Jak zakrýt prosvítající prsa pod body

191
13.4.21 20:08

Prosvitajici prsa

Zdravim :mavam:
Blizi se leto a s nim i ruzne topy, tilka saty..
Nedavno jsem si sama poridila krasne body na raminka s odhalenymi zady v kremove barve, kterou miluji. Jenze! Nedoslo mi, ze mohou prosvitat prsa.
Je to top pod ktery se opravdu nehodi podprsenka. Premyslela jsem max nad nalepkami na bradavky, ale nevim..
Muj dotaz tedy zni, jak se vy, zeny nebo muzi, divate na to, kdyz jine zene pod trickem prosvitaji prsa? Prijde vam to vulgarni, nevkusne nebo vam to prijde v pohode?
Nejsem typ, co by potreboval vyvolavat pozornost a nejak se trapne predvadet. Vim, ze ve svete se to ted celkem nosi, ale tady v Cesku je to prece jenom trochu jinak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21040
13.4.21 20:14

Záleží jaká ta prsa jsou :D u pevných, hezkých je to dobry, šle když sou to nějaké neforemné věšáky je to spis trapas :mrgreen: já do takových topu nosím ty silikonové co se jakoby přilepí na prsa, ze nemaj raminka ani zadnej pasek přes zada, úplně bez bych si netroufla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
13.4.21 20:21

Já to nosím naostro. Prsa mám malý dvojky, tak to na mě nevypadá nijak vulgárně jako kdybych měla třeba 4ky. :lol:
Nikoho to nepohoršuje. Občas se ženské koukají blbě, když zavane vítr, ale na to se mohu víte co… :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
13.4.21 20:23

Mě to nevadí ani nepohoršuje když má ženská hezký prsa. Ale já bych úplně takhle bez nešla, necítila bych se dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
13.4.21 20:26

Když trčí bradavky tak je to trapný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9698
13.4.21 20:26

Nevadí mi, když ženy s pevnýma prsama nenosí podprsenku, ale když jsou prsa bez podprsenky vidět v průsvitném tričku, to snad nosi jen šlapky z e55 ne? Normální soudna ženská takhle snad nevyjde mezi lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
13.4.21 20:27

Pokud je to tricko svetle a bradavky jsou v tom neprehlednutelne, tak bych si to osobne nevzala. Necitila bych se v tom, protoze je jasne, ze by to vzbuzovalo pozornost asi vsech a ja netouzim po tom, aby mi vsichni cumeli na prsa. Samozrejme je to otazka vkusu, zeny, ktere rady poutaji pozornost treba velkym vystrihem, by si v tom libivaly, ze…zalezi, do ktere kategorie spadas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117
13.4.21 20:28

Ja tak chodim, v lete podprsenku fakt nesnesu. Mam mala prsa. Nic prusvitneho nenosim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
13.4.21 20:30

Vzdycky budou lidi, kteri to budou brat v pohode a pak lidi, ktere to bide pohorsovat (treba i starsi nebo rodina..?) zalezi jak se v tom citis ty. a jestli dokazes prejit pohledy ostatnich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
13.4.21 20:31

Nevadí, ale moc to nezkoumám (tak jako zběžně zhodnotím, jestli jsou lepší než ty moje :lol:). Asi by mi to přišlo nevhodné v práci, pokud dochází k jednáním se zákazníky nebo tak něco, ale pro volný čas, na procházku, na rande, na párty - proč ne. Jestli to nevadí majitelce, tak bez problému. Jinak mi ale přijde, že je teď fakt hodně střihů podprsenek, i lehounkých, co se hodí pod ledasco, tak bych to nezatracovala. Nemůžeš dát foto toho topíku, nebo nějakého střihově podobného (klidně bez prsou :mrgreen:)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
13.4.21 20:43
@Rézinoslav píše:
Nedavno jsem si sama poridila krasne body na raminka s odhalenymi zady v kremove barve, kterou miluji. Jenze! Nedoslo mi, ze mohou prosvitat prsa.
Je to top pod ktery se opravdu nehodi podprsenka. Premyslela jsem max nad nalepkami na bradavky, ale nevim..
Muj dotaz tedy zni, jak se vy, zeny nebo muzi, divate na to, kdyz jine zene pod trickem prosvitaji prsa? Prijde vam to vulgarni, nevkusne nebo vam to prijde v pohode?
Nejsem typ, co by potreboval vyvolavat pozornost a nejak se trapne predvadet. Vim, ze ve svete se to ted celkem nosi, ale tady v Cesku je to prece jenom trochu jinak..

Jako žena, co si nemůže dovolit vyrazit ven bez podprsenky, závidím. A jinak se na cizí prsa nedívám. Mám sama svých dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3833
13.4.21 20:55
@Rézinoslav píše:

Prsa mám pěkný, velký a pevný. Bez podprdy si můžu dovolit chodit. Nicméně nechodím, přijde mi to vulgární a nevkusné a pod průsvitné triko fakt laciné hodno prostitutky. Osobně se snažím zaujmout jinak než kozama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
13.4.21 21:03

Prosvítající top bez podprdy fakt ne. To bych si nevzala ani já, a to mám lentilky pod kobercem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
13.4.21 21:07
@scentini píše:
Ja tak chodim, v lete podprsenku fakt nesnesu. Mam mala prsa. Nic prusvitneho nenosim.

No tady jde o tu průsvitnost. Jinak taky chodím bez a výstřih klidně až k pupku. Nepředpokládám, že bych se svou výbavou někoho pohoršovala. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
13.4.21 21:10

Ja prave nejsem typ, co by potreboval budit pozornost a take mi to neprijde vhodny. Neni to uplne prusvitny, to ne! Je to zebrovana textura, ale bradavky a tak se proste rysuji.. samozrejme na dulezita jednani bych toto vynechala :D ten top ma hola zada skoro az po zadek, takze podprsenka ne, jedine snad ty nalepky nebo neco bez zad..hodim sem pak odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat