Reklama

Jak dlouho jsou v těle antidepresiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janoma
Kecalka 468 příspěvků 24.08.18 10:59
Jak dlouho jsou v těle antidepresiva?

Zdravím, otázka je jasná. Neví náhodou někdo, za jak dlouho se tělo vyčistí od atd?
Brala jsem od února triticco, slabou dávku na úzkost.
Vše se stabilizovala, atd. Jsem vysadila. Rádi bychom s manželem ještě jedno dítko, tak proto se ptám.

Moc děkuji

Reklama

Reakce:

Ou
Kelišová 5081 příspěvků 24.08.18 11:14

Během pár týdnů se už žádné metabolity nenajdou.

Jinak trittico nepatří mezi přímo poškozující léky, ale je nedostatek informací u lidí. S tím že obecně je nerizikovější užívání až okolo 1 měsíce - zbytkové metabolity případných pár dní po početí nemají jak ublížit - dokud se nezformuje placenta, tak plod není nijak napojený na krevní oběh matky.

Příspěvek upraven 24.08.18 v 11:16

janoma
Kecalka 468 příspěvků 24.08.18 11:16

@Ou děkuji. Vysadila jsem min týden,tak že máme s plížením ještě cca dva tři žádné počkat?

Ou
Kelišová 5081 příspěvků 24.08.18 11:17

@janoma imho to je jedno - viz doplnění původní odpovědi. I kdybyste teď počala, tak se nic nestane.

janoma
Kecalka 468 příspěvků 24.08.18 12:05

@Ou děkuji :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >