Reklama

Nevíte někdo prosím co by to mohlo být?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 09:02
Nevíte někdo prosím

:think: Krásný den přeji :) mám prosbu děvčata nevíte co by to mohlo být? Mám to už asi 14 dní svědí to občas. K Dr se nemohu dostat jsem mimo domov. ( Dovolená ) včera jsem začala mazat Fucidinem a užívat Desloradin. Děkuji ;) krásný den všem :andel: :kytka: :kytka:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 09:06
@Anonymní píše: :think: Krásný den přeji :) mám prosbu děvčata nevíte co by to mohlo být? Mám to už asi 14 dní svědí to občas. K Dr se nemohu dostat jsem mimo domov. ( Dovolená ) včera jsem začala mazat Fucidinem a užívat Desloradin. Děkuji ;) krásný den všem :andel: :kytka: :kytka:

Mirčulka
Kecalka 117 příspěvků 25.08.18 09:45

Sluneční alergie? :think: vytvořilo se mi něco podobného, svědilo to dost, potirala jsem panthenolem, zmizelo to tak za tři neděle.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 10:00
@Mirčulka píše:
Sluneční alergie? :think: vytvořilo se mi něco podobného, svědilo to dost, potirala jsem panthenolem, zmizelo to tak za tři neděle. [/c

Děkuji také mě to napadlo to se tak dlouho léčí ? Je pravda že se mi to udělalo po návštěvě bazénu veřejného :-(

Petule030
Kelišová 5726 příspěvků 25.08.18 13:41

Podle fotky těžko soudit, může to být ze slunce, ekzém nebo klidně začínající pásový opar (když to svědí). Já to měla podobné a byl to ten opar.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 14:18

@Petule030 děkuji k Dr se dostanu až za týden . Doufám že to nebude opar jak se léčí kdyby to náhodou nezmizelo ? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 15:55

Ještě mě napadlo Pásový oper prý bolí a dělají se puchýře , ale já žádné puchýře neměla ani mě nic nebolelo je to takové suché jakoby vystouplé a je pravda že na začátku jsem to škrabala no snad to vymizí , ale děkuji :mavam:

Petule030
Kelišová 5726 příspěvků 25.08.18 16:01

Jestli to nejsou začínající puchýřky, tak to bude nějaká jiná vyrážka. Zkus tedy mazat a uvidíš, snad se toho brzy zbavíš ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 16:25

@Petule030 Právě že už to mám asi 10 dní na začátku jsem to mazala pokaždé něčím jiným až poslední dva Dny mažu Fucidinem a užívám Desloradin .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama