TT 4+4 jak silná čárka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 15:27
TT 4+4 jak silna carka?

Ahojte holky,

predesilam, ze mi je jasne, ze kazda muze mit jinou zkusenost, atd atd.

Ale stejne bych se rada zeptala.

Prvni test jsem si udelala v nedeli, cili 4+0 nebo jak to rict, vysel mi krasny a naprosto zretelny duch. Nasledujici dva dny zacal byt silnejsi… nicmene, od te doby se to zastavilo. Delam si mama test, ten ruzovy. Carka nabehne relativne rychle, do 5min se vybarvi na svou konecnou intenzitu, coz je takova stredni barva… asi tak zpoloviny stejne tmava jako kontrolni. A vic uz netmavne.

Moje otazky:

1. jake mate zkusenosti s mama testem? Muze byt tehu carka stejne silna jako ta overovaci?

2. pokud ano, kolik dnu po terminu menstruace se vam vybarvila rychle a silne?

3. Jinak se vubec necitim tehotna. Toto by bylo moje druhe tehotenstvi a pri prvnim jsem furt behala na zachod a pobolival me podrisek.

Bojim se, ze to je v haji. Uz jsem nejake zamlkle tehotenstvi mela a projevovalo se to presne takto.

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 02.05.19 15:47

Mamatest je spolehlivý, aspoň mě vyšel jak měl. Jak je čárka intenzivní není podstatné. O prosperitě těhotenstvi to nic nevypovídá.

pujda
Kecalka 125 příspěvků 02.05.19 15:48

Síla čárky absolutně neurčuje prosperitu těhotenství :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 16:02
@pujda píše:
Síla čárky absolutně neurčuje prosperitu těhotenství :roll:

obavam se, ze nemas pravdu. Vzhledem k zamlklemu tehotenstvi, ktere jsem prodelala neco vim o slabnouci carce na testu. V tomto pripade teda jeste neslabne, ale taky nesili. A pokud si dobre vybavuju, u meho prvniho tehotenstvi 5+1 naskocila ta carka tak rychle, ze jsem se nestacila divit. Ale nevzpominam si, jestli mela stejnou barvu jako kontrolni.

pujda
Kecalka 125 příspěvků 02.05.19 16:09
@Anonymní píše:
obavam se, ze nemas pravdu. Vzhledem k zamlklemu tehotenstvi, ktere jsem prodelala neco vim o slabnouci carce na testu. V tomto pripade teda jeste neslabne, ale taky nesili. A pokud si dobre vybavuju, u meho prvniho tehotenstvi 5+1 naskocila ta carka tak rychle, ze jsem se nestacila divit. Ale nevzpominam si, jestli mela stejnou barvu jako kontrolni.
Čárka mi slábla hodně a těhotenství bylo v pořádku. Sice to nakonec nedopadlo, ale až o hooodně později. V tomto těhotenství mi čárka taky nesílila, a teď jsem 19tt. Samozřejmě, že když těhotenství není v pořádku a klesá hcg, tak slábne i čárka. Ale to, že čárka neztmaví úplně nebo slábne nutně nemusí znamenat, že je něco špatně. Záleží na tom, v jaké denní době si test děláš, jak moc jsi před tím pila, kolik barviva obsahuje daný test (i od jedné a té samé značky se to kus od kusu může lišit), šarže testu, nakolik ti hcg přechází do moči… Těch faktorů je tam hodně.
P4ja
Echt Kelišová 9112 příspěvků 02.05.19 16:11
@Anonymní píše:

No, já třeba měla první test o něco slabší on den silnější a potom už byly pořád stejné, když jsem dělala až po týdnu..A vše v pohodě. Souhlasím, že pokud slábne, tak je většinou problém. Ale jinak TT není ovulační, takže bych neplasila. Ostatně pořád je to 50:50 bez ohledu na test.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 02.05.19 16:11
@Anonymní píše:

No mě třeba ukázkově ob den silila až tam byla dálnice a pak sem stejně potratila. Fakt to nic neznamena…

Norae
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 02.05.19 16:12
@Anonymní píše:

Mas pravdu, nesilici carka muze ukazovat na nepropresujico tehotenstvi. Na druhou stranu ja mela ZT a testy jsem mela ukazkove, zalezi, kdy dojde k zastaveni vyvoje plodu.

Jinak ale ja mam cerstvou zkusenost s mamatesty, ze par dnu nesilily, uz po terminu MS, tak jsem se na ne vykaslala a koupila dr. Maxe, kde teda byl ten posun videt krasne, dokonce i kdyz byly delane odpoledne a ne rano.

Na druhou stranu, ani silici testy ti nezaruci, ze dite donosis a porodis, bohuzel… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 16:23
@Norae píše:
Mas pravdu, nesilici carka muze ukazovat na nepropresujico tehotenstvi. Na druhou stranu ja mela ZT a testy jsem mela ukazkove, zalezi, kdy dojde k zastaveni vyvoje plodu.

Jinak ale ja mam cerstvou zkusenost s mamatesty, ze par dnu nesilily, uz po terminu MS, tak jsem se na ne vykaslala a koupila dr. Maxe, kde teda byl ten posun videt krasne, dokonce i kdyz byly delane odpoledne a ne rano.

Na druhou stranu, ani silici testy ti nezaruci, ze dite donosis a porodis, bohuzel… :nevim:

Tak to me zrovna neuklidnuje. Mne totiz vcera dosly mama testy a vyhrabala jsem ve skrine Ladymax, zkusila jsem ten a ten nastup ty carky byl neskutecne pomaly. Carka se nakonec vybarvila, ale poooooomaaaaaaaalinkuuuuuuuu a nebyla tak silna jako na mamatestu.

Ono by to tehotenstvi mohlo byt o nejaky te den mladsi, protoze jediny styk, ze ktereho to mohlo byt je 17.4. Tim padem je to ted 16 dnu stare. Ale stejne…

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 02.05.19 17:00

Zajdi si v pondělí na krev a ve středu znova a uvidíš jak to narůstá, to je spolehlivější než tyhle testy. Ono u toho testu z moči stačí, aby byla várka co má min barviva a hned ti to nemusí silit…

P4ja
Echt Kelišová 9112 příspěvků 02.05.19 17:19
@Anonymní píše:
Tak to me zrovna neuklidnuje. Mne totiz vcera dosly mama testy a vyhrabala jsem ve skrine Ladymax, zkusila jsem ten a ten nastup ty carky byl neskutecne pomaly. Carka se nakonec vybarvila, ale poooooomaaaaaaaalinkuuuuuuuu a nebyla tak silna jako na mamatestu.Ono by to tehotenstvi mohlo byt o nejaky te den mladsi, protoze jediny styk, ze ktereho to mohlo byt je 17.4. Tim padem je to ted 16 dnu stare. Ale stejne…

No a nemají jinou citlivost?

lachtanice86
Echt Kelišová 7891 příspěvků 02.05.19 17:40

Já měla zt a síla čárky silila. Ta o prosperitě fakt nic neřekne. Zkusila bych test v neděli a víc ne. Stejně to neovlivnis

janka23
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 02.05.19 20:58
@lachtanice86 píše:
Já měla zt a síla čárky silila. Ta o prosperitě fakt nic neřekne. Zkusila bych test v neděli a víc ne. Stejně to neovlivnis

Presne tak. Ja mela na prelomu 6-7tt zamlkly potrat a HCG necelych 80.000 takze tak

Váš příspěvek
Reklama