Reklama

první pohyb miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 17.06.09 09:02
první pohyb miminka

zdravím všechny..ja vim je to asi blbej dotaz ale čekám první mimi a chtěla sem se zeptat jak poznám první pohyb??předem děkuji…

Přečtěte si článek: První pohyby miminka

Reklama

Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 17.06.09 09:10

špatně… mi letos spekulovali, že už miminka cítíme cca od 10tt. Ale to jen mi vícerodičky. V 16tt je ještě docela brzy, ale je to ze začátku dost podobný kručení v břiše, nebo pohybu střev a snadno se to zamění. Ale mzslím že okolo 20tt si už budeš naprosto jistá jak vypadají pohyby miminka. Je to moc krásný pocit, když se ti v bříšku něco hemží. :(

E.lina
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 17.06.09 09:12

Ahoj, tak říká se, že je to jako „dotyk motýlých křídel v zavřený dlani“ :D
Ze začátku se to ale dá zaměnit se střevní činností. Prvorodičky obvykle cítí pohyby kolem 20tt.
Já na ně tentokrát taky číhala, a objevily se jako opakovaný slabý ťukáníčko v jednom místě a tak jsem to odlišila od střev, protože tam mě vždycky škrundlo jen jednou. A ještě, pohyby jsem poprvé cítila hodně dole v podbřišku.
Tak přeju krásný „ťukání“ :D :D

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 17.06.09 09:12

U me to zacalo v levem podbrisku cca v 17 TT, nejdriv jsem myslela, ze to jsou vetry. Takove tukani,male oproti vetrum to nebylo tak ostre - vetry mam jako kdyz praskne bublinka, nekdy to je slyset, pohyb miminka byl spis takove tukani, jako kdyz nekdo zaklepe. Taky bych to mohla prirovnat k tomu, kdyz se ti treba cuka vicko nebo nejaky sval.

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 17.06.09 09:43

Já jsem cítila první pohyby v 19tt, byla jsem na zádech mazala bříško a najednou takový zaťukání a bylo i vidět, ale t jsem fakt upřeně koukala :lol: :lol: a bylo pod pupíkem, krásný pocit, hodně se mi to i opakovalo právě při ležení na zádech :wink: tak příjemné číhání :D :D

TehotnaTerezka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.09 10:21

tak ja prvni pohyb citila nekdy v 18. TT a prislo mi to jako kdyby mi tam zavibroval telefon :lol: pak jsme mrnouskovi nejakou dobu rikali Ericsson
pak se nekolik dni nic nedelo a dalsi pohyby mi prisly jako, kdyz si tam nekdo haze pigpongovym mickem
neboj to poznas :wink:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 17.06.09 11:07

Ahoj ssmile,

u Verunky jsem ho cítila poprvé na dotyk ruky v 16tt, je to opravdu jen slaboučké a opravdu se to podobá pohybu střev, tak abys aspoň trošku věděla, že je to ono, tak by to mělo být tam kde je děloha, nevím jestli ji dokážeš přes břicho nahmatat já už jo. Poprvé jsem ji dokázala nahmatat jen po orgasmu, to totiž ztvrdne a jde přesně cítit, kde děloha je.

Teď jsem podle CRL dnes 16tt, tak už hmatám a zatím nic, třeba má jiný rytmus než Verunka, ona většinou kopala večer a tohle se třeba víc hýbe přes den a to nemám čas hmatat :lol:

kajdula
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 17.06.09 11:10

ahoj ja prvni pohyby taky zaznamenala v leze na zadech v 18tt, najednou se mi zacalo vrtet bricho a bylo to hrozne krasny, strasne jemny. Potom jsem porad lezela na zadech a cihala :lol:
Ke konci uz to ale mco krasny nebylo - kopance do boku … :lol:

Helusa
Kelišová 5093 příspěvků 17.06.09 19:15

ahoj, já to poprvé cítila v 17tt. Bylo to jako vibrování nebo brnění, jako kdyby mi tam projel slabě elektrický proud (ne teda, že bych ten el.proud někdy skutečně zažila :)). Pak to bylo jako kdyby mi tam bublaly bublinky. Každopádně to bylo strašně milý a když pak začaly klasický kopance, až se mi vyboulilo břicho, tak mě to vždy strašně potěšilo.

Tak hezký bublání :) :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >