První rande a jeho sms ;)

Anonymní
17.8.21 12:46

První rande a jeho sms ;)

Ahoj, uzasne rande…bez erotickeho podtextu (az me to mrzelo a rikala si, ze je to v haji), ppne smichu a informaci ze zivota. Pri louceni prisla z jeho strany, ze doufa, zda se jeste uvidime. Rikam, ze ano…ani jednou nepadla pusa. A po 5 minutach mi prijde sms - Take jsi v mezicase myslela na sex? :lol: No sakra, ze myslela! Nasledovalo psani az do noci..predtim take psal porad.
Proc to pisu…mne se jeste nestalo, ze bych na rande nedostala ani pusu a pak takova sms…A je to extrovert!
Nevim, co od toho ocekavat???Hledam vztah, on mi tvrdi, ze take hleda vztah…
Psala jsem mu, ze pojedu vecer pres jeho mesto a muzu se na chvilku zastavit. Jedina odpoved, ze ma ted prcka u sebe…a dal nic, treba jak se mas.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
959
17.8.21 12:48

To je nejlepsi strategie, jak si tu moznost vztahu hned pohnojit - zacit si psat sexualni smsky, delat se po vecerech dostupna a nabizet se.

Pokracuj timhle tempem, aby hned dostal vse a prestanes ho bavit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.21 12:52

@Sardelka dekuji za nazor…V tu chvilku jsem opravdu mela radost, ze z jeho strany reakce byla, ze jsem napsala - ano.
Piseme si uz opravdu dlouho a narazka na sex uz byla…neprislo mi to v tu chvilku tak divne…ale asi bych mela zpomalit. Ja bych opravdu rada vztah a ne jen sex. A vazne se mi libi.
Jen mu nevidim do hlavy a tolikrat jsem se spalila, ze veskera zmena v chovani..tj. nenapise rano..mi prijde podezrela..

• Citovat
  • Nahlásit
34544
17.8.21 12:56
@Anonymní píše:
Ahoj, uzasne rande…bez erotickeho podtextu (az me to mrzelo a rikala si, ze je to v haji), ppne smichu a informaci ze zivota. Pri louceni prisla z jeho strany, ze doufa, zda se jeste uvidime. Rikam, ze ano…ani jednou nepadla pusa. A po 5 minutach mi prijde sms - Take jsi v mezicase myslela na sex? :lol: No sakra, ze myslela! Nasledovalo psani az do noci..predtim take psal porad.
Proc to pisu…mne se jeste nestalo, ze bych na rande nedostala ani pusu a pak takova sms…A je to extrovert!
Psala jsem mu, ze pojedu vecer pres jeho mesto a muzu se na chvilku zastavit. Jedina odpoved, ze ma ted prcka u sebe…a dal nic, treba jak se mas.

Jsem staromódní a očekávám, že bude víc mluvit než písat. Že mi dá na rozloučenou pusu a pak popřeje dobrou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
17.8.21 12:59

Ono je asi lepsie, ked pisanie nahradi osobny kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
17.8.21 13:03

Byla bys radši, kdyby chtěl hned sex a skončili byste hned na prvním rande v posteli a pak by se ti neozval vůbec? A ještě se mu takhle nabídneš, že jedeš přes město a že se můžeš večer stavit?
No nevím, asi jsem staromódní :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14729
17.8.21 13:06

Dost bych omezila to psani (o sexu uz vubec) a nechala to na osobni setkani.
A iniciativu k setkani vic na nem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5716
17.8.21 13:10

Je tu někdo, kdo své rande neřeší veřejně na emiminu? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7270
17.8.21 13:12
@Anonymní píše:
Psala jsem mu, ze pojedu vecer pres jeho mesto a muzu se na chvilku zastavit. Jedina odpoved, ze ma ted prcka u sebe…a dal nic, treba jak se mas.

ty to opravdu nechápeš? Je t dost jednoduché na pochopení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
17.8.21 13:50
@Mkmkz píše:
Ono je asi lepsie, ked pisanie nahradi osobny kontakt.

No né asi, CHLAP používá textovky pouze na logistiku, kde a v kolik.
Vypisování je pro soy boye, pro ty míň bystrý - vypíše všechno a pak nemá co říct.
Hrozný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2863
17.8.21 14:02

Tak když má u sebe prcka, asi se mu věnuje a nemá čas si s tebou psát, tak bych to brala. Určitě napíše pak. Pochybuji, že by už nenapsal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
17.8.21 14:24
@Anonymní píše:

Nahodil udicku a ty ses chytla, no. Jestli opravdu chces vztah, tak se velmi rychle prestan nabizet na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.21 14:55
@Anonymní píše:

A nemá u sebe kromě prcka i jeho mámu? To jen k tomu vypisování. Když o tebe budu mít zájem, tak to, že mám u s sebe dítě, není překážkou napsat nebo se nesejít ne?
A pokud to problém u někoho je, nemá to háček?
PS. nabízet se k sexu je přinejmenším divný. Spíš tě chce dostat do postele a pak pápá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.21 14:56
@Zumpa píše:
Je tu někdo, kdo své rande neřeší veřejně na emiminu? :mrgreen:
:pankac: tady já, ale asi začnu
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2863
17.8.21 14:59
@Fanfán Tulipán píše:
A nemá u sebe kromě prcka i jeho mámu? To jen k tomu vypisování. Když o tebe budu mít zájem, tak to, že mám u s sebe dítě, není překážkou napsat nebo se nesejít ne?
A pokud to problém u někoho je, nemá to háček?
PS. nabízet se k sexu je přinejmenším divný. Spíš tě chce dostat do postele a pak pápá.

Tak ne kazdej chce dite seznamovat s novým partnerem hned od prvního rande, to je snad normální. A taky ne kazdej chce sedět na mobilu, když má doma dite, se kterým evidentně nebydlí, a radši se mu povenuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat