Objednat se k psychologovi kvůli rozchodu

Anonymní
10.11.20 21:52

Psycholog - rozchod

Ahoj, myslíte, že je hloupé se objednat k psychologovi/psycholožce kvůli rozchodu? Hodně mě to vzalo, mám úzkosti a hodně mě to trápí.. Trvá to už 7 měsíců.. A máte s tím někdo zkušenost? Pomohlo to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1098
10.11.20 22:01

Nevím, proč by to mělo být hloupé. Klidně bych se objednala, poskytne ti to jiný náhled a ještě doporučuji knihu od Klimeše Partneři a rozchody. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
10.11.20 22:02

Rozhodně to není hloupé. Pokud cítíš že to tak potřebuješ, určitě to udělej :) Lepší než se trápit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24957
10.11.20 23:10
@Julča001 píše:
Nevím, proč by to mělo být hloupé. Klidně bych se objednala, poskytne ti to jiný náhled a ještě doporučuji knihu od Klimeše Partneři a rozchody. :kytka:

Něco je tady.

http://klimes.mysteria.cz/…rozchody.pdf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2012
10.11.20 23:15

Rozhodně to není hloupé, jdi do toho ;)
Držím palce ať se co nejdříve cítíš lépe :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 21:11

Ahoj, prosím o názor. Objednala jsem se k psychologovi. A začínám mít strach, nemůžu přestat myslet na to, že tam budu za blbce, že ho budu otravovat, že jsou moje problémy maličkosti. Je mi hloupé ho otravovat v této době, kdy má asi spousta lidí větší problémy než my. Jedná se o to, že jsem měla pár panických atak, ale je to celkem nepravidelné, jsem neustále v tenzi, cítím že se přepínam ale neumím říct ne, beru si kolikrát práci navíc, protože při práci mě ty úzkosti nepřepadávají. Ale hned jak skončím v práci, přijde to. Není to že by mě to omezovalo ve fungování, jediné co, že se stranim přátelum už několik měsíců. Ale jinak ne.. Tak se cítím hloupě. Jak se toho pocitu zbavit? Byla jsem ráda že jsem se dokopala a teď toho lituji, akorát mám pocit, že budu marnit jeho časem.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
24957
17.11.20 22:07
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o názor. Objednala jsem se k psychologovi. A začínám mít strach, nemůžu přestat myslet na to, že tam budu za blbce, že ho budu otravovat, že jsou moje problémy maličkosti. Je mi hloupé ho otravovat v této době, kdy má asi spousta lidí větší problémy než my. Jedná se o to, že jsem měla pár panických atak, ale je to celkem nepravidelné, jsem neustále v tenzi, cítím že se přepínam ale neumím říct ne, beru si kolikrát práci navíc, protože při práci mě ty úzkosti nepřepadávají. Ale hned jak skončím v práci, přijde to. Není to že by mě to omezovalo ve fungování, jediné co, že se stranim přátelum už několik měsíců. Ale jinak ne.. Tak se cítím hloupě. Jak se toho pocitu zbavit? Byla jsem ráda že jsem se dokopala a teď toho lituji, akorát mám pocit, že budu marnit jeho časem.. :zed:

Ne, žádné marnění časem. To, že je doba koronová, neznamená, že lidem zmizí jejich problémy, s tím si naopak vůbec nedělej hlavu. Mně to kdysi moc pomohlo (vztah s máti) a byla jsem ráda, že jsem tam šla. I na sebevědomí mi to přidalo. Vůbec se ničemu nebraň a svěř se. Víš, co těch osudů a příběhů už vyslechli? Na to tam jsou. A Tvůj problém navíc není žádná prkotina.
Držím pěsti, ať to pomůže i Tobě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 22:13
@Žirafa 69 píše:
Ne, žádné marnění časem. To, že je doba koronová, neznamená, že lidem zmizí jejich problémy, s tím si naopak vůbec nedělej hlavu. Mně to kdysi moc pomohlo (vztah s máti) a byla jsem ráda, že jsem tam šla. I na sebevědomí mi to přidalo. Vůbec se ničemu nebraň a svěř se. Víš, co těch osudů a příběhů už vyslechli? Na to tam jsou. A Tvůj problém navíc není žádná prkotina.
Držím pěsti, ať to pomůže i Tobě. :kytka:

Díky za odpověď i slova podpory :kytka: trochu mě to uklidnilo. Snad to proběhne v pohodě. Doufám, že bude v pohodě.. :roll: mám strach, protože tyhle problémy už mám delší dobu, tak abych si nevyslechla něco jako,, A že to řešíte zrovna teď, když je omezený provoz " nebo něco takovýho. Nic zásadního se mi teď nestalo, pořád ziju stejný život, jen to prostě trochu nabrali intenzity a já si dřív nechtěla přiznat, že to může být psychika a ne fakt nějaký somaticky problémy. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
24957
17.11.20 22:17
@Anonymní píše:
Díky za odpověď i slova podpory :kytka: trochu mě to uklidnilo. Snad to proběhne v pohodě. Doufám, že bude v pohodě.. :roll: mám strach, protože tyhle problémy už mám delší dobu, tak abych si nevyslechla něco jako,, A že to řešíte zrovna teď, když je omezený provoz " nebo něco takovýho. Nic zásadního se mi teď nestalo, pořád ziju stejný život, jen to prostě trochu nabrali intenzity a já si dřív nechtěla přiznat, že to může být psychika a ne fakt nějaký somaticky problémy. :zed:

Ne, tohle by Ti nikdo opravdu nikdy neřekl. Věřím tomu, že Ti pomůže se toho zbavit nebo to ze začátku nejdřív nějak zmírnit a poradí. jak na to. Schůzek to asi bude chtít víc, ale jen dobře, tak přeju, ať si i sednete. Drž se. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama