Reklama

Pseudomonas aeruginosa léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 25.08.18 11:51
pseudomonas aeruginosa léčba

Krásný den,

Má prosím někdo zkušenosti s bakterií pseudomonas aeruginosa? Vyšla mi hodnota 10 / 6 1ml. Moje obvodní lékařka mě poslala k urologovi. Vzali mi včera cévkovanou moč a pak se uvidí. Nikdo mi ještě žádnou léčbu nepředepsal. Všude jsem četla, že jsou na to antibiotika pouze co se píchají do žil nebo svalů. To jste jezdili do nemocnice na injekce? děkuji za odpověd. Ps-zánět močových cest mám tak 2krát do roka. Nikde se nemohu dočíst při jakých hodnotách se nasazuje léčba:(

Reklama

Reakce:

Lollitka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 25.08.18 13:24

Ahoj, já měla Pseudomonadu v moči jednou a brala jsem normálně Ciprinol a myslím k tom u ještě Biseptol. Žádné injekce jsem neměla. Pseudomonada zmizela. Na záněty trpím také opakovaně (většinou E. coli a Enterokok). Držím palce.

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 25.08.18 13:28

Lollitka moc děkuji za odpověd :mavam:

Doctus
Závislačka 4357 příspěvků 26.08.18 06:56

A potíže při močení máte (pálení, řezání atd.)? :think:

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 26.08.18 07:39

Doctus-právě že ted nemám žádné potíže.Jen sem tam divný pocit při močení nic hrozného:/ tak nevím:)

Doctus
Závislačka 4357 příspěvků 26.08.18 11:14

@ksanda30
Bezpříznaková bakteriurie není u negravidních žen totiž indikací k celkové léčbě ATB / chemoterapeutiky.

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 28.08.18 12:19

Děkuji,tak cévkovaná moč je negativní.Tak to třeba bylo gynekologického původu nebo mě nic jiného nenapadá. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama