Prý až moc hodné miminko

Anonymní
8.9.20 08:27

Prý až moc hodné miminko

Ahoj ahoj. Tak si řikam, kazdy mi neustale opakuje jak je prcek uzasne hodnej. Me tedai tak dava zabrat, ale je fakt, ze odpadnutá nejsem a tak nad tim obcas premyslim, jaky to je mit doma nevrlouše :)
Prcek ma 9 mesicu. Usmev od ucha k uchu. Place jen kdyz je hodne unavenej nebo se mu nelibi v ohradce, spis knoura. Klasicky pri oblekani, to ted nesnasi a obcas protestuje pri vyndani z vany. Jinak knoura kdyz neco chce - klasicky. Nebo je nedockavy na jidlo :D jinak si pres den hraje, hodne i sám, nejradsi jezdi po baraku s autickem, to o nem skoro nevím. Stoupá si, zkoumá vsechno. Zajima ho vsechno co delam já. Kdyz zrovna nic nepotrebuje skoro o něm nevím. Spát chodí denne jeste tak 2.5 - 3h a v noci se vzbudi jen, kdyz ma spatny sen, spi az do rana cca 8-9h nekdy i do dopoledne. Je pravda, ze ho uspavam v naruci nebo u prsa, ale to mi nevadi. Naopak si to pomazlení užívám. O to pozdejc jde spat vecer, ale problem nam to zase nedela. Za sebe si myslim, ze tohle je takove standardni mimčo a co teprve kdyz mate doma morouse a protivu, to musi byt teprve žůžo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2089
8.9.20 08:32

Tak jsi se pochválila a pointa tvého příspěvku je kde? :nevim:
Spousta maminek má hodné děti, (já ty moje ani nemusela uspávat v náruči jako ty :roll: ) a netroubí to do světa :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3163
8.9.20 08:35

A to se chlubíš nebo si stezujes? Tak máš klidné, spokojené dítě. Jsou i děti rozmrzele, protivné od narození, prostě nešťastné povahy. Kamarádka má 13m dceru, která se v noci budí co dvě hodiny. Uspavat může jak chce a stejně se nevyspi pořádně ani jedna. Do toho ještě starší dítě. Tak si užívej, že máš pohodu a doufej, že ti to další dítě „nevynahradí“ :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
8.9.20 08:37

@Berry77 Nač tohle chování? Tak se mamina pochlubila, no a? Hodné dítě je hlavně úspěchem porozumění němu a dobré péče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.20 08:43

Normalne jsem se zeptala, jake to je mit morouse a jestli je opravdu tak hodne jak jini rikaji, mam prvni mimino. To uz opravdu nemuze clovek nic napsat, aby nedostal sprchu tipu pockej az bude druhe dite, chvalis se apod. Fakt :palec:
A to uspavani… ja nemusim, ale chci ;) dle me to ma na mimčo dobrý vliv ;)
Jinak se omlouvám. Zapomnela jsem, ze se zde musi psat jenom problémy. Hezký den

• Citovat
  • Nahlásit
4826
8.9.20 08:43

Mám stejně hodný dítě, akorát ji tedy ještě k tomu nemusím uspavat v náručí. Chodí spát večer v 18-18.30, a vstává v 7-8.00. A protože je tak hodná, tak jsem si pořídila další :) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
8.9.20 08:45

Hodná mimina = třeskutě otravní tříleťáci. :lol: Dočkej času. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
8.9.20 08:47

@dog.s To s tebou úplně nesouhlasím. Každé dítě je jiné a má jinou povahu. Prostě jsou déti zakřiknuté a děti co jsou společenské. Děti které jsou pořád v pohodě a děti hodně dráždivé. Děti, které spí celou noc a déti co se furt budí. A všechny tyhle děti žijí a vyrůstají v milujících rodinách, kde je o ně dobře staráno

Zakladatelko, moc nerozumím potřebu založit tuhle diskuzi. Já mám dcerku taky hodnou, usměvavou, od půl roku spící celou noc. Nicméně teď třeba začala chodit a v noci se budí hlady + se začíná víc a víc projevovat, takže se občas vzteká, když jí nékdo něco nedovolí. Tím ti jen chci říct - užívej si, ale počítej s tím, že ne vždycky to takhle musí zůstat.

No a mimo jiné tohle je i subjektivní, každý má práh tolerance někde jinde a „hodné dítě“ pro něj znamená něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
8.9.20 08:48
@listento píše:
Hodná mimina = třeskutě otravní tříleťáci. :lol: Dočkej času. ;)

8o Sakra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3163
8.9.20 08:49
@Anonymní píše:
Normalne jsem se zeptala, jake to je mit morouse a jestli je opravdu tak hodne jak jini rikaji, mam prvni mimino. To uz opravdu nemuze clovek nic napsat, aby nedostal sprchu tipu pockej az bude druhe dite, chvalis se apod. Fakt :palec:
A to uspavani… ja nemusim, ale chci ;) dle me to ma na mimčo dobrý vliv ;)
Jinak se omlouvám. Zapomnela jsem, ze se zde musi psat jenom problémy. Hezký den

Jenže ty ses nezeptal :-) Znovu jsem si ten tvůj příspěvek četla, a tam žádná otázka ani námět k diskuzi není :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
811
8.9.20 08:52

Tak já takhle hodného měla prvního syna, tak jsem si pořídila dalšího a on je ještě hodnejsi. Akorat já ho nemusim uspavat. Položim do postýlky a bez řevu usíná sám. Rano po 11-12h vstává s úsměvem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51106
8.9.20 08:54

Jo, máš velmi hodné dítě. Taky mám takové, pravda, teď v roce a půl už se z něj stává lehce řádivé a krámující batole… asi být první, jsem z toho na palici, ale protože si pamatuju, jaké bylo před lety velké dítě, vím, že mám doma vlastně andílka. Všecko je to otázka, s čím porovnáváme :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18410
8.9.20 09:05
@listento píše:
Hodná mimina = třeskutě otravní tříleťáci. :lol: Dočkej času. ;)

pod to se podepíšu :mrgreen: ikdyž u nás se to zlomilo už kolem 18 měsíce, kdy začal být aktivnější a začal se i víc prosazovat. Do té doby jen úsměv od ucha k uchu, hezky a vše papal, krásně spinkal…a teď??? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
8.9.20 09:09

Standartní dítě? Máš zlaté dítě. Spí ti v noci. Hraje si sám… V čem ti dává zabrat? Děti se budí i co 2-3 hodiny. Brečí hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
8.9.20 10:30

Mam desne hodny dite. Knoura jen kvuli tomuhle. A vlastne jeste kvuli tamtomu. A tamtomu a tamtomu taky. A uspavam na ruce :lol:
Mas dite normalne prumerny, jen ty drobny otravnosti snasis dobre a s optimismem.
Mmch deti mi vzdy spaly celou noc v max 3m, uspavani na ruce neznam, vlastne uspavani jako takovy neznam, ani uknouranost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama