..u nas jsem zazila ze zasilka vhozena do schranky ve meste s adresou dodani do jine casti mesta sla 14 dni 8o. fakt, tyden mezi mesty je bezna norma, z I z new yorku to jde kratsi dobu nez mezi kraji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
13.4.21 09:44

Tak dnes byla zásilka dodána i přestože je stále dle čísla podacího na podací poště. Bordel v ČP mě nepřestává udivovat. Po 10 dnech zásilka dodána to je teda terno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67628
13.4.21 10:56

@Chantal 1 reklamovat nemůžeš, je to na podávajícím.. Že bys skočila na podvod? Aha. Edit.. Tak buď ráda, že dorazilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat