První těhotenství - prvorodičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dracula-s
Stálice 92 příspěvků 02.05.19 16:59
První těhotenství - prvorodičky

Ahoj maminky a budoucí maminky. Potřebuji se s někým už poradit, protože už mě to fakt deptá :D
Holky, jsem poprvé těhotná, mladá nezkušená, prosím o radu… Mám teprve v 11tt a vypadám jak kdyby mě našli na hnoji. Mám pleť suchou i nechápavě střídavě mastnou, vylézají mi všude pupínky, teď mám na celé asijskou tečku… a pod rtem mám minovy pole černých teček, vypadá to jak po držkopadu někde z kola…vlasy jak pochcana sláma bez lesku, mastné, suché a nezabírá ani osvědčené značky šamponu nebo kondicionéru či péči o vlasy, které mi vždy dělali vlasy krásný - mám dlouhý blond vlasy, takže je fakt vidět jaky je to teď hnus :nevim: no a ať toho není málo, jsem jako špatně nafouklej heliovéj balón, kterej občas uchází :lol: skoro jako některé nejmíň 20tt, jako fakt si nepřipadám jako těhotná, ale jako socka Von Bahnhauf…
Děkuji :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hearty
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 02.05.19 17:02

A bude hůř :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 02.05.19 17:09

Měla sem to tak v prvním trimestru stejně, kůže úplně suchá, večer sem se mohla udrbat jak mě to svědělo. Naopak čelo, ramena samej pupinek. Vlasy hrozny, ale spíš se mi neopak víc masti, normálně je mám suché. Nehty se mi trhaly. Nafoukle břicho jak kdybych už byla minimálně 20tt :mrgreen: ale později to všechno zmizelo. Já teda měla navíc šíleně nevolnosti, takže k tomu všemu sem byla bílá jak stěna a měla popraskané žilky pod očima od zvracení :lol: druhý trimestr byl pak v pohodě, tohle všechno postupně mizelo (nebo se to aspoň mirnilo). Ve třetím je to zas jiná hrůza, to už mám břicho, každý pohyb bolí, sem nevyspalá, protože mě malý spát moc nenechá a ke všemu když je tepleji tak mi krásně otejkaji nohy :mrgreen: díky bohu že už jsem těhotná, protože vypadat takhle normálně tak mi to dítě ani nikdo neudělá :mrgreen: :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 15863 příspěvků 02.05.19 17:17
@dracula-s píše:
Ahoj maminky a budoucí maminky. Potřebuji se s někým už poradit, protože už mě to fakt deptá :D
Holky, jsem poprvé těhotná, mladá nezkušená, prosím o radu… Mám teprve v 11tt a vypadám jak kdyby mě našli na hnoji. Mám pleť suchou i nechápavě střídavě mastnou, vylézají mi všude pupínky, teď mám na celé asijskou tečku… a pod rtem mám minovy pole černých teček, vypadá to jak po držkopadu někde z kola…vlasy jak pochcana sláma bez lesku, mastné, suché a nezabírá ani osvědčené značky šamponu nebo kondicionéru či péči o vlasy, které mi vždy dělali vlasy krásný - mám dlouhý blond vlasy, takže je fakt vidět jaky je to teď hnus :nevim: no a ať toho není málo, jsem jako špatně nafouklej heliovéj balón, kterej občas uchází :lol: skoro jako některé nejmíň 20tt, jako fakt si nepřipadám jako těhotná, ale jako socka Von Bahnhauf…
Děkuji :D

Gratuluji, bude to holčička. Já mám mastivé vlasy, ale v těhotenství se vůbec nemastily a celkově mi to slušelo. A hádej, co mám - kluka :jazyk:

Příspěvek upraven 02.05.19 v 17:19

Russet
Neúnavná pisatelka 15863 příspěvků 02.05.19 17:18

A když už, tak Bahnhof…

Míší87
Závislačka 2661 příspěvků 02.05.19 17:19

Ahoj, mám to úplně stejně.. Taky jsem v 11 tt, neustále utahana, vlasy jak vymaceny v oleji a kolem pusy milion pupinku :rolling_eyes: k tomu všemu meod 7 tt trapi nevolnosti a od 9 tt zvracení… Musela jsem i odejít z práce, už jsem to tam nedávala

Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 02.05.19 17:20

@Russet to není pravidlo, já čekám druhého kluka a u obou vypadám jak cvok a pak že krásu berou holčičky :mrgreen: asi budu mít krásné syny no :lol:

iPodPrd
Kecalka 305 příspěvků 02.05.19 17:22

Teda, to bych nedala 8o Měla jsem holku a první trimestr, kromě blití co hodinu, mě nic netrápilo, byla jsem pořád stejná…asi mi malá neměla co brát :mrgreen:

pujda
Kecalka 125 příspěvků 02.05.19 17:22
@Russet píše:
Gratuluji, bude to holčička. Já mám mastivé vlasy, ale v těhotenství se vůbec nemastily a celkově mi to slušelo. A hádej, co mám - kluka :jazyk:Příspěvek upraven 02.05.19 v 17:19
:roll: Což v dnešní době samozřejmě každý ví, že je to úplná blbost. Já vlasy mastné snad hodinu potom, co si je umyju :mrgreen: Pleť strašná a čekám kluka. A to jsem na tom před těhotenstvím tak špatně fakt nebyla.
lachtanice86
Echt Kelišová 7855 příspěvků 02.05.19 17:37

@Russet já neměla v těhotenství ani jeden pupínek, úžasný vlasy a je to holka. Na to bych nespolehala.
@dracula-s Njn každé tělo a těhotenství je jiné. Fakt je ze nejspíš bude hůř

Russet
Neúnavná pisatelka 15863 příspěvků 02.05.19 19:30
@pujda píše: :roll: Což v dnešní době samozřejmě každý ví, že je to úplná blbost. Já vlasy mastné snad hodinu potom, co si je umyju :mrgreen: Pleť strašná a čekám kluka. A to jsem na tom před těhotenstvím tak špatně fakt nebyla.

Tady někdo nepochopil legraci. Samozřejmě to není „směroplatný“. Přijdou horší věci než mastné vlasy.

Anndy9
Kecalka 208 příspěvků 02.05.19 20:32

Jsem taky prvorodička, jsem teprve 7tt+3 a pleť mám horší. Nikdy jsem netrpěla na pupínky a teď se mi dělají. Hodně černé tečky. No a vlasy to ani nekomentuju, furt mastý, bez objemu, bez lesku a navíc si je barvím na tmavo takže jestě odrostlé :D. Jinak jsem furt nafouklá a je mi zle :D. A únava hrůza, pomalu spím i za chůze :D

Bobek_1993
Stálice 61 příspěvků 02.05.19 20:35

Já jsem začátek 10tt a jsem taky samej pupínek, přítel si ze mě dělá srandu, že jsem spadla do vosího hnízda :pocitac: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dracula-s
Stálice 92 příspěvků 03.05.19 08:06

Holky mě to docela trápí, já jsem vždy vypadala dobře i bez make-upu, ale teď se děsím sama sebe :P. Prý, že budoucí maminky jsou krásné :D
No, pro přítele ano, to mám pocit, že jsem pro něj nikdy hezčí nebyla a díky tomu je to nádherný období :kytka:
Ale nevzdávám to a čekám a čekám až bude aspoň na chvíli líp jak všichni slibují :think:
Za 14 dní jdeme s taťkou na screening do Slaného, až prcka uvidíme tak mi bude u zádele nnějaký mastný chlup :D a taťka jde poprvé, to budou emoce :pankac:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8117 příspěvků 03.05.19 08:11

Ja se přiznam, že toto vubec neznam :nevim: to jsem ti asi radost neudelala co? :mrgreen: nevim co poradit, co strava, mas dostatecny prijem vitaminu, mineralu? nemusi to byt hned tehotenske vitaminy, klidne i nejaky obyč z lekarny nebo drogerie…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama