Pseudomonas aeruginosa léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ksanda30
Nováček 8 příspěvků 25.08.18 11:51
pseudomonas aeruginosa léčba

Krásný den,

Má prosím někdo zkušenosti s bakterií pseudomonas aeruginosa? Vyšla mi hodnota 10 / 6 1ml. Moje obvodní lékařka mě poslala k urologovi. Vzali mi včera cévkovanou moč a pak se uvidí. Nikdo mi ještě žádnou léčbu nepředepsal. Všude jsem četla, že jsou na to antibiotika pouze co se píchají do žil nebo svalů. To jste jezdili do nemocnice na injekce? děkuji za odpověd. Ps-zánět močových cest mám tak 2krát do roka. Nikde se nemohu dočíst při jakých hodnotách se nasazuje léčba:(

Reakce:
Lollitka
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 25.08.18 13:24

Ahoj, já měla Pseudomonadu v moči jednou a brala jsem normálně Ciprinol a myslím k tom u ještě Biseptol. Žádné injekce jsem neměla. Pseudomonada zmizela. Na záněty trpím také opakovaně (většinou E. coli a Enterokok). Držím palce.

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 25.08.18 13:28

Lollitka moc děkuji za odpověd :mavam:

Doctus
Závislačka 4396 příspěvků 26.08.18 06:56

A potíže při močení máte (pálení, řezání atd.)? :think:

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 26.08.18 07:39

Doctus-právě že ted nemám žádné potíže.Jen sem tam divný pocit při močení nic hrozného:/ tak nevím:)

Doctus
Závislačka 4396 příspěvků 26.08.18 11:14

@ksanda30
Bezpříznaková bakteriurie není u negravidních žen totiž indikací k celkové léčbě ATB / chemoterapeutiky.

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 28.08.18 12:19

Děkuji,tak cévkovaná moč je negativní.Tak to třeba bylo gynekologického původu nebo mě nic jiného nenapadá. ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >