Bývalý přítel se chce vždycky vidět, ale pak to zruší

Anonymní
10.11.20 13:11

Bývalý přítel ? Nerozumím mu

Ahoj, chci se zeptat jestli máte některá stejnou zkušenost:)
S bývalým přítelem jsme se rozešli po 5 letech, poslední rok to nefungovalo a my se rozešli v dobrém, poslední rok jsme byli i takový přátelé.
Měli jsme se vidět cca už asi 5-6×, že zajdeme na kávu nebo se někam projít, jednou jsem to zrušila já a jinak pokaždé on.
Za těch 7 měsíců jsme co nejsme od sebe, jsme se náhodně potkali jen dvakrát a to vždy s hezkým pozdravem, vetšinou to bylo v restauraci kdy já byla s kamarádkami a on s kámošem.
Přijde mi to takové, že nám to není prostě souzeno se vidět :kytka:
Přitom kdyby mě nechtěl vidět tak proč by jinak psal?
Ale proč to zase pořád ruší? :D Nerozumím 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1191
10.11.20 13:15

A proc se videt s byvalym? Nevim co maji nektere na tom se po rozchodu stykat. Vy nestykate, tak co resis? Jdi si svym zivotem a nechej ho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
10.11.20 13:22

Myslim, že by mohlo pomoct se na to zeptat přímo jeho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 13:24

@PeBa12 Na to mi odpoví že mu to to nevyšlo, že to necháme na jindy
Pak zase napíše, a zase to zruší :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
672
10.11.20 13:24

S bývalým není potřeba se scházet. To potom nemusel být bývalý. Jděte dál každý svým životem a nevyhledávejte se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
10.11.20 13:26

Protože je tam určitá setrvačnost asi, ale jinak už má jiné priority, které holt asi pokaždé převáží (=přijde mu do toho něco lepšího). Kromě toho, že paušálně nemám potřebu se stýkat s bývalými na kávičce bych se sama sebe zeptala, co mi takový „vztah“ přináší. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2445
10.11.20 13:33

Jen si s tebou hraje, ale v podstatě zájem nemá. Jen chce vědět, jestli bys byla ochotná, kdyby náhodou chtěl. Už mu na to neskákej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
10.11.20 13:35
@Anonymní píše:
@PeBa12 Na to mi odpoví že mu to to nevyšlo, že to necháme na jindy
Pak zase napíše, a zase to zruší :mrgreen:

Si pro něj snadno dostupná evidentně, ale už ho moc nebavíš když si za tebe najde vždycky atraktivnější program. Už bych mu dávno napsala, že tohle nikam nevede a žila si po svém a na pozvání už bych nereagovala :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5237
10.11.20 13:40
@ZuzaM píše:
Jen si s tebou hraje, ale v podstatě zájem nemá. Jen chce vědět, jestli bys byla ochotná, kdyby náhodou chtěl. Už mu na to neskákej.

Haha :lol: vidím to stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
10.11.20 13:41
@Anonymní píše:
S bývalým přítelem jsme se rozešli po 5 letech, poslední rok to nefungovalo a my se rozešli v dobrém, poslední rok jsme byli i takový přátelé.
Měli jsme se vidět cca už asi 5-6×, že zajdeme na kávu nebo se někam projít, jednou jsem to zrušila já a jinak pokaždé on.
Za těch 7 měsíců jsme co nejsme od sebe, jsme se náhodně potkali jen dvakrát a to vždy s hezkým pozdravem, vetšinou to bylo v restauraci kdy já byla s kamarádkami a on s kámošem.
Ale proč to zase pořád ruší? :D Nerozumím 8o

Dělá si u tebe zadní vrátka a testuje, jestli bys případně (kdyby neměl do čeho píchnout) byla k mání.
Nikdy jsem nechápala a asi už ani nepochopím tu potřebu, kdy se musí expartneři scházet a chodit na kávy nebo procházky.
S bývalým jsem se rozešla taky v dobrém, ale proč bychom se měli nějak cíleně scházet?! Jeho nové přítelkyni by se to asi taky moc nelíbilo a mému manželovi taky ne.
Když se potkáme někde náhodou, tak se pozdravíme, pokecáme, ale scházet se cíleně, to určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
10.11.20 20:49

Ale tak víte co, zadní vrátka se vždycky hodí a slípka, která poslušně přiběhne na zavolání, té se žádný vyčůránek dobrovolně nezbaví… Akorát že ji využije až ve chvíli, kdy už je má tak plné, že je pomalu vláčí po zemi :lol:

Ten váš bývalý si asi zatím nakonec vždycky poradil bez vás, takže neměl důvod k setkání. A vy k němu taky důvod nemáte, pokud nemáte společné děti. Nechápu, proč se ho tak držíte. Už spolu nejste, tak papa a šáteček. Jednou pro vždy.

Neexistuje žádný dobrý důvod, proč se cíleně vídat s někým, s kým váš vztah skončil. Realitu je třeba přijímat takovou, jaká je. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12148
10.11.20 21:27

Myslím si, že se prostě jen tak nudí, tak ti napíše, ale pak mu do toho přijde něco lepšího, nebo zjistí, že se mu ani jít nechce, tak to zruší… Mám to taky tak se spoustou kamarádů, píšeme si, jak někam zajdeme a ve finále to většinou já ruším, pač se mi nikam nechce, případně mám lepší program.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14065
10.11.20 21:52
@Anonymní píše:
Ale proč to zase pořád ruší? :D Nerozumím 8o

Nechápu, proč se vidět, když jste se rozešli. :nevim:
Jinak já mám pravidlo 3× a dost. Jednou nebo dvakrát může něco nevyjít. Potřetí už by mi to přišlo jako záměr. Měl by pak už holt smolíka. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3564
12.11.20 11:31

S bývalým se vídáme často, chodíme spolu venčit psy. Nejsme spolu asi pět let a za tu dobu mezi náma nic nebylo, dokonce u mě několikrát přespal. Nevidím na tom nic špatného. Být spolu bysme nechtěli ani jeden, každej máme svýho partnera. Nevím proč to ten tvůj dělá, dej tomu čas, třeba neví teď co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama