Reklama

Střípek v noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvulka
Povídálka 12 příspěvků 24.08.18 09:29
Střípek v noze

Prosím, nevi někdo jak vytáhnout malý střípek z nohy 8o? děkuji… nějaké babské rady :D :lol:

Reklama

Reakce:

bublinek
Kelišová 5020 příspěvků 24.08.18 09:39

To asi bude muset na pohotovost, babská rada na toto asi není

Zireael
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 24.08.18 09:51

Prý funguje černá mast (Ichtoxyl), ale vlastní zkušenost nemám.

ugluk
Hvězda diskuse 42651 příspěvků 24.08.18 10:08

Podle toho, jak tam je. Já se nedávno „odoperovala“ sama, vzala jsem lupu, nůžtičkama odstřihla kůži kolem a malou pinzetou ho opatrně vytáhla, ale měla jsem ho píchlý tak, že to šlo celkem snadno. Jinak k dr.

vulpes
Kelišová 5009 příspěvků 24.08.18 11:13

Moc se omlouvám, jen bych se ráda přidala s dotazem na podobné téma-
včera se mi povedlo zabodnout si skoro celou čepel nůžtiček z manikury do chodidla :zed: (ty hodně špičaté a zahnuté)
Krve jak z vola…jen jsem to vydesinfikovala a zalepila, ale mám obavy, jak se taková malá, ale hluboká rána hojí, jestli mám na něco dát pozor, aby mi to pak nějak nevyhnisávalo apod.?
Máte někdo takovou zkušenost?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >