Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem jsme se poznali když byl ještě ženatý, kvůli mě se rozvedl. Jeho ex nám dělala od začátku problémy, předstírala že je nemocná, vymýšlela si že mě uviděla jak se líbám s nějakým chlapem atp. Když se rozvedli, mysleli jsme že budeme mít konečně klid, ale bohužel je to ještě horší. Pořád nám volá a vyhrožuje, že si na mě počká, že ví kde bydlí moje rodina a že je zabije, předevčírem nám dokonce hodila kámen do okna. Chystáme se s přítelem podat trestní oznámení, ale má to vůbec nějakou cenu? Co jí můžou udělat? Mám strach, aby to pak nebylo ještě horší…
V tomhle případě ano. Ničí vám majetek a ohrožuje vás. Taková hrdinka se možná sesype a dá vám konečně pokoj.
Asi to pomůže. Na druhou stranu - kdo seje déšť, sklízí bouři.
Rozhodně ano, určitě hlásit na policii. Obecně se tohle rádo zlehčuje, ale znám případ který nedopadl vůbec dobře. Holka byla tak psycho, že se opravdu reálně pokusila o to konkurentce ublížit a zanechat trvalé následky. A začínalo to taky jako „jenom“ poškrábané auto a stalking..
@Blankaspl píše:
Asi to pomůže. Na druhou stranu - kdo seje déšť, sklízí bouři.
Tu seje ale ex, ne?
Zasela si vítr a sklízíš bouři. Dobře ti tak.
Jestli jsou ataky od bývalé manželky neúnosné, tak podej TO.
Jinak ještě pro moralisty, každý má právo odejít ze vztahu kdy chce a kvůli komu chce. Pokud by byl vztah pevný, asi by ho jen tak nějaká jiná neodlákala. V tomto případě bejvalka navíc asi nebyla úplně psychicky vyrovnaná, takže se mu ani moc nedivím
@topazio píše:
To je mužský profil.
Název Sadman tomu napovídá..
@nototo píše:
Jinak ještě pro moralisty, každý má právo odejít ze vztahu kdy chce a kvůli komu chce. Pokud by byl vztah pevný, asi by ho jen tak nějaká jiná neodlákala. V tomto případě bejvalka navíc asi nebyla úplně psychicky vyrovnaná, takže se mu ani moc nedivím
I kdybych byla moralistka a té čůze bych ho nepřála, nebudu ji házet šutry do oken. To už je moc i na nás moralistky.
@Russet píše:
Název Sadman tomu napovídá..
Ano název tomu napovídá a já to přehlédla, a co jako??
![]()
@Sadman Váš príspevok v tejto diskusii absolútne nechápem. Zmazala som ho pre porušenie pravidiel. Urážky a vulgarizmy tu nemajú čo robiť. Ak sa toto zopakuje ešte raz, dostanete ban.
Kristína ![]()
Rozhodně to smysl má, minimálně může mít podmínku, pokud vás ohrožuje, popř zákaz přiblížení.. Pokud se to stupňuje, tak hlavně schovat důkazy
@nototo píše:
Jinak ještě pro moralisty, každý má právo odejít ze vztahu kdy chce a kvůli komu chce. Pokud by byl vztah pevný, asi by ho jen tak nějaká jiná neodlákala. V tomto případě bejvalka navíc asi nebyla úplně psychicky vyrovnaná, takže se mu ani moc nedivím
Kamarádce byl odveden muž jen proto, že první problémy ve vztahu byly, když nemohla otěhotnět. A holt druhá strana se taaaak strašně snažila ho odvést…na pár let. Naštěstí se kamarádce ještě podařilo najít partnera a mít děti. Některé mrchy jdou i přes mrtvoly. ![]()
Ahoj, s přítelem jsme se poznali když byl ještě ženatý, kvůli mě se rozvedl. Jeho ex nám dělala od začátku problémy, předstírala že je nemocná, vymýšlela si že mě uviděla jak se líbám s nějakým chlapem atp. Když se rozvedli, mysleli jsme že budeme mít konečně klid, ale bohužel je to ještě horší. Pořád nám volá a vyhrožuje, že si na mě počká, že ví kde bydlí moje rodina a že je zabije, předevčírem nám dokonce hodila kámen do okna. Chystáme se s přítelem podat trestní oznámení, ale má to vůbec nějakou cenu? Co jí můžou udělat? Mám strach, aby to pak nebylo ještě horší…