Prý v dobrém i ve zlém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 20:59
Prý v dobrém i ve zlém

Ahojky, musím se někde vyzpovídat. Poslední dobou pozoruji že není něco v našem vztahu pořádku. Dostávám vynadáno že doma není uklizeno, žehlení, přání atd, prostě domácí práce a starají se o rodinu. Jsem na mateřské máme spolu 2 dětí 6 a 2 roky a spolu 9 let. Neustále mě schazuje a podceňuje. Je toho spousta. Ale teď bych přišla k mě zkušenosti v našem vztahu. V neděli jsem byla na pohotovosti a tam mi řekli že by mě od pondělka hospitalizovali, já to odmítla a chtěla se domluvit na ambulantní vyšetření. Bylo mi vyhověno, ale pak jsem dostala strach abych něco nezanechal a raději se v utery nechala hospitalizovat přišel první úraz manžel nechtěl jít na ošetřování, a co teď naštěstí se nabídl tchán tak hlídal, v nemocnici mě vyhodil u přijdu a jel pryč. V nemocnici jsem to špatně snášela kvůli malému, ten den mi udelali skoro všechny vyšetření včetně lumbalky a druhý den po 24 po lumbalce mě propustili domů. Samozřejmě jsem dostala postpunkcní syndrom. Tchán se o nás se synkem postaral v době nepřítomnosti manžela. Poté začal doma horor, manžel nezvládla se postarat o děti a dává to hodně najevo a donutil mě i přes velkou bolest vyčistit kočičí záchod, že se nemam pořád válet. Od 5h zmizel k rodičům a ještě teď není doma jsem tu sama. Za celou domů se mě nezeptal zda mě něco bolí, žádné pohlazení a ještě ne ráno srazil na dno když jsem ho v bolestech musela vykourit je mi z toho všeho zle. Jako ženy už si mě neváží. Omlouvám se za případné překlepy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hobitka
Kelišová 5015 příspěvků 16.03.19 21:02

A to jako vazne? Priste mu ho misto koureni ukousni a jdi o dum dal. :hug:

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 16.03.19 21:02

tak ho vykopej ze svého života. Je to sobecký hovado, nic jiného.

Šarlota4
Extra třída :D 10821 příspěvků 16.03.19 21:03

Musela vykourit??? Proc si ho nerafla? Pripadne proste jen neodmitla?

pikola
Generální žvanilka 20509 příspěvků 16.03.19 21:03

Jak musela vykouřit? Ženská, tohle asi nezačalo až teď když se sám neumí postarat ani o vlastní děti!
Ježíš mě se úplně zvednul tlak, máš doma debila.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 16.03.19 21:07
@Anonymní píše:
Ahojky, musím se někde vyzpovídat. Poslední dobou pozoruji že není něco v našem vztahu pořádku. Dostávám vynadáno že doma není uklizeno, žehlení, přání atd, prostě domácí práce a starají se o rodinu. Jsem na mateřské máme spolu 2 dětí 6 a 2 roky a spolu 9 let. Neustále mě schazuje a podceňuje. Je toho spousta. Ale teď bych přišla k mě zkušenosti v našem vztahu. V neděli jsem byla na pohotovosti a tam mi řekli že by mě od pondělka hospitalizovali, já to odmítla a chtěla se domluvit na ambulantní vyšetření. Bylo mi vyhověno, ale pak jsem dostala strach abych něco nezanechal a raději se v utery nechala hospitalizovat přišel první úraz manžel nechtěl jít na ošetřování, a co teď naštěstí se nabídl tchán tak hlídal, v nemocnici mě vyhodil u přijdu a jel pryč. V nemocnici jsem to špatně snášela kvůli malému, ten den mi udelali skoro všechny vyšetření včetně lumbalky a druhý den po 24 po lumbalce mě propustili domů. Samozřejmě jsem dostala postpunkcní syndrom. Tchán se o nás se synkem postaral v době nepřítomnosti manžela. Poté začal doma horor, manžel nezvládla se postarat o děti a dává to hodně najevo a donutil mě i přes velkou bolest vyčistit kočičí záchod, že se nemam pořád válet. Od 5h zmizel k rodičům a ještě teď není doma jsem tu sama. Za celou domů se mě nezeptal zda mě něco bolí, žádné pohlazení a ještě ne ráno srazil na dno když jsem ho v bolestech musela vykourit je mi z toho všeho zle. Jako ženy už si mě neváží. Omlouvám se za případné překlepy.

Proboha to je kr..en, mela jsi ho poradne kousnout..a poslat kde slunce nesviti.

danca6
Povídálka 48 příspěvků 16.03.19 21:09

Je to sebestřednej arogantní de …Asi je zakomplexovanej a vybíjí si to na tobě. Já bych ho vykouřila…fofrem z baráku!! :cert:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 16.03.19 21:10

No to snad neni pravda. 8o

Zwetta
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 16.03.19 21:12

Musela vykouřit?? To jako vážně? A tvoje sebeúcta je kde?! Děláš ze sebe hadr ty sama, se mi zdá.. :roll:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 89 inzerátů 16.03.19 21:14
@Hobitka píše:
A to jako vazne? Priste mu ho misto koureni ukousni a jdi o dum dal. :hug:
:palec: tys to vystihla, souhlas …
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 21:15

No musela vykourit spíš držela, vím že jsem se měla více bránit ale teď na to fakt nemám.

Alberta
Kecalka 496 příspěvků 16.03.19 21:16

Gratuluji k výběru manžela :potlesk: aneb jaký si to uděláš, takový to máš.. A teď ještě ty kecy, že on dřív takový nebyl..

Kaci89
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 16.03.19 21:17

To je snad troll ne?nebo falt existuji zensky co si tohle nechaji libit? :zed:

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 16.03.19 21:17
@Anonymní píše:
No musela vykourit spíš držela, vím že jsem se měla více bránit ale teď na to fakt nemám.

Tak to tě přinejmenším zneužil, ne? Máš doma místo manžela pěkné hovado.

pikola
Generální žvanilka 20509 příspěvků 16.03.19 21:19
@Anonymní píše:
No musela vykourit spíš držela, vím že jsem se měla více bránit ale teď na to fakt nemám.

Aha.. mno a zkusila jsi mu sama říct, že ti není dobře než aby jsi čekala ty až se zeptá? Napsala jsi mu třeba teď kde je, že je to zle ať dojede domu? Nebo jen tiše trpíš a čekáš, že si on všimne.. ? Evidentně jste mu milá paní úplně u zadku totiž

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama