První návštěva Iscare 2016

12
18.3.16 09:44

První návštěva Iscare 2016

Ahojky, 5. dubna jdeme s manželem na první návštěvu Iscare po třech letech marného snažení o mimi.
Vůbec nevím co nás čeká. Máte některá zkušenosti s Iscare? Děkuji za případné odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6437
18.3.16 09:54

@Hanuoolka Ahojky, my sice nebyli v Iscare ale v CARu a tam nám oboum vzali krev a mě udělali „vstupní“ ultrazvuk. Pak mám druhý den menstruace dojít zase na krev na hormony. Do měsíce druhá konzultace výsledků krve a dalšího postupu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.3.16 09:56

Děkuji za info. Jsem z toho docela nervozní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
18.3.16 10:18

@Hanuoolka ahoj, není třeba být nervózní. Byli jsme poprvé v ISCARE loni v září. Na první návštěvě jsem byla jen já, sepsali si vše podstatné, Dr. udělala ultrazvuk a domluvili jsme se na postupu léčby. Pak byl manžel na spermiogramu a já na krvi (2. den MS). To byly základní výsledky a pak jsme zkusili hned další měsíc IUI. Neúspěšně. Druhé IUI bylo úspěšné. Takže u nás to byl fofr. Snažili jsme se předtím 1,5 roku a prodělala jsem operaci, kdy mi sebrali jeden vaječník i vejcovod. Přístup doktorů se mi v ISCARE líbil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.3.16 10:23

@mimi82 my máme jít na první schůzku oba. Tak potom co od tebe čtu tak asi opravdu není proč být nervozní no ale stejně, snad to ze mě pak opadne. Teda jinak opravdu fofr ale tak hlavně že se povedlo a bude mimi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
18.3.16 10:28

@Hanuoolka fakt se ničeho neboj. zeptají se na to co potřebují vědět a důležité je vyšetření tebe (UTZ a krev) a partnera (spermiogram) a jakmile jsou výsledky navrhnou co a jak dál. Doporučuji neoddalovat vyzkoušení jednoho nebo dvou IUI, není to žádný velký zákrok, mě trval vždy tak 15 vteřin a je to jak normální vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.3.16 10:36

@mimi82 oddalovat už nic nechceme myslím že jsem oddalovali a čekali dost dlouho a už na to není ani tolik prostoru. Doktorka mi říkala že to pak půjde ráz na ráz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
18.3.16 10:46

Ahojky, vůbec nebuď nervozní, v Iscare je to moc fajn. :palec: My jsme se tam registrovali loni v lednu a v srpnu jsem odcházela s miminkem v bříšku a za měsíc a půl mám termín porodu. :)
Jsou tam profíci na svém místě a hlavně tě do ničeho nenutí. Přeju hodně štěstí ať i tobě pomůžou k vysněnému drobečkovi :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.3.16 11:41

@Agnees děkuji. A gratuluju k miminku. Já to ale asi jinak než s nervozitou neumím ale věřím že brzy opadne a bude to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
18.3.16 17:11

@Hanuoolka jj uvidíš, že po první návštěvě už budeš klidnější. :) Jsou tam všichni opravdu moc hodní, doktoři i sestřičky. A pokud by ti nějaký doktor nesedl, tak se dá objednat k někomu jinému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.3.16 18:13

Tak snad to klapne a za pár měsíců budeme odcházet s miminkem v bříšku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
18.3.16 18:57

@Hanuoolka Určitě to tak bude, neboj :) musíš tomu věřit a klapne to :palec: držím moc palce ať příjde brzy miminko :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2709
26.3.16 13:35

ISCARE Praha 7

Ahojky já do ISCARE docházím a jsem těsě předm 1.IVF všichni jsou tam moc milý a vše pořádně vysvetlí, ono je toho už potom celekm dost před um. oplodněním, já doporučuji není se čeho bát:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
22.4.16 11:53

Iscare Praha

Ahojky, my byli poprvé s manželem v roce 2015. Chodím tedy k primáři, který je úžasný, vše vysvětlí, podpoří… Sestřičky super a to i na lůžkovém oddělení.
Máme za sebou neúspěšné IVF a 2× inseminaci. Snažíme se už 5 let…V květnu jedu do lázní na 3 týdny a pak druhý pokus. Tak věříme, že to dopadne.
Není čeho se bát…Někdo říká, že jsou nejdražší, jiný zase říká, že není lepších odborníků jako v ISCARE. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.4.16 16:27

Tak uz máme za sebou první návštěvu. A vše naprosto v pohodě. Všichni jsou opravdu milí hodní a hlavně profesionální. Teď čekáme na menstruaci aby mohli proběhnout krevni testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama