Střípek v noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Silvulka
Povídálka 12 příspěvků 24.08.18 09:29
Střípek v noze

Prosím, nevi někdo jak vytáhnout malý střípek z nohy 8o? děkuji… nějaké babské rady :D :lol:

Reakce:
bublinek
Kelišová 5203 příspěvků 24.08.18 09:39

To asi bude muset na pohotovost, babská rada na toto asi není

Zireael
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 24.08.18 09:51

Prý funguje černá mast (Ichtoxyl), ale vlastní zkušenost nemám.

ugluk
Hvězda diskuse 43555 příspěvků 24.08.18 10:08

Podle toho, jak tam je. Já se nedávno „odoperovala“ sama, vzala jsem lupu, nůžtičkama odstřihla kůži kolem a malou pinzetou ho opatrně vytáhla, ale měla jsem ho píchlý tak, že to šlo celkem snadno. Jinak k dr.

vulpes
Kelišová 5053 příspěvků 24.08.18 11:13

Moc se omlouvám, jen bych se ráda přidala s dotazem na podobné téma-
včera se mi povedlo zabodnout si skoro celou čepel nůžtiček z manikury do chodidla :zed: (ty hodně špičaté a zahnuté)
Krve jak z vola…jen jsem to vydesinfikovala a zalepila, ale mám obavy, jak se taková malá, ale hluboká rána hojí, jestli mám na něco dát pozor, aby mi to pak nějak nevyhnisávalo apod.?
Máte někdo takovou zkušenost?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >