První příkrm a a řídká stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sonik32
Nováček 3 příspěvky 14.01.19 07:52
První příkrm a stolice

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Dcerka ukončila 4 měsíc, včera jsem ji dala poprvé tři lžičky mrkvičky. A dneska ráno měla řídkou stolici, je to normální? Četla jsem, že u mrkvičky je zácpa. Ale nevypadá, že by ji bolelo bříško. Mam dneska vynechat, nebo pokračovat? Děkuji za odpovědi ????

Přečtěte si článek: Kdy začít s příkrmy u kojených, nekojených dětí?

Reakce:
P.aaaavlina
Nováček 4 příspěvky 24 inzerátů 14.01.19 08:09

Po třech lžickách těžko čekat hned druhý den zácpu. Řídká stolice může být k růstu zoubků. Já bych pokračovala.

Sonik32
Nováček 3 příspěvky 14.01.19 08:12
@P.aaaavlina píše:
Po třech lžickách těžko čekat hned druhý den zácpu. Řídká stolice může být k růstu zoubků. Já bych pokračovala.

Děkuji :slight_smile:

Aduš8
Závislačka 3403 příspěvků 14.01.19 09:08

A to měla předtím tuhou? Po příkrmech stolice mění barvu i konzistenci, trávicí ústrojí si musí zvyknout. U nás začala být stolice tužší až se zavedením asi třetího kompletního příkrmu.

Sonik32
Nováček 3 příspěvky 14.01.19 09:28
@Aduš8 píše:
A to měla předtím tuhou? Po příkrmech stolice mění barvu i konzistenci, trávicí ústrojí si musí zvyknout. U nás začala být stolice tužší až se zavedením asi třetího kompletního příkrmu.

Ano měla ji tužší.Neni kojena,tak je to asi tím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >