Dopis do usa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.4.21 08:47

dopis do USA

Ahoj!
Chtěla bych se zeptat, nemáte někdo zkušenosti se zasíláním dopisu so USA? Něco jsem si o tom přečetla, ale radši se ptám ještě vás, přece jenom nechci aby se to po cestě třeba ztratilo. Jestli už jste tam někdo z vás něco posílal, ráda bych věděla jak to přesně probíhá, kolik to stojí, jaký je nejlepší způsob to tam zaslat, atd.
Moc děkuju za jakoukoliv odpověď. :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Alriga
13.4.21 08:52

Nejlépe bych to viděla poštou. V obálce. S adresou.

• Citovat
  • Nahlásit
2820
13.4.21 08:58

Já myslím, že jakmile opustí hranice Česka, bude v bezpečí a dojde v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14442
13.4.21 09:13
@Petula306 píše:
Já myslím, že jakmile opustí hranice Česka, bude v bezpečí a dojde v pořádku.
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14442
13.4.21 09:25

S dopisem zkušenost nemám, ale holka ujíždí na postcrossingu a posílá pohledy všade možně a dobrý :palec: napíše pohled, nalepí známku, hodí do schránky a čeká. pokud chceš mít jistotu, asi zvol doporučené psaní, ale to bude dražší. před několika lety jsem posílala cosi doporučeně do Bratislavy a asi by bylo levnější sednout do Regiojetu a odvézt jim to osobně :roll: jinak někdy před Vánocemi holka posílala do USA balíček, šlo jim to tam měsíc a půl, ale dorazilo v pořádku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1978
13.4.21 09:42

Není mi jasné, jaký přesný postup chceš slyšet, kromě toho, že máš zajít na poštu a předat dopis na přepážce. Občas do USA posílám nějaké to přání ke svátkům, takže nejlepší způsob zaslání moc neřeším. Ceny si nepamatuju, ale drahé to samozřejmě je. A jde to dlouho. Před Vánoci tak 3 týdny to bylo myslím. Nicméně druhým směrem je rychlost podobná, halloweenské přání poslané týden před Halloweenem přišlo v prosinci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat