Vyhrožování. Pomůže trestní oznámení?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.4.21 14:21

Vyhrožování. Pomůže trestní oznámení?

Ahoj, s přítelem jsme se poznali když byl ještě ženatý, kvůli mě se rozvedl. Jeho ex nám dělala od začátku problémy, předstírala že je nemocná, vymýšlela si že mě uviděla jak se líbám s nějakým chlapem atp. Když se rozvedli, mysleli jsme že budeme mít konečně klid, ale bohužel je to ještě horší. Pořád nám volá a vyhrožuje, že si na mě počká, že ví kde bydlí moje rodina a že je zabije, předevčírem nám dokonce hodila kámen do okna. Chystáme se s přítelem podat trestní oznámení, ale má to vůbec nějakou cenu? Co jí můžou udělat? Mám strach, aby to pak nebylo ještě horší…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43986
13.4.21 14:23
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem jsme se poznali když byl ještě ženatý, kvůli mě se rozvedl. Jeho ex nám dělala od začátku problémy, předstírala že je nemocná, vymýšlela si že mě uviděla jak se líbám s nějakým chlapem atp. Když se rozvedli, mysleli jsme že budeme mít konečně klid, ale bohužel je to ještě horší. Pořád nám volá a vyhrožuje, že si na mě počká, že ví kde bydlí moje rodina a že je zabije, předevčírem nám dokonce hodila kámen do okna. Chystáme se s přítelem podat trestní oznámení, ale má to vůbec nějakou cenu? Co jí můžou udělat? Mám strach, aby to pak nebylo ještě horší…

V tomhle případě ano. Ničí vám majetek a ohrožuje vás. Taková hrdinka se možná sesype a dá vám konečně pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16153
13.4.21 14:24

Pokud vyhrozuje zabitím tak to určitě oznamte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
13.4.21 14:25

Asi to pomůže. Na druhou stranu - kdo seje déšť, sklízí bouři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
13.4.21 14:28

Rozhodně ano, určitě hlásit na policii. Obecně se tohle rádo zlehčuje, ale znám případ který nedopadl vůbec dobře. Holka byla tak psycho, že se opravdu reálně pokusila o to konkurentce ublížit a zanechat trvalé následky. A začínalo to taky jako „jenom“ poškrábané auto a stalking..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43986
13.4.21 14:30
@Blankaspl píše:
Asi to pomůže. Na druhou stranu - kdo seje déšť, sklízí bouři.

Tu seje ale ex, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33737
13.4.21 14:34

Zasela si vítr a sklízíš bouři. Dobře ti tak.
Jestli jsou ataky od bývalé manželky neúnosné, tak podej TO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
13.4.21 14:35

Jinak ještě pro moralisty, každý má právo odejít ze vztahu kdy chce a kvůli komu chce. Pokud by byl vztah pevný, asi by ho jen tak nějaká jiná neodlákala. V tomto případě bejvalka navíc asi nebyla úplně psychicky vyrovnaná, takže se mu ani moc nedivím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43986
13.4.21 14:35
@topazio píše:
To je mužský profil.

Název Sadman tomu napovídá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43986
13.4.21 14:36
@nototo píše:
Jinak ještě pro moralisty, každý má právo odejít ze vztahu kdy chce a kvůli komu chce. Pokud by byl vztah pevný, asi by ho jen tak nějaká jiná neodlákala. V tomto případě bejvalka navíc asi nebyla úplně psychicky vyrovnaná, takže se mu ani moc nedivím

I kdybych byla moralistka a té čůze bych ho nepřála, nebudu ji házet šutry do oken. To už je moc i na nás moralistky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33737
13.4.21 14:37

Pokud volá, tak zablokujte její telefon.
Měli spolu děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
13.4.21 14:41
@Russet píše:
Název Sadman tomu napovídá..

Ano název tomu napovídá a já to přehlédla, a co jako?? :D :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16099
13.4.21 14:41

@Sadman Váš príspevok v tejto diskusii absolútne nechápem. Zmazala som ho pre porušenie pravidiel. Urážky a vulgarizmy tu nemajú čo robiť. Ak sa toto zopakuje ešte raz, dostanete ban.

Kristína :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67628
13.4.21 16:04

Rozhodně to smysl má, minimálně může mít podmínku, pokud vás ohrožuje, popř zákaz přiblížení.. Pokud se to stupňuje, tak hlavně schovat důkazy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6625
13.4.21 16:26
@nototo píše:

Kamarádce byl odveden muž jen proto, že první problémy ve vztahu byly, když nemohla otěhotnět. A holt druhá strana se taaaak strašně snažila ho odvést…na pár let. Naštěstí se kamarádce ještě podařilo najít partnera a mít děti. Některé mrchy jdou i přes mrtvoly. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat