Pseudomonas aeruginosa léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 25.08.18 11:51
pseudomonas aeruginosa léčba

Krásný den,

Má prosím někdo zkušenosti s bakterií pseudomonas aeruginosa? Vyšla mi hodnota 10 / 6 1ml. Moje obvodní lékařka mě poslala k urologovi. Vzali mi včera cévkovanou moč a pak se uvidí. Nikdo mi ještě žádnou léčbu nepředepsal. Všude jsem četla, že jsou na to antibiotika pouze co se píchají do žil nebo svalů. To jste jezdili do nemocnice na injekce? děkuji za odpověd. Ps-zánět močových cest mám tak 2krát do roka. Nikde se nemohu dočíst při jakých hodnotách se nasazuje léčba:(

Reakce:

Lollitka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 25.08.18 13:24

Ahoj, já měla Pseudomonadu v moči jednou a brala jsem normálně Ciprinol a myslím k tom u ještě Biseptol. Žádné injekce jsem neměla. Pseudomonada zmizela. Na záněty trpím také opakovaně (většinou E. coli a Enterokok). Držím palce.

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 25.08.18 13:28

Lollitka moc děkuji za odpověd :mavam:

Doctus
Závislačka 4368 příspěvků 26.08.18 06:56

A potíže při močení máte (pálení, řezání atd.)? :think:

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 26.08.18 07:39

Doctus-právě že ted nemám žádné potíže.Jen sem tam divný pocit při močení nic hrozného:/ tak nevím:)

Doctus
Závislačka 4368 příspěvků 26.08.18 11:14

@ksanda30
Bezpříznaková bakteriurie není u negravidních žen totiž indikací k celkové léčbě ATB / chemoterapeutiky.

ksanda30
Nováček 8 příspěvků 28.08.18 12:19

Děkuji,tak cévkovaná moč je negativní.Tak to třeba bylo gynekologického původu nebo mě nic jiného nenapadá. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >