Psychika moče 2

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8.1.22 19:27

Psychika moče 2

Holky prosím, chodím co 20minut na wc, vycuram tam 20ml.. v noci spím, celý den myslím na to, potřebuji na záchod.. a furt se mi chce, nejde na to přestat myslet, infekce vyloučena, gynekologie byla v srpnu, sono ledvin a celé břicha ve středu negativní 😤… Myslíte že to může být psychické? Už jsem zoufalá.. jeden den ok, druhý den bych se ucurala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2105
8.1.22 19:40

Ano.
A co se stane když se ti chce a nejdeš? Vše udrzis nebo je z toho nehoda?
Najdi si psychologa popř psychiatra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.22 19:41

Udržím🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
8.1.22 19:44

@JiříkMazlík muzu se te OT zeptat, co te laka diskutovat na prevazne zenskem webu, s tou profilovkou a hlavne nickem? Strasne me to zajima a vidim te skoro v kazde diskuzi do ktere vlezu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2716
8.1.22 19:52

Když si představíš, že se ti nechce a myslet opačně? Když jsou všechna vyšetření v pořádku, snažila bych se změnit myšlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
8.1.22 19:56
@Nenitamduch píše:
@JiříkMazlík muzu se te OT zeptat, co te laka diskutovat na prevazne zenskem webu, s tou profilovkou a hlavne nickem? Strasne me to zajima a vidim te skoro v kazde diskuzi do ktere vlezu.

Co je na té profilovce špatného?
A ten Nick nemám jenom zde :wink:
Proč by mě mělo něco lákat? A zde snad není podmínkou mít vagínu abych mohl zde existovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
8.1.22 20:07
@JiříkMazlík píše:
Co je na té profilovce špatného?
A ten Nick nemám jenom zde :wink:
Proč by mě mělo něco lákat? A zde snad není podmínkou mít vagínu abych mohl zde existovat :nevim:

Ne, ale neumim si predstavit ze by muj muz nebo jakykoliv chlap v mem okoli vysedaval na emiminu. Tvoji zene to nevadi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
8.1.22 20:19

@Nenitamduch proč by jí to mělo vadit.
Tak většina z vás tu taky vysedává a manželovi to vadí?
To že si něco neumíš představit neznamená že to neexistuje :wink:
No tak se polepším budu víc vysedávat na freevideo a obdobných stránkách 🤣
A teď tu jsem " při práci" běží mi tu test akumulátoru a při tom je času dost. Uklizeno a uvařeno je a venku hnusné počasí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 20:35

Ahoj, dam raději anonym, stalo se mi před rokem to stejne, nějak jsem večer šla na záchod, za pět minut znova, a zas a zas…neviděla, co se děje, když jsem usnula, nic mě nebudilo…když jsem se do neceho zabrala, tak ok, jinak jsem chodila i přes den co chvilku…pak jsem už skoro u každýho čůrání měřila kolik vycuram, jak blbec…prošla jsem gyndou a urologii, nikde nic…nakonec jsem skončila u psychiatra a pomohlo to, léky už nebere, pomohly mi srovnat si to v hlavě, prostě to byl nějaký druh OCD, vtirava myšlenka…

• Citovat
  • Nahlásit
8.1.22 23:08
@Anonymní píše:
Ahoj, dam raději anonym, stalo se mi před rokem to stejne, nějak jsem večer šla na záchod, za pět minut znova, a zas a zas…neviděla, co se děje, když jsem usnula, nic mě nebudilo…když jsem se do neceho zabrala, tak ok, jinak jsem chodila i přes den co chvilku…pak jsem už skoro u každýho čůrání měřila kolik vycuram, jak blbec…prošla jsem gyndou a urologii, nikde nic…nakonec jsem skončila u psychiatra a pomohlo to, léky už nebere, pomohly mi srovnat si to v hlavě, prostě to byl nějaký druh OCD, vtirava myšlenka…

Děkuji, přesně tak, taky měřím a říkám si tvl co to je 🙄 🙄 🙄…
Přijdu si na hlavu, když jsem u kamarádky za 3h curam 2*,když jsem doma tak furt. V noci ne 😤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.22 23:29
@Anonymní píše:

A hlavně mi přijde že furt mě to tlačí a nechápu kde se to bere ta moč 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
9.1.22 10:32

Odběry na ledviny máte udělané?
Může to být neuroza, zvýšená drazdivost sverace močového měchýře. Někdy může být po lécích. Užíváte nějaké léky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 10:52

@jejjej dobrý den, odběry mi dělali ve středu, nevím na co všechno, to mi neřekli 🤷… praktická.. dělali mi i sono ledvin, a moc. mechyre, měla jsem to už v srpnu podobné, ale odeznělo to, během 10 dní.. teď nějak ne.. ale zase si říkám že kdyby něco s ledvinama budilo by mě to i v noci, v noci spím, jdu třeba za 11h 2* na wc. A to jen ráno když vstanu a pak jdu spát a po 3h ještě jednou když vstanu podruhé 🤷…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 11:31

Já myslím, že to psychické je. Měla jsem to úplně stejně. S ledvinama nic nebude, ty sice můžou produkovat víc moci, takové diagnóza existuje, ale je to třeba tak, že člověk chodí co hodinu a čůrá fakt velké množství.. pak existuje hyperaktivní močový měchýř, člověk chodí časteji čůrat a chce se mu náhle…ale není to co 20minut. Já tenkrát cítila taky tlaky v močáku, pak i takové křeče, pak mě i bolely zada dole, protože jsem furt zatínala ty svaly pánevního dna… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
9.1.22 11:35
@Anonymní píše:
Já myslím, že to psychické je. Měla jsem to úplně stejně. S ledvinama nic nebude, ty sice můžou produkovat víc moci, takové diagnóza existuje, ale je to třeba tak, že člověk chodí co hodinu a čůrá fakt velké množství.. pak existuje hyperaktivní močový měchýř, člověk chodí časteji čůrat a chce se mu náhle…ale není to co 20minut. Já tenkrát cítila taky tlaky v močáku, pak i takové křeče, pak mě i bolely zada dole, protože jsem furt zatínala ty svaly pánevního dna… :roll:

Přesně tak… Já to taky tak dělám a když povolím tak chci Curat, když mám stažení ok, jinak taky si vyčůrala kolik? Já tak 20ml někdy 30ml po hodině, po 20minutacj tak 15ml :(
Jsem z toho zoufalá 🤷 😭
A to skoro nepiju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat