První příznaky těhotenství?

3425
19.11.07 17:21

První příznaky těhotenství...?

Ahoj, holky,

ve středu mám dostat MS, ovulaci jsem sice měla později - kolem 21.DC, takže teď jsem asi 7 dni DPO. Od včerejška mám takové divné pocity, mívám návaly horka, i když manžel sedí vedle mě u televize a je přikrytý dekou s tím, že je mu zima. :) A taky jsem začala být unavená, dneska odpoledne jsem spala celé dvě hodiny s malou a klidně bych si ještě lehla. Myslíte, že ty návaly horka a pocení může být prvním příznakem těhotenství, i když by to bylo opravdu hodně brzo..Měla jste to některá…?
Díky,

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Marry11
19.11.07 17:38

anduli to nevím to jsem asi neměla :( ale děsný bolesti břicha a nohy prostě celý svaly … Jinak zda ti neklesla 27 den teplota máš vyhráno to byl též příznak u mně prostě minulý cyklus mně už spadla teplota 27 den a minulý nikoliv držím palce ozvi se jak si dopadla 8)

• Nahlásit
  • Citovat
3425
19.11.07 17:51

Marry, bavily jsem se (no bavily, psala jsi do Podzimních snažilek 2008, ještě , než jsi měla jistotu, že jsi těhu, odpovídala jsem Ti, vzpomínáš…?). Teplota je pořád vyšší, ale minulý cyklus mi klesla 28.DC a 29. jsem to dostala, takže uvidím zítra, co to udělá. Určitě budu mít teplotu zvýšenou jen z toho rozrušení a očekávání… :lol:
Každopádně jsem hrozně zvědavá, dám vědět… :wink:

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
19.11.07 18:40

A ještě mě napadlo - neměly jste zkraje těhotenství pocity, že na vás „něco leze“? Jako by chřipka nebo tak něco…

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
19.11.07 19:36

Ahojky, tak já jsem ten pocit měla, bylo to jak začínající chřipka. :D

Kdy budeš testovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.07 20:19

Anduli tak já jsem měla ty samé příznaky,návaly horka, hodně ospalá a ještě k tomu bolavý a nateklý prsa a břicho, no a dnes mi můj Dr.potvrdil,že jsem těhotná, tak hodně štěstí… jestli si to teda přeješ
Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.07 20:20

jandule , tak koukám že jsme na tom podle metříku úplně stejně,odkud jsi? vydím východní čechy? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.07 20:21

to je náhoda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
19.11.07 20:28

anduli vím psala si a vyšlo nám to a ted píšu já tobě takže ted to výjde tobě!!!!
Hrozně držím palce a taky jsem se cítila hrozně unaveně a uplně při chřipce a to měla i rebekka a je těhůlka. Psala to i někde že neví co jí je.
Hrozně držíme palce a určitě se ozvi jak si dopadla.

• Nahlásit
  • Citovat
3425
19.11.07 20:33

Miminko si moc přeju, takže pokud to vyjde, budu moc šťastná. „Klaplo“ by to hned napoprvé, připadá mi to jako malý zázrak, že by to opravdu vyšlo. Zatím se snažím být nohama na zemi, ale znáte to, moc se pozoruju a sleduju, i když nechci. :lol: Ale cítím se fakt divně, bolí mě i nohy-svaly :lol: na lýtkách, proto zjišťuju, jak jste na tom byly vy. Testovat se chystám až asi o víkendu, protože jestli jsem měla ovu před týdnem, tak tam stejně asi nic neuvidím dřív než za 10 dní, ne? No, ale možná to nevydržím a budu zkoušet dřív, se znám.. :lol: Jsem strašně zvědavá, jaká bude ráno teplota, snad vydrží nahoře. Ale i tak, kdyby klesla, je tu ještě naděje, že se jedná o „uhnízďování“ mimi, takže by nic nebylo ztraceno, pokud by pak zase tepl. vyskočila. Holky, řeknu vám, to je teda fakt adrenalin! :lol: Budu vás průběžně informovat, kéž bych na tom byla jako vy… :cry:
Zatím díky!

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
19.11.07 20:35

Merry, díky moc! :wink: Určitě dám vědět, snad to bude pozitivní zpráva… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
19.11.07 20:37

hmmmmmmmmmmmmm jestli tě bolí svaly na nohách tak to vypadá velice dobře :) mně boleli hrozně svaly na nohách hlavně stehna to se nedalo sedět stát to bylo :) vypadá to najděně testuj jako já 30tý den :)

• Nahlásit
  • Citovat
3425
19.11.07 20:39

Jo, ještě jsem chtěla napsat, že prsa mě teda nebolí, ale je to fakt ještě krátce, a pokud si vzpomínám, tak u prvního mě prsa nebolela, nebo už jsem to zapomněla… :lol: Ach jo, holky, já to asi nevydržím. A možná se ve středu vzbudím, dostanu to a bude vymalováno… :cry: Ale snad neeee.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
19.11.07 20:39

zítra měř a zda bude 37-víš není pochyb testuj ihned :) fakt že jo ta teplota by už klesla :) Aspon u mně to tak bylo minulý cyklus a když se držela 28 den stále stejně tak jsem už trochu doufala a 29 den stále stejný a další jsem už neodolala :) držím hrozně moc palce ty klouby říkám že ano :)

• Nahlásit
  • Citovat
Marry11
19.11.07 20:40

ty prsa neřeš … minulej cyklus jsem si lekla a boleli mně prsa … že se nedalo ležet a pak nějak to vše odešlo a dostala jsem to. Tento měsíc jsem měla první pocity jen že mi nějak se zvětšili a ztvrdly a to bylo vše a vyšlo to a ted mně teda i bolí :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama