Psi v bytě a batole

Anonymní
7.2.21 22:59

Psi v bytě a batole

Ahoj, jak to delate se psy v byte a malymi detmi?
Mam dva nemecke ovcaky a budeme ted na cas v byte, takze casteji vencit.
Na baraku jsem je rano pustila na zahradu a vencila az odpoledne.
Kazdopadne, budu muset mit syna v nositku nebo kocarku, pohoda, zvladne se… ale me trapí to vecerni venceni, myslite, ze nebudu za blbce v pul 8 vecer s deckem venku? kdyz chlap nebude doma, musim. :roll: spat chodi stejne az kolem 9té a víc. Ale budu asi první, nikoho jsem takhle jeste nevidela a proto se ptám.
Me i nekdo rikal, ze venci, kdyz dite spí nebo ho da do ohradky.. 8o to opravdu nechá nekdo batole takhle bez dozoru?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10607
7.2.21 23:03

Spíš, než nad večerním venčení s prckem, bych se pozastavila nad tím, že máš doma dva psy zvyklé na zahradu a k nim batole. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 23:07

@Aduš8 Nemám. Mám psy, kteri odjakziva ziji doma, jen mohli jit na zahradu. A ano, batole a jsou spolu od jeho narození.

• Citovat
  • Nahlásit
7949
7.2.21 23:14

Zarid si to podle sebe. Nestarej se o ostatni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20927
7.2.21 23:16

Opravdu zakládáš diskuzi, abyses zeptala, jestli v půl osmý večer nebudeš vypadat venku s dítětem blbě? 8o Jako fakt?? Né, já tomu nevěřím :lol: a s kajděním poradit nepotřebuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
7.2.21 23:18

Nevidím nic vadného na dítěti o půl 8 venku. Ale někdo by třeba informoval ospod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
7.2.21 23:27

Psi ven musí. Proč OSPOD? a v létě je pul 8 uplne jiny čas, to jak je ted brzo tma se to zdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
7.2.21 23:34

Také s kočárkem a i se starším dítětem chodíme často v 7, 8 hodin večer venku (v zimě, i v létě) a nikdy mě nenapadlo nad tím přemýšlet, jestli je to divné nebo ne… Zrovna nedávno jsme si s dětmi hráli venku se sněhem, sáňkovali až do 20:30. Dětem to nevadí, nám také ne, venku se jim líbí, tak v tom nevidím problém. Kolemjdoucím je to jedno. :nevim:

Příspěvek upraven 07.02.21 v 23:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1571
7.2.21 23:39

To je preci tvoje soukroma vec ne? Nebudes se ptat sousedu, jestli muzes jit vencit psy s ditetem… zij jak uvazis za vhodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10930
7.2.21 23:47

Tvým psům stačí vyvenčit naposled v půl 8…?? Já kdysi v paneláku musela až po 10, jinak nevydržel…

Každopádně jestli budeš za blbce nebo ne ti může být víš kde. Nikoho to zajímat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3345
8.2.21 00:03

To bydlíš někde na vesnici? Si neumím představit, jak tohle někdo řeší ve městě. Každopádně by mi byli lidé kolem jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
8.2.21 01:09

Dnes jsme s dětmi bobovali do 20;30. Na kopcích už tedy lidí nebyli od 17:30 (nechápu proč), ale aspoň jsme měli všechny kopce pro sebe. Co si myslí okolí je mi jedno. Pokud by přeci jen někdo ospod zavolal, ráda si s nimi popovidam :lol:
Proč bys nemohla jít venčit psi ve 20 hodin s dětmi? Kde bydlíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42418
8.2.21 01:34

Neřešila bych to. My byli se 4letou na večerním sáňkování a viděla nás paní učitelka že školky a ještě říkala jací jsme dobrodruzi. Ano, nikdo jiný tam nebyl a jsme na malé vesnici, ale je mi to jedno. Bylo to fajn a určitě to v dnešní době prospělo všem :D. Já dokonce jezdila ve 3 ráno s kočárkem venku, jo zuby dokáží potrápit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8523
8.2.21 05:12

Ja venčím psa naposled až mezi 10:30 a půlnocí a když nebyl chlap doma, což bylo sice výjimečně, ale stane se, tak jsem počkala, až se dítě probudí na kojení, šoupla ho do nosítka, šla se projít a dítě pak přeložila do postele. Když už se děti nebudily na kojení, tak jsem chodila bez nich, měla jsem chůvičku na telefonu a nechodila moc daleko, kdyby se dítě probudilo. To se mi stalo jen jednou, ten telefon, co je u dítěte ti zavolá a když to zvedneš, můžeš s ním normálně mluvit, takže jsem na dítě mluvila přes telefon a za ty 3 minuty, než jsem došla domů, zase spalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
8.2.21 05:29

@Hoa Mai to je docela husta chuvicka. Poprosim o nazev?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat