Jak dlouho jsou v těle antidepresiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janoma
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 24.08.18 10:59
Jak dlouho jsou v těle antidepresiva?

Zdravím, otázka je jasná. Neví náhodou někdo, za jak dlouho se tělo vyčistí od atd?
Brala jsem od února triticco, slabou dávku na úzkost.
Vše se stabilizovala, atd. Jsem vysadila. Rádi bychom s manželem ještě jedno dítko, tak proto se ptám.

Moc děkuji

Reakce:
Ou
Kelišová 5460 příspěvků 24.08.18 11:14

Během pár týdnů se už žádné metabolity nenajdou.

Jinak trittico nepatří mezi přímo poškozující léky, ale je nedostatek informací u lidí. S tím že obecně je nerizikovější užívání až okolo 1 měsíce - zbytkové metabolity případných pár dní po početí nemají jak ublížit - dokud se nezformuje placenta, tak plod není nijak napojený na krevní oběh matky.

Příspěvek upraven 24.08.18 v 11:16

janoma
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 24.08.18 11:16

@Ou děkuji. Vysadila jsem min týden,tak že máme s plížením ještě cca dva tři žádné počkat?

Ou
Kelišová 5460 příspěvků 24.08.18 11:17

@janoma imho to je jedno - viz doplnění původní odpovědi. I kdybyste teď počala, tak se nic nestane.

janoma
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 24.08.18 12:05

@Ou děkuji :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >